Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

My zajmujemy się haftem -projektujemy hafty ,napisy rózne obrazki ,tworzymy sami albo korzystamy z gotowych wzorów,haftujemy na ubraniach,czapeczkach,polarach,zabawkach,wszelakich materiałach -rzeczy ,smieszne,okolicznościowe -pracujemy na najwyższej jakości maszynie,

<wymoderowano>

można zerknąc na nasze prace:)
oto niektóre z nich,<wymoderowano>

Regulamin forum pkt 7 i 15



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 23:30 przez moderator.

Ja jestem kimś w rodzaju doradcy zakupowego z angielskiego nazywają to personal shopper.Pomagam ubierać się kobietom najczęściej przez neta ale nie tylko.Poza tym zajmuje się też wizażem.Oboje z żoną wychowujemy też naszego 20 miesięcznego synka

Witam wszystkie mamy. Ja zajmuje się sprzedażą bezpośrednią w betterware. Są to produkty przydatne w każdym domu . np w kuchni, ogrodzie czy też garderobie.<wymoderowano> .Pozdrawiam
Regulamin forum pkt 15 : "Spamowanie jest zabronione"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 23:22 przez moderator.

rzeszowiak07[/b witamy Pana na szafce. To chyba nasz drugi mężczyzna, poprawcie jeśli się mylę. Pierwszy uciekł z tego babińca biedaczek:(

Mąż programista, ja natomiast pracuję w jednym ze szpitali dziecięcych w stolicy :)

Cytat
Laura222bytom
A ja pracowałam w sieci telefonii komórkowej PLUS GSM na stanowisku specjalista ds.sprzedaży łącznie 3 lata w tej firmie :)
strasznieeeeee mnie ciągnie tam z powrotem ale nie mam gdzie zostawić mojej laleczki :(
moja mama ma własną działalność i wiecznie w biegu, z teściową psychiczną nie rozmawiam i nigdy już rozmawiać nie będę- co uważam za dobre akurat :D
no i zonk... a żłobek no cóż...gdybym nawet się zdecydowała to u Nas jest jeden żłobek i czeka się na miejsce rok od zapisu ;(
Chyba że mój M.załatwi sobie nocki no ale to też nie rozwiązanie na dłużej bo przecież tak nie można funkcjonować!! :(
eh...a z drugiej strony JA NIE DAM RADY PRACOWAĆ Z MYŚLĄ ŻE LAURKA UCZY SIĘ NOWYCH RZECZY BEZ MAMY :(
ja sama nie wiem czego chcę i w tym problem,ale chyba jednak w marzeniach i własnych upodobaniach wygrywa moja córeczka :) chociaż kocham swoją pracę i również jestem osobą aktywną (nie należę do osób chętnie przebywających w domu) moim priorytetem i najważniejszą osobą jest aktualnie córeczka ... no i ja tutaj z kolei podziwiam mamusie które dały do tych żłobków lub pod opiekę niań :) ja też mam meeeeega ciężko,ja wychowawcze a mąż skromna pensja czasem coś dorobi na lewo i dzięki temu dajemy radę miesiąca na miesiąc... ehhhh ciężki żywot - ale "albo rybki,albo akwarium".POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE :)

Hehe, ja pracuje jako Tajemniczy Klient w sieci Polkomtel (Plus GSM), właśnie między innymi w Bytomiu :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

potrzebuję z kimś pogadać...