Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja bym juz dawno napisała do all zablokuja jej konto poza tym masz prawo wystawic jej negatywny komentarz jednak napisz jej że napisałaś do allegro o zablokowanie konta

Jest tylko adres i nie ma nr telefonu.Juz pisalam do niej kilka razy ze zglosze na policje i nadal nic nie odpisuje.Ilez mozna czekac??Moja cierpliwosc sie juz konczy.

Spokojnie napisz do All, ze nie dostalas towaru oraz to, ze w jej danych nie ma numeru tel.I jeszcze dzis napisz jej ostatniego @, ze do11 biezacego miesiaca czekasz albo na paczke, albo zwrot calej kasy.Jezeli nie odda pieniedzy, tudziez nie wysle ubranek, drukujesz wygrane aukcje, dane kobity i potwierdzenie wplaty pieniedzy i z tym marsz na policje, bez zbednych skrupulow.I tak masz zrobic!

po pierwsze głoś allegro poprzez centrum sporów. Jeśli to nie pomoże i panienka się nie przestraszy idź na policję nie wahaj się. Ja miałam taką sytuację na allegro i babka po interwencji poprzez centrum sporów oddała mi kasę a teraz zgłaszałam na policję oszustkę z szafy bo kupiłam spodnie za które zapłaciłam 28-04-2010 a do dzisiaj ani spodnie, ani kasy ni odzewu a loguje się. Powodzenia

ja bym tez zgłosiła do centrum sporów bo czasami to działa i sprzedajacy odddaje kase po interwencji All
ale na pewno zgłosiła bym to na policję bo dla mnie bynajmniej to duza kwota i na pewno bym nie podarowała złodziejce.

Dzieki za szybka odpowiedz i konkretne rady.Zrobie tak jak pisalyscie.Mnie to krew zalewa na takie kobiety,aby sie wzbogacic ludzkim kosztem,zero jakichkolwiek wyrzutow.Jak tak mozna to nie mam pojecia.

spor odrazu zakladac - wtedy sprawa jest jawna :)

allegro ubezpiecza zakupy do danej kwoty wiec w razie co oddadza kase

Przede wszystki zgłoś sprawę do allegro, ale koniecznie poprzez spór ze sprzedającym. Zaloguj się na swoim koncie,wybierz zakładkę moje zakupy, następnie zakładkę centrum sporów i tam rozpocznij spór- musisz tam po krótce opisać sprawę. tzn tego i tego kupiłam to i to podaj numery aukcji. płatności dokonałam tego i tego w kwocie..do tej pory nie otrzymałam towaru, ani zwrotu pieniędzy pomimo interwencji-brak kontaktu telefonicznego itd.. Na allegro jest coś takiego jak centrum bezpieczeństwa, więc napewno się uda. Na policję też możesz zgłosić sprawę gdyż kwota przekracza 50zł.pozdrawiam

Cytat
true-blue78
Przede wszystki zgłoś sprawę do allegro, ale koniecznie poprzez spór ze sprzedającym. Zaloguj się na swoim koncie,wybierz zakładkę moje zakupy, następnie zakładkę centrum sporów i tam rozpocznij spór- musisz tam po krótce opisać sprawę. tzn tego i tego kupiłam to i to podaj numery aukcji. płatności dokonałam tego i tego w kwocie..do tej pory nie otrzymałam towaru, ani zwrotu pieniędzy pomimo interwencji-brak kontaktu telefonicznego itd.. Na allegro jest coś takiego jak centrum bezpieczeństwa, więc napewno się uda. Na policję też możesz zgłosić sprawę gdyż kwota przekracza 50zł.pozdrawiam
niby to tak powinno byc jak pisze ale znajac cała sytuacje ani allego nic nie zrobi ani policja , moj bracik kupił dysk za ponad 200 zł i koles mu nie wysłał zglaszał do allegro i nic tyle ze koles dostał kilkanascie negatywow i zawiesili mu konto a policja stwierdzila ze za mała szkodliwosc do dzis ani pieniedzy a ni dysku!!! a mineło juz 3 miesiace

Powiem ci tak moja mama także została oszukana na allegro.Kiedy napisała maila do all,że dana osoba oszukuje nie tylko ją to jej odpisali,że ma się dogadać z tym użytkownikiem a jak mama pisała,że tamten nie odpowiada to jej napisali,że ma sobie iść na policję.

Oni nic nie zrobili,nawet nie zablokowali konta.

Policja NIE MA PRAWA odsylac z odpowiedzia niska szkodliwosc spoleczna.Jezeli taki policjant bedzie nas chcial splawic, poprosic go o namiary jego szefa i do niego sie udac.Policjama obowiazek przyjac takie zgloszenie.
Brat IWO25 winnien jeszcze raz isc na komisariat.
Podstawa odszkodowania z POK(program ochrony kupujacych na all) jest zgloszenie sprawy na policje.

U mnie ostatnio babka wygrała kilka aukcji na all i sama sobie obliczyła koszt wysyłki:) Napisałam jej co sadze o takim postępowaniu, ze jest jak byk napisane żeby w takim wypadku się skontaktować w celu ustalenia kosztu wysyłki a nie sama sobie obliczyć za wysyłke 7 zł za kilkanaście ciuszków!! :) To mnie w odpowiedzi wyzwała, użyła kilku obelg... to ja jej dalej grzecznie odpisuje, że mam wrażenie, ze mam do czynienia z dzieckiem... trwało to kilka dni, uzbierało sie kilkanaście maili...skontaktowałam się z all, przesłałam maile i ma zawieszone konto, a ze mnie zdjeto obowiązek sprzedazy jej czegokolwiek. Wystawiłam negatywy. Niby chodzi to o kilka złotych, ale jak raz się pozwoli na takie coś to taka osoba będzie tak ciągle robiła, a za jej sladem inne. Jeszcze mi poradzono, że mogę zgłosić sprawe na policję za obrażenie i naruszanie dobrego imienia. Mam wrażenie, że rozpatrzenie i rozwiązywanie spraw przez all jest podyktowane z jakim konsultantem mamy do czynienia, a nie ogólnymi zasadami all...

ludzie sa czasem tak wredni i beszczelni ze sie słabo robi

tak jak sprawa gwiazdek : komentarz pozytyw ze super hiper a w ocenie ze mocno zawyzony koszt wysylki CALE 6 zł za polecony a koperta pewnie Gratis powinna byc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ogrzewanie gazowe pomoc