Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 15:53:55

Witam wszystkie mamusie.Proszę Was pomóżcie mi bo nie wiem co robić i jestem zdenerwowana otóż.Wystawiłam na innym portalu majtusie córeczki mojej szwagierki były tam nowe i używane i po paru dniach napisał ktoś do mnie że jest zainteresowany kupnem ich i czy mogę zrobić zdjęcie majtusi na dziecku tzn jak wyglądają z przodu i jak wyglądają w udach gumki.Więc ja zrobiłam zdjęcie i wysłałam tej osobie ale oczywiście bez twarzy dziecka tylko sam dół, bo przecież jak ktoś pisze i pyta się o jakąś rzecz no to ja zawsze odpisuję.No dobra t było ok ale jak napisała do mnie drugi raz to jak przeczytałam to aż mało nie zamarłam.CYTUJĘ: Jestem żoną Damiana i chciała bym kupić te majteczki bo są CUDNE i zapłacę za nie 45 zł jeżeli je mogę kupić teraz.Ale czy mogę jeszcze zobaczyć ciało dziecka pod pasem czyli to znaczy jakie ma czy nie ma plapek (chodziło pewnie o plamki) na Pipci i na Pupce odpażeń itp.Dziewczyny jak to przeczytałam to od razu pomyślałam że to nie osoba która chce kupić tylko pewnie jakiś pedofil bo przecież normalna mama by nie zapytała że chce zobaczyć czy nie ma plamek na pipci i odpaże na pupie.Więc już nie odpisałam tej osobie bo nie wiem co robić.Wczoraj znowu mi napisała czy dam jakąś kolwiek odpowiedź a ja nie wiem co robić bo jeżeli naprawdę ktoś jest zainteresowany a ja go olewam.Proszę Was Drogie Mamusie wypowiedzcie się na ten temat co o tym sądzicie,liczę bardzo na Was że mnie trochę uspokoicie bo jak to piszę to serce mam w gardle że on ma zdjęcie mojego dziecka tzn tylko zdjęcie dołu noi nie da mi spokoju i będzie pisał do mnie jak mu coś nie odpiszę.Powiedziałam to mojemu mężowi to powiedział że to pedofil.Co ja mogę zrobić w tej sprawie bo on przecież sprzedaje też ciuchy no a jak trafi znowu na inną osobę.Proszę o pomoc.Bardzo dziękuję Wszystkim którzy mi doradzą.

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 15:56:13

Zgłosiłabym sprawę administracji allegro.

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 15:58:42

ja bym sobie dała spokój i nic nie odpisywała,bo to nie jest raczej normalne i nie możliwe żeby jakaś kobieta(matka) zadawała takie pytania.
Matko ,normalnie się przeraziłam ilu zboczeńców siedzi przed komputerami.

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 15:58:49

nikomu nie wysylaj takich zdjec! napewno nie chodzi o zakup tylko o zdjecia dziecka w majteczkach!

po prostu napisz ze nie wyslesz wiecej zdjec i tyle!
rozumiem gdyby to bylo cos drogiego ale majteczki? ja bym od razu cos podejrzewala ..

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 15:59:22

POLICJA - WYŁĄCZNIE! i absolutnie administrator strony



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-25 16:00 przez netka_an.

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:01:35

jestem w szoku po tym co przeczytalam ja chyba bym nie sprzedala tych majteczek balabym sie ze bedzie mial moj adres i pozniej bedzie obserwowal moje dziecko , mnie i rodzine , dla mnie to jest nie normalne zeby ktos pisal takie rzeczy , byc moze nawet bym zglosila to na policje zeby sami podszyli sie pode mnie i zobaczyli co dalej z tego wyniknie ale wybor nalezy do ciebie pozdrawiam

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:02:02

Ja bym zgłosiła na policję. Nie wiadomo czy dla jakiegos dziecka nie skończy się to tragedią. Trzeba reagować! To moze być nasze dziecko!!!!
Boże aż sie boje myśleć!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:03:03

Ja bym się skontaktowała z Administratorami portalu i opisała sytuację.

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:03:51

napisz, zeby to cos spadalo i zablokuj nick, zeby nic wiecej nie pisal

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:08:47

Na pewno to zboczeniec!!
Poza tym w życiu bym nie wysyłała zdjęć dziecka w majteczkach nawet gdyby to miał byc sam dół.
Wolę zrobić na lalce-miśku byle czym innym a nie na dziecku.
Widać,ze to nie normalna osoba pyta o takie rzeczy.
Radzę zgłosić to administracji lub napisać temu komuś że jest zboczeńcem i że normalna osoba nie pyta o takie rzeczy i prosi o takie zdjecia..
Szok!! na prawdę pełno w sieci takich ludzi masakra..

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:10:39

powiadomiłabym policję !!!

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:17:34

Aż gęsiej skórki dostałam :|
Oczywiście że tu nie chodzi o zakup majtek :| Albo sobie ktoś jaja robi, albo pedofil :| Pamiętaj, że jak coś od Ciebie kupi, to ma Twój adres od razu i wszystkie dane jeśli to na Allegro... Ja bym zgłosiła na policję od razu- że podejrzewam tego kogoś i przedstawiła korespondencję. Już oni będą wiedzieć co z tym dalej zrobić- od tego są.

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:19:28

Dziewczyny weszłam teraz na maile o niego i zobaczyłam że za każdym razem jest inne IP komputera



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-25 16:39 przez moderator.

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:23:11

ciuszki26 może mieć zmienne IP, może sam sobie zmieniać wchodząc przez odpowiednie strony, może korzystać z komputerów w różnych miejscach (biblioteki, internetowe kawiarenki)- dla policji to nie powinien być problem.

Dziwna wiadomość

25 lis 2010 - 16:25:05

Cytat
ciuszki26

Dziewczyny weszłam teraz na maile o niego i zobaczyłam że za każdym razem jest inne IP komputera

a dlaczego cie to dziwi? przeciez robi coś bardzo niemoralnego i niezgodnego z prawem - ma zmienne IP - ale luz, policja radzi sobie z takimi rzeczami - ja bym na twoim miejscu po prostu zadzwoniła na policję, niech ci powiedza co ze sobą wziąć (czy tylko zgrac dane czy policja przyjdzie do ciebie) i zasuwaj, niech go namierzą, bo nie wyobrazam sobie (a wlasciwie wyobrazam) co on robi z tymi zdjęciami i z jednej strony chce mi sie wymiotowac z obrzydzenia, a z drugiej mam ochotę mu wyrwać jaja z korzeniami (jesli to za mocno powiedziane to proszę o moderację)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TOP MODEL - wyniki