Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 00:17:38

ja do prasowania musze miec natchnienie i własciwy dzień, jak mi sie uzbiera konkretna kupka ubran to sie mobilizuje :)

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 07:24:47

Cytat
cynamonka19
Uwielbiam robić pranie, wieszać, ściągać, prasować, składać, segregować, układać w szafkach :)
Nienawidzę mycia patelni ;) bo nie można jej wrzucić do zmywarki jak całej reszty. Zmywarka w ogóle ułatwiła mi życie i oszczędza codziennie mnóstwo czasu. Nienawidzę też mycia wnętrza lodówki. Wypracowałam sobie taką taktykę i kiedy czegoś mi się nie chce zrobić a najzwyczajniej w świecie trzeba i nikt mnie nie wyręczy bo mąż w pracy (a nie lubię jak jest syf w mieszkaniu) - myślę sobie ile kalorii zdołam spalić ;) przy sprzątaniu, plus że się poruszam, plus się pogimnastykuję i przy okazji machnę coś pożytecznego jak umycie podłóg w całym mieszkaniu albo szorowanie łazienki na błysk. Myślę sobie też "kobieto ile ci czasu zajmie to odkurzanie? z 10 minut? odwalisz to i masz luz, możesz iść do swoich spraw i masz czysto pod nogami". Na mnie działa takie samoprzekonywanie się ;)
a ja własnie nie nawidze sciagac i segregowac praia!!!

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 09:15:03

Ja bardzo nie lubię myć naczyń, obierać ziemniaków - na szczęście maż się tym zajmuję:) Nie lubię ścierać kurzy, wynosić śmieci. za to uwielbiam prasować, wstawiać pranie , składać i układać.

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 10:36:18

U mnie zalezy od dnia jak mam zapal to zrobie wszystko a jak mi sie nie chce to wtedy tez szukam zeby ktos mnie wyreczyl w tych pracach

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 11:19:54

Nie znoszę PRASOWANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zawsze obiecuję sobie, że po praniu będę na bieżąco prasowała, jednak nigdy mi się to nie uadaje i zazwyczaj ośnie mi góra ubrań do prasowania, później stoję z zelazkiem godzinę i prasuję ;/

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 12:41:51

A ja lubie sprzątać,myć,odkurzać itp.,szczególnie wtedy gdy mam spokój bo dzieciaki sa z mężem lub z babcią.Daje sobie wówczas Eske na maksa i biore sie do roboty:)

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 13:24:23

prasowanie, wieszanie firanemki zmywanie podłóg :):)

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 13:45:07

Ja nie znosze ZMYWANIA a jest nie malo. Prasowanie ujdzie chodz zadko cos prasuje,a ziemniakow tez nie znosze obierac.

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 13:48:42

No to ja, jak wiele z nas nie nawidzę mycia naczyń, a przede wszystkim patelni lub dużych garnków.. oj nie znoszę tego a wiadomo, że niestety trzeba to robic codziennie.. Nie lubię też wycierania kurzu, bo ledwo co go wytrę to już kolejny się osadza i jest to praktycznie syzyfowa praca. Lubię bardzo kosic trawnik, najlepiej jak świeci słonce bo można sie fajnie przy tym opalic:), prasowanie też nie jest najgorsze:).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 13:51 przez precelka.

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 15:04:31

Nie cierpię prasować, dlatego mam problem z wystawieniem góry ciuchów po córci - pasowałoby, żeby jako tako wyglądały na zdjęciach.
Staram się kupować takie rzeczy, które się nie mną. ;P
Myślałam o zakupie takiej maszyny prasującej parą, jak mają w sklepach, tylko trochę droga jest.
Picie przy gorącym żelazku odpada, zaraz bym się pewnie oparzyła, a poza tym ciąża i karmienie piersią mi to skutecznie uniemożliwią przez dłuższy czas.
Ziemniaków nie obieram, jak mój chłop ma ochotę zjeść musi to zrobić sam, ja wolę jeść kluski, kasze, makarony, więc spokojnie mogę się bez nich obejść.
Za zmywaniem nie przepadam, na szczęście jest zmywarka, żeby jeszcze była jakaś maszyna załadowująca. ;)
Lubię za to gotować, wieszać pranie po mistrzowsku, żeby później nie wymagało prasowania, mogę ścierać kurze czy zamiatać.
No i nie prasuję firanek - wieszam mokre; trzeba sobie jakoś w życiu radzić. :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 15:05 przez jostra.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 1/5

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 15:25:55

LUBIĘ PRASOWAĆ ale wyciągać naczyń ze zmywarki nienawidzę i ich tam wsadzać też- masakra
no i odkurzanie... niby dwa razy w tyg tylko, ale nie lubię...
a i firanek prać- bo ręcznie trzeba, ale to tylko 2x do roku więc się zmuszę...

Prace domowe-czarna lista

10 kwi 2011 - 16:22:24

Cytat
anka599
A ja lubie sprzątać,myć,odkurzać itp.,szczególnie wtedy gdy mam spokój bo dzieciaki sa z mężem lub z babcią.Daje sobie wówczas Eske na maksa i biore sie do roboty:)

Ooo, pokrewna mi dusza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 16:24 przez Marta_Pawl1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamusie z Chorzowa i okolic