Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:03:54

Dlaczego jest tyle KOBIET ktore oszukując chcąc wzbogacić sie na innych???!!!

To co nie które dziewczyny wyprawiają jest po prostu nie do zniesienia!
Własnie wystawiłam na szafie moją pierwszą LIPĘ!
wpłaciłam dziewczynie 50zł w pazdzierniku za rzeczy do paznokci akrylowych ! Niestety po dziś dzień przesyłki nie otrzymałam! czekałam i czekałam i prosiłam o potwierdzenie nadania przesyłki jednak dziewczyna po wielokrotnych prośbach o potwierdzenie napisała "Nie mam potwierdzenia poniewaz wysłałam listem zwykłym"!! minęło 2,5 tygodnia poprosiłam o zwrot pieniędzy OTRZYMAŁAM 21zł z 50!!! dałam dziewczynie czas do dzisiaj na zwrot reszty kasy pomimo ze sie codziennie loguje na szafie nie raczyła nawet odpowiedziec ma mnie po prostu w nosie!! więc wystawiłam LIPĘ i zgłosiłam sprawe do administracji...
Jestem wsciekła i smutna! bo nie moge zrozumiec dlaczego takie osoby próbują wzbogacic sie na innych??!!
50zł to dla mnie duzo! na paznokciach dorabiam sobie w domu dlatego kupuje najpotrzebniejsze rzeczy, a nie dlatego ze mam za duzo pieniędzy..

przepraszam ze piszę to tutaj ale musze sie wygadac bo szlak mnie normalnie trafia!!
jestem wsciekła i smutna :(

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:07:14

Cytat
magda1988-18
Dlaczego jest tyle KOBIET ktore oszukując chcąc wzbogacić sie na innych???!!!

To co nie które dziewczyny wyprawiają jest po prostu nie do zniesienia!
Własnie wystawiłam na szafie moją pierwszą LIPĘ!
wpłaciłam dziewczynie 50zł w pazdzierniku za rzeczy do paznokci akrylowych ! Niestety po dziś dzień przesyłki nie otrzymałam! czekałam i czekałam i prosiłam o potwierdzenie nadania przesyłki jednak dziewczyna po wielokrotnych prośbach o potwierdzenie napisała "Nie mam potwierdzenia poniewaz wysłałam listem zwykłym"!! minęło 2,5 tygodnia poprosiłam o zwrot pieniędzy OTRZYMAŁAM 21zł z 50!!! dałam dziewczynie czas do dzisiaj na zwrot reszty kasy pomimo ze sie codziennie loguje na szafie nie raczyła nawet odpowiedziec ma mnie po prostu w nosie!! więc wystawiłam LIPĘ i zgłosiłam sprawe do administracji...
Jestem wsciekła i smutna! bo nie moge zrozumiec dlaczego takie osoby próbują wzbogacic sie na innych??!!
50zł to dla mnie duzo! na paznokciach dorabiam sobie w domu dlatego kupuje najpotrzebniejsze rzeczy, a nie dlatego ze mam za duzo pieniędzy..

przepraszam ze piszę to tutaj ale musze sie wygadac bo szlak mnie normalnie trafia!!
jestem wsciekła i smutna :(





wyślij jej jak najszybciej przedsądowe wezwanie do zapłaty z tytułu zwrotu niepełnej kwoty. Podaj konkretny termin, do kiedy ma oddać Ci pieniądze. Poinformuj, że jeśli do tego dnia nie odda Ci pieniędzy zgłosisz sprawę na policję. Nie dzwoń do niej, tylko koresponduj e-mailami (wiadomości zapisuj, przydadzą się jako dowody na policji).
I powodzenia :)

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:08:07

a skąd jej się wzięła ta kwota 21 zł?
nie rozumiem

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:12:36

Cytat
dasich
a skąd jej się wzięła ta kwota 21 zł?
nie rozumiem

stwierdziła ze akurat tylko tyle ma na koncie i tyle moze mi zwrócić :-/

Nigdy nikogo nie oszukałam, dziewczyny są zadowolone z tego ze u nich kupuje ze im sprzedaje i ze sie chętnie wymieniam i zawsze wysyłam paczki/ listy w ustalonym terminie a tu takie coś potem wszyscy sie dziwią ze nikt nie chce nic kupic ani sie wymieniac, bo kazdy się boi własnie takiej wpadki:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-23 22:19 przez magda1988-18.

