Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 08:44:30

Słuchajcie potrzebuję pomocy
a właściwie moja przyjaciółka. ..
Jej mama ciężko zachorowała grozi jej amputacja nogi każdego dnia (aż do stycznia)musi wziąć zastrzyk który kosztuje 500 zł niestety nie mają na to pieniędzy
....
To jest jedyna szansa która może uratować jej nogę ....
Szukamy jakichś fundacji ale nie wiemy od czego zacząć czy któraś z was mogłaby mi pomóc i dać jakieś wskazówki ??


Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 12:38:43

Co do fundacji to niestety nie pomogę, ale może spróbuj zapytać dziewczyn na Szafie, wbrew pozorom tam czasem można spotkać się z większym zrozumieniem i chęcią pomocy niż tutaj.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 12:41:37

A pomoc z MOPS ?

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 12:44:19

Cytat
CHRUPEK
A pomoc z MOPS ?

Niestety u nas pomagają tylko pijakom i ludziom którzy nigdy niczego nie osiągnęli i wygodniej im jest utrzymywać się z opieki społecznej niż pójść do pracy;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 12:48:41

Ale składała podanie?

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 12:53:43

Cytat
Motylek09
Cytat
CHRUPEK
A pomoc z MOPS ?

Niestety u nas pomagają tylko pijakom i ludziom którzy nigdy niczego nie osiągnęli i wygodniej im jest utrzymywać się z opieki społecznej niż pójść do pracy;/

Motylek09 nie oceniaj pochopnie bo nie nalezy genralizowac.Akurat jestem wyksztalcona w tym kierunku i pracowalam w tym zawodzie i nie zgodze sie z Twoim stwierdzeniem.
A moze tak usiasc i Google i wszedzie szukac pomocy?

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 13:01:16

Mi chodzi o to aby ktoś mi pomógł jakie papiery są potrzebne do skorzystania z takiej fundacji ....

Szukam osoby która już korzysta z takiej pomocy....

Są różne placówki... różnie ludzi traktują....W MOPSIE byli pytali ale nie mają funduszy .....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 13:05:27

A w pracy nie ma czegoś takiego jak fundusz socjalny? Może mogłaby napisać podanie o dofinansowanie do kosztów leczenia.
Jeśli się chce zapisać do fundacji to musi sobie wybrać jakąś i się tam przejechać i dowie się wszystkiego na miejscu.

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 13:08:36

Niestety jej mama nie pracuje ..... Jest znaną malarką chciałyśmy żeby malowała obrazy ale niestety nie potrafi się ruszać musi leżeć nie ruchomo i malowanie nie wchodzi w grę ...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Fundacja- proszę o pomoc

25 lis 2010 - 13:12:23

Jeśli jest znaną malarką to niech poszuka fundacji wspierających artystów moze tam jej coś doradzą o ile coś takiego jest.
Proponuję poszukać w google informacji o fundacjach i podzwonić popytać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czemu nie świętujecie ostatków tylko w domku siedzicie ??/