Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brak komentarza

22 lut 2011 - 19:04:24

Każda z nas ma widoczne to samo "komentarze - do wystawienia". Dlatego nie da się zapomnieć, bo jest wyszczególniony każdy zakup i każda sprzedaż. Byłoby miło i łatwiej, gdyby każdemu zechciało się napisać parę słów zgodnych z własnymi odczuciami. Szkoda, że nie wszystkim się chce.

brak komentarza

22 lut 2011 - 19:46:21

witam.mam konto niezweryfikowane i nie mogę dodawac komentarzy.wszystkie mamusie przepraszam.pare razy kupilam malej rzeczy i jestem z nich bardzo zadowolona,

brak komentarza

22 lut 2011 - 20:45:13

Cytat
mamuady
witam.mam konto niezweryfikowane i nie mogę dodawac komentarzy.wszystkie mamusie przepraszam.pare razy kupilam malej rzeczy i jestem z nich bardzo zadowolona,
ale przecież możesz wystawiac komentarze nawet jeżeli jesteś niezweryfikowana ,jeżeli cos kupujesz to zawsze możesz wystawić komentarz ,z boczku w wiadomościach masz opcję komentarze do wystawienia ,wystawione i otrzymane :))

brak komentarza

22 lut 2011 - 22:24:18

Czy nie lepiej się poprostu kulturalnie i delikatnie przypomnieć, jeżeli tak Ci na tym zależy? Przecież "skleroza" dopada czasem każdego z nas. ;)
Powodzenia!

brak komentarza

22 lut 2011 - 23:18:30

ja dostałam paczke tydzień temu, ale do miejsca zamieszkania, teraz jestem w rodzinnym mieście i czekam na poród, więc paczuszki nie widziałam i aż mi głupio wchodząc tu i czytając, bo jeszcze nie wystawiłam komentarza, dopiero to zrobie jak pojade tam gdzie mieszkam po porodzie.. bym wystawiła na ślepo, bo pewnie z ciuszkiem wszystko ok, ale chce być szczera, uprzedziłam szafowiczke, że później wystawie, ale mimo to troche mi głupio tak zwlekać...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie z teściami