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:18:22

oho... chyba zaczynam żałować ze się w ogóle rejestrowałam tutaj jeśli czekają mnie taaaakie "atrakcje"...

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:21:24

nie ma czego się bać bo jest baaaaaardzo duzo uczciwych osób mam nadzieje ze większość..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:23:34

Skoro sprawa dotyczy szafy to dlaczego piszesz o tym na szafce a nie na szafie.

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:25:12

Jesli ten watek przeszkadza to prosze o usunięcie?! duzo razy widziałam tutaj wątki o allegro o SZAFIE i jakos nikomu nigdy nie przeszkadzały...

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 22:52:28

Cytat
CHRUPEK
Skoro sprawa dotyczy szafy to dlaczego piszesz o tym na szafce a nie na szafie.

wiesz, ja mysle ze tu wiecej dziewczyn okazuje zrozumienie. ot babska empatia wzmocniona matczyną:)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 23:10:27

Cytat
netka_an
Cytat
CHRUPEK
Skoro sprawa dotyczy szafy to dlaczego piszesz o tym na szafce a nie na szafie.

wiesz, ja mysle ze tu wiecej dziewczyn okazuje zrozumienie. ot babska empatia wzmocniona matczyną:)

popieram, tutaj kobiety sa dojrzale umyslowo w porownaniu do szafy:)

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 23:15:47

Ja się nie dziwię Twojej złości. Wciąż mnie zastanawiają takie osoby. Ja dokonałam jakiś czas temu normalnie "super" zakupu na Allegro. Buciki, które na zdjęciach wyglądały super i opisane jako "w bardzo dobrym stanie" okazały się ...tragedią z dziurami pod wkładkami. Pani nie widziała w tym problemu, wręcz stwierdziła, że to moja wina, bo kupuję na Allegro a nie w sklepie.Sprawę zgłosiłam, ale wolałabym dostać kasę.

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 23:20:31

Cytat
kinnkaa

popieram, tutaj kobiety sa dojrzale umyslowo w porownaniu do szafy:)

uuuu, szit, pojechałaś kobito eheheheh. ale coś w tym jest - nieco inny poziom. ale jak sie ma malucha to wiecej sie mysli o dziecku niż o nowym kolorze pazura:)
ostatnio opowiadałam kolezance o szafie i szafce i takie "gazetowo-matematyczne" porównanie mi wyszło: szafa ma sie tak do szafki, jak cosmopolitan do twojego stylu:)))

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 23:23:55

własnie napisałam do tej dziewczyny ze wystawiłam lipę oraz zgłosiłam sprawe administracji i ze wydawała sie bardzo miłą dziewczyną i ze pozory jednak mylą dostałam błyskawiczną odpowiedz...
odpisała ze pozory myla i ze jestem okropna oszustką i ze nie odda mi pieniedzy bo poki co nie ma...

jestem okropna oszustką bo wpłaciłam pieniądze niemal natychmiast czy ze czekałam tyle czasu na jej przesyłkę ktorej nie potrafi udokumentować????

Aż mi sie płakac chce ze złosi:(:(:(:(:(

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 23:27:09

Najlepiej odwrócić kota ogonem- jedna z ulubionych metod nieuczciwych Sprzedających.

JESTEM WŚCIEKŁA!!!

23 lis 2010 - 23:31:23

Proszę, tu masz wzór PRZEDSĄDOWEGO WEZWANIA DO ZAPŁATY.



Ostateczne przedsądowe
wezwanie do zapłaty

Działając w imieniu własnym, wzywam do zapłaty kwoty ……………. (słownie:
………………..) złotych wraz z ustawowymi odsetkami od dnia wymagalności do dnia
zapłaty.

Powyższa należność przysługuje mi z tytułu .........................

Wpłaty należy dokonać w terminie …….. dni na mój rachunek bankowy w
…………………………………………..

Brak spłaty wyżej określonej należności w wyznaczonym terminie spowoduje
skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego, a następnie egzekucyjnego,
co znacznie zwiększy dochodzoną należność (koszty sądowe i egzekucyjne, koszty
zastępstwa procesowego pełnomocnika).


Polecam "google" i wpisz przedsądowe wezwanie do zapłaty - masz tam więcej informacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fundacja- proszę o pomoc