Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zbliża sie rocznica ślubu rodziców mojego męża.Brakuje mi pomysłu na prezent.Może pomożecie?:)
Zamiat kartki wręczymy pamiątkę,a do tego prezent....ale jaki???
NP.


Wklejajcie Proszę propozycje.

my teściom kupiliśmy szybkowar bo chcieli sobie kupić więc ich wyręczyliśmy.

moim zdaniem te książeczki są tandetne, ale jeśli ci się podobają to kupuj śmiało

Dlaczego tandetne?Wolałabym dostać taką pamiątkę niż kartkę z kartonu...ale każdy gustuje w czymś innym...
Dziś podglądałam jak się robi torty z ręczników,ale chyba nie wypada na 30 lecie:/ajć ,pustka w głowie.

Mnie kojaży się z odpustem. Ale uważam,że kartka to też nie jest dobry pomysł bo nie trwałe.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

tez mi sie te kartki nie podobaja a co do prezentu niech mąz mysli w koncu to jego rodzice i chyba bardziej ich zna :)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

A mi się to podoba-bardzo fajne...ale wiadomo kwestia upodobań :)

jesli to okrągła rocznica kupcie obraz. na allegro mozna ładny wylicytowaći nie mysle tu o obrazie w stylu jeleń na rykowisku :)

wszedzie te ksiazki:/ wedlug mnie sa kiczowate, no ale kwestia gustu.
ja na 25 rocznice slubu swoim rodzicom zafundowalam weekend w gorach i "wlasna, prywatna";) cyfrowke:D
tak jak ktos wyzej pisal szybkowar, moi rodzice otrzymali od innych frytownice (bo akurat tydzien wczesniej sie zrypala:), sliczny i konkretny zestaw kawowo-deserowy.
Moi znajomi bodajze takze na 30rocznice slubu wyszukali wszystkei zdjeica slubne rodzicow, dali do obroki(retusz zalaman, przebarwien itp.), zdjecia dali do wywolania jeszcze raz i kupili album slubny:) a zdjecie slubne portretowe wydrukowali w wiekszym formacie i oprawili w ramke.
Tak naprwde to nei chodzi o prezenty tylko o pameic wiec rowniez dobrze mozna kupic kosz kwiatow do tego kartka okolicznosciowa i tyle:))

Cytat
leniszcze
tez mi sie te kartki nie podobaja a co do prezentu niech mąz mysli w koncu to jego rodzice i chyba bardziej ich zna :)
Może i jego rodzice ,ale kocham ich jak swoich.Zna swoich rodziców,ale nie ze strony obdarowywania ich,ponieważ trzeba coś wciskać aby przyjęli.Zawsze twierdzą,że wszytsko mają co do szczęścia potrzeba.

Chciałabym,aby bylo to coś wyjątkowego,np wycieczka,lecz Oni podróżują co roku i w tym jadą na morze.

a może kupcie im ładne reczniki


Ręczniki kupie(są ładne,ale do najtańszych nie należą) jak naprawde nic nie wymyśle,zastanawiałam się nad pościelą,lecz nie znam rozmiaru :(

Cytat
edysia11
moim zdaniem te książeczki są tandetne, ale jeśli ci się podobają to kupuj śmiało
moi rodzice kiedyś taką dostali-postała trochę na półce-zebrała trochę kurzu i wylądowała w koszu :/ jestem zagorzałym przeciwnikiem tych książek-dla mnie to strata pieniędzy...kartkę to chociaż upchnie się w jakąś szufladę a z tym już jest problem :/
RĘCZNIKI PIĘKNE-myślę że byłby to idealny prezent-piękny i praktyczny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-06 08:25 przez malgosianowak7.

ręczniki fajny pomysla naprawde,wiem ze drogie ale na takich okazjach jak jubileusze,sluby i chrzciny to wszyscy zarobić chca :)

jeśli piją wino to może antałek z wygrawerowaną datą ślubu??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto na Prezydenta