Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:22:01

Czy ktos moze mieszkal w wiezowcu na 11 pietrze?Mieszkania te sa o polowe tansze ale napewno jest w nich duzo minusow,moze ktos mieszkal w takim i wie jak to jest na codzien?Dodam,ze mieszkanie dwustronne tzn.okna wychodza na 2 rozne strony budynku.Jestem ciekawa Waszych opinii

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:27:08

Ja mieszka na 10 piętrze i szczerze nie widzę żadnych minusów :) i też mam okna z jednej i z drugiej strony :) jest winda, więc problem ze schodami nie jest problemem, po za tym są piękne widoki :) koleżanki które mnie odwiedzają zgodnie stwierdziły, że jak sobie pomyślały 10 piętro nie chciałybyśmy tu mieszkać po obejrzeniu mieszkania, wyjściu na balkon stwierdziły, że jest bajecznie i tak cichutko :)

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:28:11

a co jak się winda zepsuje;)

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:31:56

Cytat
dasich
a co jak się winda zepsuje;)

no niestety tuptusiasz na górę :D

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:32:12

aa 10 to tak:)pewnie ale wlasnie chodzi o to 11 bo..z tego co ja wiem to winda dojezdza na 10 tylko,na 11 chyba sa schadzki bezdomnych,cpunkow itd?czy to prawda?Czy na wysokich pietrach jest strasznie goraco w lecie a zimno w zimie?a co jak wiatr wieje? na 10 to do dachu jeszcze jakby jedno pietro wiec problemow z przeciekami nie ma a czy na 11 nie ma tego klopotu?hm czy nie jest straaasznie goraco od dachu?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:36:46

Ćpuny? Bezdomni? To gdzie ty mieszkasz?
U mnie winda dojeżdża do 10 piętra na 11 idzie się schodami. Jest to największe mieszkanie w bloku bo ma 5 pokoi reszta ma 2 i 3. Sąsiedzi zabudowali sobie wejście na schody i mają drzwi. Tak więc stojąc na 10 pietrze dzwonisz do nich do mieszkania i zrobili sobie taki przedsionek/przedpokój z tych schodów :D

o bezdomnych i ćpunach nie ma mowy!

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:43:25

no ja jeszcze nie mieszkam bo sie zastanawiam nad takim mieszkaniem ale czytajac fora duzo osob pisze o schadzkach i roznych cudach na ostatnim pietrze a co do zabudowywania to jest to niezgodne z prawem bo ma ostatnim pietrze musi byc przejscie miedzy 2 klatkami ze wzgledow PPOZ

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:44:49

przejście między klatkami jest z innej strony
i na 10 piętrze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-08 13:45 przez CHRUPEK.

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:47:30

Cytat
CHRUPEK
przejście między klatkami jest z innej strony
i na 10 piętrze

taaak?? hm chyba musze obejrzec to mieszkanie bo oferta jest fantastyczna jesli chodzi o cene

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 13:50:44

haha a tu Was zdziwię bo u nas winda dojeżdża na 11 piętro, na 11 piętrze ma biuro kablówka i jest wyjście ewakuacyjne, co za tym idzie jak winda się zepsuje wychodzisz wyjściem ewakuacyjnym do bloku obok bo są połączone i zjeżdżasz windą na dół. Jak do dziś winda zepsuła się raz i zostało to naprawione po 30 minutach przez robotników :) także z tym problemu nie było. Co do wiatrów tak słychać wiatr dość wyraźnie ale jak się ma plastiki w oknach to nie czuje się wiatru i go nie słyszy aż tak, co do ciepła w lecie to zależy jak gdzie ktoś ma okna itp chyba bo u nas w lecie wcale nie jest upalnie, choćby nie wiem jakie upały były u nas nie ma pory dnia w której by słońce świeciło aż do tego stopnia.
Co do ćpunów itp wiem, że kiedyś był z tym problem teraz jest wszystko pozamykane na górze i nie ma czegoś takiego u nas już od kilku lat ponoć (tak mówią właściciel) na to też jest sposób jakby coś jest straż miejska ja tam się nie waham z telefonowanie w razie jakby coś, po coś oni są ale myślę, że nie ważne czy blok 4 piętrowy czy 11 piętrowy i tak zawsze się mogą znaleźć takie elementy :) niestety.

Co do przeciekania nam mieszkanko przeciekało ale tylko dlatego, że na 11 piętrzę pan który miał tam serwerownie wyciągnął parapet i tam się woda lał i do nas i do sąsiadki niżej ale załatał dziurę i wszystko jest ok, a tak czy tak na 4 piętrze może Ci się lać woda (w 4 piętrowym) jak i na 11.

Myślę, że mieszkania na 11 piętrze wcale nie są gorsze.

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 15:03:13

Ja mieszkam na 10 piętrze,winda dojeżdża do 9 ..Plus za to ,że są dwie windy ale jak nie ma prądu to i nie ma windy :(

Widoki piękne,w mieszkanku cicho

Minus za to,że przez to ,że ostatnie piętro to słabe ciśnienie wody w kranie hehe

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 15:05:50

Mój szwagier mieszka na 11 piętrze i winda dojeżdża do 10 więc piętro musi przejść,ma strasznie gorąco w domu bo wysoko,dach się nagrzewa,jak jest wiatr to on wyczuwa go mocniej niż na dole bo 11 piętro jest niczym nie osłonięte jak w górach na samym szczycie:)a już o wyjściu na balkon nie wspomnę.Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 15:14:10

w tym mieszkaniu akurat nie ma balkonu;) ,wlasnie wydaje mi sie ,ze moze byc mega goraco,ja mieszkam teraz na 3 pietrze i jest koszmarrrrr w lecie,pewnie tez dlatego ze to jedyne 30mkw,jednostronne a slonko daje po oknach od 12 godziny do wieczora jest skwar.Mysle,ze jedyne wyjscie to kupic klimatyzacje bo nie da rady tutaj inaczej jednak boje sie ze na 11 moze byc jeszcze gorzej....w lipcu wydawalo mi sie,ze nie moze byc gorzej jak tu heheh

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 15:18:58

moja koleżanka mieszka na 11 p. Wjeżdża się na 10 i dalej schodkami, jest długi hol łączący 3 klatki (ppoż), mieszkanie jest duże (ok 60m) cisza i spokój faktycznie (mam porównanie, bo sama mieszkam na parterze... masakra), czasy ćpunów i pijaczków w blokach chyba juz minąły (no chyba,że jakaś specyficzna dzielnica). Kolezanka bardzo, bardzo sobie chwali mieszkanie. I cena rzeczywiście była niższa. Ale jeśli chodzi o warunki w lecie/ zimie, to niestety nie wiem...

mieszkanie na 11 pietrze

08 lis 2010 - 15:43:17

To prawda,mieszkając np na 10 piętrze jak ja to latem jest upał niesamowity :( a jak wieje to słychac masakrycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niskie kobiety