Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:07:25

nie wiem czy jest taki wątek bo szukałam i nic nie znalazłam tyle tego ale spotkałyście się z niewystawianiem komentarzy po zakończeniu transakcji ?ja w zeszłym tyg odebrałam paczuszkę od razu tego samego dnia wystawiłam komentarze a ja do dziś nie mam mimo ze użytkowniczka codziennie się loguje:(

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:10:34

nigdzie nie ma obowiązku czy też inaczej mówiąc nakazu wystawiania komentarzy więc jest to tylko dobra wola obydwu stron ;)


może jeszcze wystawi - nie wszyscy wystawiają momentalnie :) czasem robią to hurtowo np. raz w tygodniu

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:11:00

Użytkownik może wystawić drugiej stronie transakcji Komentarz. Wystawienie komentarza nie jest obowiązkowe. Tak wiec nie widzę problemu.

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:16:47

Cytat
ewajanik21
nie wiem czy jest taki wątek bo szukałam i nic nie znalazłam tyle tego ale spotkałyście się z niewystawianiem komentarzy po zakończeniu transakcji ?ja w zeszłym tyg odebrałam paczuszkę od razu tego samego dnia wystawiłam komentarze a ja do dziś nie mam mimo ze użytkowniczka codziennie się loguje:(



Ja mam to samo zawsze wystawiam komentarz,a z drugiej strony nic ,niektóre mamusie wystawiaja a niektóre maja to gdzies,mialabym juz bardzo duzo komentarzy ,gdyby kazda wystawiła,ale cóz zmuszac ich nie bedziemy ,powinny same wiedziec ze to duzo pomaga jesli inne mamusie widza z kim maja do czynienia.A wiec zacznijcie wystawiac komentarze bo zrealizowanej transakcji:)

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:22:48

Ja coraz częściej spotykam się z niewystawianiem komentarzy .Wiem ze jeśli są to powinno się je wystawić Ja wystawiam zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie Wiadomo że jestem zadowolona z sumienności klientki .Wiadomo że jest to dobre tak jak dla sprzedającej osoby tak samo jak dla kupującej .Ale co zrobić jak zapomina się o tym.

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:22:50

nie miałam nic złego na myśli:) tylko często spotykam się po prostu z tym ze ktoś jak widzi mało komentarzy 1 lub kilka to uważa osobę za mało zaufaną itd no nie dziwie się ja zawsze wystawiam bo dzięki komentarzom można sobie jakąś opinie wyrobić choć spotkałam się z osobami które miały mnóstwo pozytywów a i tak coś było nie tak z uczciwości itd także ciężko powiedzieć

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:30:34

ewajanik21 i tu sie z toba zgodze,mysle ze nawet te mamy które pisza ze nie potrzebuja komentarzy tak naprawde w duchu chciały by go dostac skoro dochodzi do transakcji:)duzo to pomaga,np.ja patrze na to ile kto ma komentarzy i jakie,jesli widze kilka LIP to od takiej osoby bym juz nie kupiła,bo bałabym sie zainwestowac ostatnie czasami pieniadze....

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:39:42

Cytat
ewajanik21
nie miałam nic złego na myśli:) tylko często spotykam się po prostu z tym ze ktoś jak widzi mało komentarzy 1 lub kilka to uważa osobę za mało zaufaną itd no nie dziwie się ja zawsze wystawiam bo dzięki komentarzom można sobie jakąś opinie wyrobić choć spotkałam się z osobami które miały mnóstwo pozytywów a i tak coś było nie tak z uczciwości itd także ciężko powiedzieć

nic się nie przejmuj to świadczy o osobie ,która nie wystawia gdyby mi każdy komentarz wystawił to miałabym ich chyba juz 700 ,bardzo często się z tym spotykam ,jak chcesz to zawsze możesz w wiadomościach napisać,ze prosisz o wystawianie komentarza ,wyrobisz sobie opinię i bez tych komentarzy powodzenia :)

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:41:02

Cytat
biedrona761
ewajanik21 i tu sie z toba zgodze,mysle ze nawet te mamy które pisza ze nie potrzebuja komentarzy tak naprawde w duchu chciały by go dostac skoro dochodzi do transakcji:)duzo to pomaga,np.ja patrze na to ile kto ma komentarzy i jakie,jesli widze kilka LIP to od takiej osoby bym juz nie kupiła,bo bałabym sie zainwestowac ostatnie czasami pieniadze....

no właśnie ale wiesz dziw mnie to że ktoś ma fure super komentarzy i nagle jakieś lipy chętnie byś się skusiła na ciuszek ale jest ta obawa ze znowu coś nie tak....no chyba ze lipy są niesłusznie wystawione lub ze zwykłej zemsty......

