Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak w temacie: którą znaną osobowość chciałybyście poznać osobiście? Polską, zagraniczną, nieważnie. I dlaczego akurat tę?

Ja bardzo bym chciała poznać Martynę Wojciechowską. Sama nie wiem dlaczego, ale bardzo ją lubię i wzbudza we mnie ogromną sympatię. A może też dlatego, żeby uścisnąć rękę kobiecie, którą podziwiam za konsekwencję i odwagę w dążeniu do celu.

Krystyne Jande



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 13:04 przez ania_mig.

A dlaczego akurat ją? Bo ja nie znoszę Krystyny Jandy. :)

bo wydaje mi sie mądra kobietą i jest znakomita aktorką, i moze jeszcze chcialabym spotkac Michala Piróga bo wesoly z niego facet

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

LIszowską:) Wojewódzkiego Piróga i Muchę:)

a ja chciałabym porozmawiać z Januszem Leonem Wiśniewskim :)
musi być naprawdę fajnym facetem wykazującym się niejednokrotnie wiedzą większą na temat kobiet niż one same mają o sobie :)
myślę, że byłoby to ciekawe, pełne humoru spotkanie :)

kolejną byłaby Anne Geddes ze względu na jej wrażliwość i sposób postrzegania człowieka :)

Wojewódzkiego ;) uważam że jest bardzo inteligentnym facetem ...lubię jego sposób bycia mimo że czasem jest tak kontrowersyjny oraz Agę Chylińską również za jej oryginalny sposób bycia :) uwielbiam takie osoby jak oni ...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Kubę Wojewódzkiego i Szymona Majewskiego



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-12 08:52 przez CHRUPEK.

Barciś naprawdę taki buc?? Ja byłam kiedyś w teatrze na jego sztuce i po sztuce był bankiet i Pan Barciś bardzo sympatyczny był, żartował, z każdym chętnie rozmawiał, ale może dlatego, że dla aktorów takie bankiety to też praca.

O Chylińska też mi się wydaje taka ludzka i naturalna, wdaje mi się, że w realu też taka musi być .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

zawsze naciągał czapkę na czoło, leciał szybko brał co chciał, słowem się nie odezwał i wychodził.

ja bardzo bym chciała Marcina Prokopa i Kube Wojewódzkiego:)
ja bardzo bym chciała poznac Marcina Prokopa i Kube Wojewódzkiego:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 13:37 przez andzia21_21.

Że niby taki cichociemny :) dobrym aktorem w takim razie jest, bo w tv wydaje się bardzo sympatyczny :)

Ja wszystkich z M jak Miłość bardzo lubię ten serial.

ja miałam przyjemność poznać Kasię Cerekwicką i naprawdę super normalna, wyluzowana, z niesamowitym poczuciem humoru dziewczyna. Bez ą i ę. Taka swoja babka :)

Witam , ja chciałabym poznać osobiście Rose Witherspoon :)Uwielbiam tą aktorkę, oglądam każdy z nią film, jest cudna:)I bardzo się cieszę , że jest ambasadorką Avonu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biuro usług pomoc domowa?