Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:06:06

Witam jestem mamą czteroletniej OLIVII... Z miłą przyjemnością poznałabym Was kochane i poklikała na różne tematy... Obecnie siedzę sobie w domku i nudzę się okrutnie... Do pracy raczej nie pójdę bo zbyt często moja Oli choruje, no i jest alergikiem... Mam numer gg jeżeli jest któraś z Was zainteresowana, no i konto na nk...
Czekam na miłe i jakieś ciekawe wpisy...
Pozdrawiam wszystkich

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:19:35

Witam ja tez jestem mama oliwi :) tylko 17m. Rowniez siedze z mala w domu, czekam az moja mam zjedzie z zagranicy, zebym mogla pojsc do pracy, i na studia :) marzy mi sie nauczanie poczatkowe :) mam nadzieje ze uda mi sie skonczyc :) Moja corka tez czesto choruje i tez jest alergikiem :) mamy pare rzeczy wspolnych. A jak masz na imie? ja Justyna i mam 23 lata, od 3,5 jestem mezatka.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:23:52

Oj ja też bym chciała iśc na studia-również nauczanie początkowe-u nas w miejscowości jest deficyt nauczycieli w tym kierunku...ale czy się to uda ??? Mam nadzieję że tak !!!

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:31:05

kejsi a nie znasz kogos kto ten kierunek ukonczyl? ciekawa jestem czy jest ciezko, bo wiesz dom, praca studia , dziecko to troche duzo obowiazkow :(

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:37:23

No mam- moje koleżanki-nauczycielki. Musiałabym podpytać-najważniejsze to mieć też pomoc od kogoś bo wiadomo przy takim nawale obowiązków samemu ciężko dać radę ze wszystkim.

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:39:45

hej mam na imie marzena jestem mama 14 miesiecznej Majii tez siedze z nia w domu niepracuje :)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:45:27

Ja skończyłam nauczanie początkowe:) Mam na imię Ala jestem mama 13 miesięcznej Miśki.
Czy jest ciężko jak wszędzie pierwszy rok najgorszy:)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:45:58

Hej
jestem Mariola mama 20 miesiecznego łobuza Igorka :D
również nie pracuje i jestem na urlopie wychowawczym
choć bardzo chciała bym wrócić już do pracy nie ma dla mnie narazie tam miejsca

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 11:46:55

Hej.Jestem mamą 7-mioletniego chłopca i 2-letniej dziewczynki,aktualnie na wychowawczym;jeśli masz ochotę popisać-zapraszam.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 12:06:11

Witam,takze chętnie z wami poklikam,mój num.na gg 771262 i konto na NK też mam, chyba jak kazda z nas.Mam na imię Ewa za pare dni stuknie mi 28 lat,obecnie siedze w domku ale szukam pracy.Znalezienie jej w mojej okolicy granicy z cudem.Moja córcia ma na imię Roksana i ma 4,5lat,chodzi do przedszkola.Mężatką jestem od 4lat.[embed_image af181a288f268d5a57871bf2b00c5e15]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 21:49 przez EWAIROKSANA.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 12:10:01

hej, ja też siedzę w domu z małym łobuzem i też bym poklikała , mam też konto na n.-k.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 12:11:24

Ja też z chęcią poklikam :)
Mam na imię Magda, w październiku stuknie mi 31 lat (o zgrozo) i mam 8 -mio miesięcznego Kamiśka. Po macierzyńskim wróciłam do pracy, chociaż z jednej strony bardzo bym chciała móc zostać w domu z synkiem a z drugiej miło jest z niego wyjść



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 12:12 przez Natasza30.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 12:24:50

hej mam na imie Krystyna jestem mama 2,5 latki liwi i tez siedze z nia w domu nie pracuje :)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 12:35:26

O kurcze ale Was się tu porobiło :D
Jestem do tyłu z tematkiem...
SASHA Mam na imię Kasia i mam 28 latek. To jest moje drugie małżeństwo które w kwietniu bedzie miało roczek:)
Ciężko to jest wszędzie jeżeli dziecko już przyjdzie na świat, czasami ciągnie się to i ciągnie bo zależy dużo od zdrowia dziecka. Tak naprawde tez chciałabym chodzić gdzieś do szkoły ale nie mam narazie jak. Wszystko jest ograniczone. Mąż dużo pracuje, ma super zawód ale niestety w terenie go więcej niż w domu jak przyjdzie sezone
ALEKSANDRA1985 napisz coś więcej o sobie?
EWAIROKSANA z pracą jest chyba wszędzie ciężko. Albo za małe zarobki a dużo tyrania albo znowu co innego wchodzi w grę.. Trzeba mieć zawsze dobre myśli:) mój nr gg18428323
NATASZA30 No wiesz co, dlaczego tak piszesz o zgrozo na swój wiek? Masz super rocznik i tyle z resztą jak każda z nas ile by nie miała lat... Najważniejsze to czuć się młodą a nie narzekać jak stara babka hi hi, chodź i takie czasami są super bo mają ekstra podejście do życia



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 12:49 przez kiwanczuk893.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 12:48:12

A ja mam 26 latek, od roku mieszkam na wsi pod Opolem, a mój mężczyzna ma już 16miesięcy i podejrzewam u niego te,z alergię(czerwone policzki), o sobie mówię mama pozytywnie zakręcona ;), a gdzie mogę podać namiary na n.-k.?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uwaga traumatyczne nagrania Prosze naglasniajcie to!