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

brak komentarza

22 lut 2011 - 13:54:05

Cytat
ewajanik21
Cytat
biedrona761
ewajanik21 i tu sie z toba zgodze,mysle ze nawet te mamy które pisza ze nie potrzebuja komentarzy tak naprawde w duchu chciały by go dostac skoro dochodzi do transakcji:)duzo to pomaga,np.ja patrze na to ile kto ma komentarzy i jakie,jesli widze kilka LIP to od takiej osoby bym juz nie kupiła,bo bałabym sie zainwestowac ostatnie czasami pieniadze....

no właśnie ale wiesz dziw mnie to że ktoś ma fure super komentarzy i nagle jakieś lipy chętnie byś się skusiła na ciuszek ale jest ta obawa ze znowu coś nie tak....no chyba ze lipy są niesłusznie wystawione lub ze zwykłej zemsty......

to ze ktos ma komentarz negatywny nie znaczy ze z jego winy tak jak napisałas:)) ostatnio na all kupilam corci bluze stan bdb same pozytywy i co?? bluza przyszła po ponad 3 tyg i moich upominaniach sie a jak wygladala?? w lepszym stanie daje mezowi sciery do auta jak cos przy nim grzebie i to powaznie calkiem mowie. pozniej 2 tyg walczylam o oddanie kasy mimo ze bluze odeslala na drugi dzien po jej otrzymaniu.

a znowu rowniez na all kupilam corci sukienke od pani ktora miala kilka negatywow a transakcja przebiegla swietnie i sukienka boska:))

jak ja to mowie, zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie bedzie pasowac

a ja mam rowniez ful komentarzy niewystawionych, no ale coz...

brak komentarza

22 lut 2011 - 14:01:44

Ja się przypominam, zwykle działa, czasem sama nie zauważę, że ktoś wystawił mi komentarz, dopiero po jakimś czasie się orientuję jak mi ktoś przypomni. Tak więc nie bójcie się zwrócić z prośbą o komentarz.

brak komentarza

22 lut 2011 - 14:48:27

Mam to samo sprzedałam pewnej użytkowniczce sporo rzeczy, była to jej pierwsza transakcja i po otrzymaniu paczki skomentowała ale pod rzeczami. Pisałam do niej jak wystawić komentarz do transakcji i sama w tym czasie wystawiłam jej wszystkie. Z jej strony nie otrzymałam . Jakiś miesiąc później wysłałam jej wiadomość, że będę bardzo wdzięczna za wystawienie zaległych komentarzy do naszej transakcji bo są one dowodem na to, iż jestem uczciwa i,że wysyłam rzeczy zgodne z opisem. Dalej nic, weszła tylko na mój profil i nawet nic nie napisała :/
Od teraz nie wystawiam komentarzy pierwsza jako sprzedająca !

brak komentarza

22 lut 2011 - 15:19:50

Pierwszy wystawia kupujący, taka jest zasada na Allegro i na Szafce widzę, że większość również ją stosuje. Przypomnij się, mogła zapomnieć.

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

brak komentarza

22 lut 2011 - 18:02:45

zawsze jak dostanę paczuszkę i wszystko jest ok, to od razu wystawiam komentarz. Odwrotnie różnie bywa ,czasami wysyłam hurtowo przypomnienia,a i tak mało kto wystawi. Wiem , nie ma przymusu...

brak komentarza

22 lut 2011 - 18:23:04

Ja wystawiam komentarze jak tylko dostanę przesyłkę, jeżeli sprzedawca nie wystawia zwrotnego przez ok tydzień, to piszę e-mail, np. taki: "Dziękuję za transakcję, przesyłkę otrzymałam tydzień temu i jestem bardzo zadowolona, komentarz wystawiłam oczywiście Pozytywny i proszę o to samo :) Pozdrawiam"
Myślę, że nie ma w tym nic złego :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie z teściami