Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

.....a piją wino:)Podoba mi się pomysł.

Cytat
Milena84
Ręczniki kupie(są ładne,ale do najtańszych nie należą) jak naprawde nic nie wymyśle,zastanawiałam się nad pościelą,lecz nie znam rozmiaru :(

A może zamiast takiej książki kupić coś takiego [embed_image 6a681b127a0db96a72e6f8b3accbe969]na allegro można już zamówić za ok 50 zł a myśle ze bedzie to lepsze aniżeli książka tym bardziej że można na tym napisać dedykację

Kochna właśnie zaglądam TU aby dopisać,że już zdecydowałam się na prezent dla rodziców.Nie widziałam prędzej Twojej propozycji:)a właśnie szukam osoby do namalowania Portretu rodziców:)W dostępnych cenach znalazłam tylko szkic ołówkiem/kredą,a jaką techniką narysowane (czy namalowane?)są
portrety które dodałaś?

te portrety są cudne. ile kosztują?

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
malgosianowak7
Cytat
edysia11
moim zdaniem te książeczki są tandetne, ale jeśli ci się podobają to kupuj śmiało
moi rodzice kiedyś taką dostali-postała trochę na półce-zebrała trochę kurzu i wylądowała w koszu :/ jestem zagorzałym przeciwnikiem tych książek-dla mnie to strata pieniędzy...kartkę to chociaż upchnie się w jakąś szufladę a z tym już jest problem :/
RĘCZNIKI PIĘKNE-myślę że byłby to idealny prezent-piękny i praktyczny :)

a to tylko świadczy o Twoich rodzicach...skoro dostali i wyrzucili....

a skoro sie dziewczynie podobaja to niech kupi..moi teściowie taka maja i stoi nadal,pomimo że kurz zbiera(zreszta wszystko kurz zbiera):))

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
wiktoreczek7
Cytat
malgosianowak7
Cytat
edysia11
moim zdaniem te książeczki są tandetne, ale jeśli ci się podobają to kupuj śmiało
moi rodzice kiedyś taką dostali-postała trochę na półce-zebrała trochę kurzu i wylądowała w koszu :/ jestem zagorzałym przeciwnikiem tych książek-dla mnie to strata pieniędzy...kartkę to chociaż upchnie się w jakąś szufladę a z tym już jest problem :/
RĘCZNIKI PIĘKNE-myślę że byłby to idealny prezent-piękny i praktyczny :)

a to tylko świadczy o Twoich rodzicach...skoro dostali i wyrzucili....

a skoro sie dziewczynie podobaja to niech kupi..moi teściowie taka maja i stoi nadal,pomimo że kurz zbiera(zreszta wszystko kurz zbiera):))

Mój synek dostał taką książkę na roczek od mojej siostry.
I już tak stoi u niego w regale 7 lat:):):)

Nie pamiętam ale jest ich całe mnóstwo na all więc na pewno coś znajdziecie od 40 zł po 120

Tak są na allegro,ale za 59zł szkic 2 osób ołówkiem,a te wklejone przez Ciebie(nie znam się- jaką metodą a raczej czym rysowane) )ciekawie wyglądają.

A GDZIE MOZNA KUPIC TAKIE RECZNIKI

też na allegro wpisz haftowane ręczniki
tu sa linki do stron http://www.galeriahaftu.com/
http://www.strefakobiet.pl

Cytat
Milena84
Kochna właśnie zaglądam TU aby dopisać,że już zdecydowałam się na prezent dla rodziców.Nie widziałam prędzej Twojej propozycji:)a właśnie szukam osoby do namalowania Portretu rodziców:)W dostępnych cenach znalazłam tylko szkic ołówkiem/kredą,a jaką techniką narysowane (czy namalowane?)są
portrety które dodałaś?

Znam dobrego fotografa który robi takie portrety i nie tylko jak coś to zapraszam na priv podam link do stronki ;)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

A takie drzewko ? Też fajny pomysł prawda? Mi się to bardzo podoba i jest świetnym pomysłem zarówno na rocznicę, jak i urodziny dziadków :)

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

a może tygodniowy lub weekendowy pobyt w SPA, na pewno należy im się chwila relaksu. Moi rodzice w zeszłym roku byli w spa w Czechach http://www.e-spa.pl/index.php?cPath=4 i wrócili bardzo zadowoleni, odpoczęli, pełni energii i opaleni!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto na Prezydenta