Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

37 minut temu

wakacje last minute

58 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny od wczoraj jestem w szoku. Na peryferiach mojego miasta w stawie znaleziono zwłoki 2 letniego chłopczyka.
To co mnie najbardziej zszokowało to to, że do tej pory nie wiedzą kto to. W całej okolicy nikt nie zgłosił zaginięcia maluszka, nikt o niego nie pytał, nikt go nie szukał. Przypadek sprawił, że ktoś go zobaczył i zaalarmował policję. Powiedzcie jak to możliwe. Sama mam córeczkę w tym wieku i nie spuszczam jej z oka nawet na chwilkę. Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak takie bezbronne maleństwo mogło tam trafić i dlaczego. Nikt nie wie kim są jego rodzice. Policja apeluje do mieszkańców. Podali rysopis maleństwa, w co był ubrany, pokazali zdjęcia. Straszne !!! Jak to możliwe ? Przecież nie można zgubić dziecka. Nie mieści mi się to w głowie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 18:43 przez moderator.

rodzice jak wytrzeżwieją to zaczną poszukiwania,bo nie będzie miał im kto po flaszkę skoczyć-MASAKRA-nie ma dnia,żeby nie słyszało się o śmierci dziecka...dzien w dzień umiera człowiek niewinny i bezbronny-z braku opieki z braku zainteresowania z braku miłości,z zimna i głodu,czasami kochający tatuś za mocno" uspokoi" a narąbana mamusia wyjdzie na 3 dni szukać wódy...jestem za karą śmierci dla takich ludzi...

Nie wiem co napisać. Zatkało mnie. Popłynęły mi tylko łzy.

...aż strach pomyśleć...ale czy to na pewno przypadek (skoro nikt nie zgłosił zaginięcia)?:(((((((((((((
aż mnie ciarki obleciały.......;((((((((((((

:( ale mi szkoda dziecka..Boże

....Kurcze brak słów,w gardle staje klucha i ze szkanym oczami spoglądamy na swoje dziecko.
Mam nadziej,że ten mały aniołeczek będzie miał lepiej tam u góry.


Nie komentuje postępowania jego,,rodziców,,bo na język nasuwaja mi się same brzydkie słowa.

takie rzeczy się dzieją przez nasz wymiar "SPRAWIEDLIWOŚCI"
gdyby za znęcanie się nad dziećmi i inne makabryczne rzeczy było DOŻYWOCIE albo KARA ŚMIERCI nic takiego nie miało by miejsca...
jak słyszę w mediach, że za zamordowanie dziecka, za gwałt 5 lat więzienia w zawieszeniu to po prostu KREW SIĘ WE MNIE GOTUJE
JA BYM ZAMORDOWAŁA GOŁYMI RĘKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

szok !!! aż mi ciarki po plecach przeszły... jak to jest na tym świecie że bezbronnym dzieciom tyle krzywdy się się dzieje :(((

własnie na wiadomosciach gg zobaczyłam ta informację- COŚ OKROPNEGO!
pisza że dziecko wyglada na trzylatka, ładnie ubrane... ciarki mnie przechodzą...
bez udziału bliskich się to nie stało skoro nikt zaginiecia nie zgłosił
mnie się nie miesci to w głowie!

masakra niestety - komus przeszkadzalo dziecko to sie pozbyli :/

albo cos bardziej zagmatwanego - wiele moze byc historii

Niektórzy nie zasługuja na to aby być rodzicami! Nic, tylko płakać się chce jak sie słyszy takie historie ;(( Jak mozna "zgubić" dziecko i nawet go nie szukać??? Biedaczek mały, miejmy nadzieje, że po "drugiej" stronie będzie mu lepiej!!!

Słyszałam o tym we wczorajszych wiadomościach radiowych, z tym, że mówili, iż chłopiec miał 3 latka. Jestem w szoku!!!!! ZWIERZĘTA NIE LUDZIE!
A pozatym skoro rodzice nie zgłosili zaginięcia małego, to bardzo mozliwe,że sami "maczali" w tym palce....... ale to tylko moje spostrzerzenia..... :(( ;(( ;(( Bo żaden NORMALNY rodzic, by tak się nie zachował!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-21 10:41 przez joakr53.

[embed_image 9fc697ba7a59d53f00504edf86cdc759]

Śpij spokojnie Aniołku [*]

Wiecie co brak słów!!!

Matko Swieta!Szok!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zrobić coś dobrego..........