Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Życzenia z okazji ciaży

27 lut 2010 - 11:27:10

Nie wiem czy dobrze zamieściłam wątek,ale ryzykuje :-))

Kobietki potrzebuja zyczeń z okazji zajścia w ciążę.Już przeszukałam pelno stron i nic nie ma.Prosze pomóżcie moze dostałyście jakies kartki z życzeniami?moze potraficie cos same napisać ja nie mam weny twórczej.

Życzenia z okazji ciaży

27 lut 2010 - 11:45:51

Hmmm mi się wydaje że życzeń z tej okazji się nie składa, bo niewiadomo co będzie dalej, czy ciąża będzie przebiegać prawidłowo itp. Wydaje mi się, że lepiej będzie złożyć życzenia jak już dzidziuś się urodzi:) Ale to moje zdanie.

Życzenia z okazji ciaży

27 lut 2010 - 12:21:48

Vicki22 zgadzam się z Tobą, można pogratulować jak sie spotka przyszła mamusie ale, żeby kartki wysyłać.. pierwsze słyszę, osobiście nigdy sie z tym nie spotkałam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Życzenia z okazji ciaży

27 lut 2010 - 12:50:32

Ja tez pierwsze slysze, zeby ktos wysylal kartki z okazji zajscia w ciaze. A jesli nie daj Bog cos bedzie nie tak, to po co taka kartka - tylko bedzie niepotrzebnie przypominac i przywolywac bol. Wedlug mnie lepiej zadzwonic i pogratulowac, badz zrobic to osobiscie a na kartki z gratulacjami przyjdzie czas po szczesliwych narodzinach bobasa.

Życzenia z okazji ciaży

27 lut 2010 - 13:25:10

Dokładnie,ja też słyszę to po raz pierwszy,sama jakbym dostała taką kartkę to byłabym w lekkim szoku,nawet nie wiedziałabym co o tym myśleć.Kartki to się na święta wysyła, a nawet już bardzo rzadko, bo są smsy.

Życzenia z okazji ciaży

27 lut 2010 - 13:32:22

poprzedniczki maja racje
wstrzymaj sie z takimi zyczeniami a gdy sie dzidzius urodzi wyslesz im zyczenia z okazji przyjscia na swiat dziecka - a takie juz bedzie Ci łatwiej ułozyc:)

pozdrawiam

Życzenia z okazji ciaży

27 lut 2010 - 17:44:10

Cytat
maa_dzia
Nie wiem czy dobrze zamieściłam wątek,ale ryzykuje :-))

Kobietki potrzebuja zyczeń z okazji zajścia w ciążę.Już przeszukałam pelno stron i nic nie ma.Prosze pomóżcie moze dostałyście jakies kartki z życzeniami?moze potraficie cos same napisać ja nie mam weny twórczej.

Ja także myśle,że niema co wygłupiać się z jakimś wierszykiem...a w którym tygodniu bądź miesiącu jest?

Życzenia z okazji ciaży

27 lut 2010 - 22:00:29

chyba 7 tydzień ale chciałam na naszej klasie dać jej prezent z bocianem teraz są nowe i chcialam cos napisać
dodam,że" mamusia" już dawno chciala mieć dzidziusia i teraz skazce do nieba i chciałam własnie z tego szcześcia napisac gratulacje lub życzenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-27 22:06 przez maa_dzia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laktator