Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Gdzie na wakacje?

dzisiaj o 18:19

osprzęt przepięciowy

dzisiaj o 17:26

Własna firma

dzisiaj o 17:07

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Komentarze,Komentarze,Komentarze

29 wrz 2010 - 01:00:15

Dziewczyny nie wiem o co chodzi??? Wystawialam dzisiaj zalegle komentarze i widze, ze powinnam wystawic komentarz za sprzedany plecaczek..... Problem w tym, ze nigdy nie dostalam informacji, ze plecaczek zostal sprzedany, nie mam pojecia kiedy zostal kupiony,sprawdzilam cala korespondencje i nie mam absolutnie zadnej wiadomosci od osoby, ktora go kupila???!!! Dodam, ze owa mama logowala sie ostatnio prawie 2 tygodnie temu i jest osoba niezweryfikowana.....
Czy ktoras z Was miala taka dziwna sytuacje??? Bardzo prosze odpowiedzcie!!!!

29 wrz 2010 - 08:12:19

dziwne,dziwne ja bym pominęła ten komentarz bo czym jestem dłużej na szafce tym coraz mniej ufam niektórym mamusiom może ten ktoś zbiera pozytywy aby naciągać innych.....

29 wrz 2010 - 08:15:33

ja bym nie wystawiała i tyle. Sama miałam sytuacje, że niezweryfikowane kupują i dalej cisza...... wtedy LIPA i dodaję osobe do czarnej listy. Ale sa niezweryfikowane, które rzeczywiście robią zakupy :))

29 wrz 2010 - 08:42:01

Witaj ja tak mam na szafce i na szafie to jest błąd po przeprowadzaniu tych zmian ja te komentarze zostawiłam w spokoju bo niby za co mam wystawić komentarz jak dana osoba nie zakupiła tych rzeczy u mnie a w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo:)

29 wrz 2010 - 08:42:38

Hej!

Miałam taką samą sytuację. Wystawiając zaległe komentarze, zauważyłam, że sprzedałam kurteczkę i tak samo jak Ty nie otrzymałam żadnej informacji o transakcji. Nie było informacji w sprzedanych i nie otrzymałam wiadomości od kupującej. Wydaje mi się, że wystąpił po prostu jakiś błąd. Panią przeprosiłam, bo kurteczkę wcześniej sprzedałam na innym portalu.

29 wrz 2010 - 13:23:10

Napisalam do tej mamy, ciekawa jestem czy faktycznie kliknela KUP, a system mnie o tym nie poinformowal, czy to tylko jakis dziwny blad.....
komentarza oczywiscie nie wystawiam :)

a co do niezweryfikowanych, u mnie kupowac moga :) dla mnie nie ma roznicy, ciuszki wysylam zawsze po zaksiegowaniu wplaty...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-29 13:23 przez zara042010.

30 lis 2010 - 14:22:07

Dokładnie tydzień temu wymieniłam się z pewną panią na ubranka. Wysłałam następnego dnia. Pani,z którą się wymieniałam twierdzi,że wysłała jeszcze tego samego dnia-priorytetem! Do tej pory nie dostałam spodni, szczerze mówiąc mam dość czekania...tylko wiem,że jak wystawię lipę to też dostanę,a to byłoby niesmaczne gdyż ja wysłałam ubranko i ta pani dostała je kolejnego dnia. Wczoraj mi pisała,żebym była cierpliwa..ile można...

30 lis 2010 - 14:24:58

może z Panią Rudzia311?

30 lis 2010 - 14:26:03

ostatnio priorytet szedł do mnie prawie dwa tygodnie ;) może to faktycznie nie tej pani wina

30 lis 2010 - 14:30:41

Zazadaj na @ skanu, zdiecia potwiedzenia nadania.

30 lis 2010 - 14:33:33

Cytat
efunia20
może z Panią Rudzia311?
nie,gabrysia8

30 lis 2010 - 14:45:25

dziewczyny mam do Was pytanie,co byście zrobiły na moim miejscu?
sytuacja dotyczy szafy.pl
Więc kupiłam u pewnej pani laptop edukacyjny za kwotę 35zł,pani zażyczyła sobie 10zł za przesyłkę-ok,tuż po zakupie piszę do tej pani ze przelew zrobiłam i pytam czy wyśle go jako list czy jako paczkę,pani mi odpisała ze jako list bo taniej no ok,pomyślałam w sumie wysyłka pewnie gdzieś ok 7-8zł +koperta to wyjdzie gdzieś ok 10zł
czekałam tydzień,laptop doszedł i..........otóż okazuję się że pani wysłała mi laptop listem ZWYKŁYM,nie poleconym
więc piszę do niej dlaczego?przecież prosiłam żeby poleconym poszedł tuż po zakupie,że przecież to nie kosztuje 3 zł tylko 45zł a to spora kwota,na to Pani jeszcze oburzona że co ja od niej chce,że mam się cieszyć że doszedł w ogóle i strasznie nieprzyjemna się zrobiła i od razu zagroziła mi że jak jej wystawię lipę za to,to mam się liczyć z tym że ona mi też wystawi,że ma na mnie haka....no po prostu świństwo!!!a ja pytam za co lipę że pieniądze wpłaciła tego samego dnia??
kurcze no nie chodzi o te 2zł które ona zarobiła na przesyłce tylko o to że takich rzeczy się nie wysyła zwykłym listem no luuuudzie! cud że doszedł ten laptop ,a gdyby nie to moje dziecko zostało by bez zabawki,ja bez pieniędzy i tylko później nerwy niepotrzebne i nieporozumienia,a dwa to fakt że prosiłam żeby tylko poleconym poszedł..
wystawić jej negatyw?? ja dostanę odwetowy;(

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

30 lis 2010 - 14:46:32

ja jako kupująca zawsze wystawiam komentarz jako pierwsza, jako sprzedająca - druga. nie dlatego, ze w zemście wystawiłabym komuś lipę.
tylko załóżmy taką sytuację:
ktoś kupuje u mnie coś tam, ja to wysyłam zgodnie z umową, a kupująca twierdzi, że nie doszło, albo jest zniszczone, albo nie taki kolor, tysiąc różnych wyssanych z palca rzeczy, tylko zeby albo być złośliwą, albo ma takie widzimisie, itp. niestety na tym portalu jest mnóstwo niezrównoważonych osób (! przykre, ale prawdziwe) i co jesli sie na kogoś takiego trafi? i wtedy, gdyby ten ktoś mi wystawił lipę, robię to samo - opisując konkretnie i dokładnie całą sytuację - gwoli wyjaśnienia i ostrzeżenia przed kimś takim innych sprzedających.

kamilka1321 - powiem ci szczerze, że megagłupio zrobiłaś. skoro zapłaciłaś za list/paczkę, tak czy tak, ale z potwierdzenniem, a ktoś mimo tego zaryzykował i wysłał zwykłym - to trzeba było się nie przyznawać, że to coś doszło. i tyle. nie doszło i niech się pomartwi kobieta, skoro jeszcze jest na tyle bezczelna. trzeba było głupa spalić i zapytać gdzie twoja przesyłka?! i poprosić o nr nadania. teraz już nic nie możesz zrobić, lipy wystawić też nnie możesz, bo jednak przesyłkę otrzymałaś, a to jakim sposobem to tylko i wyłącznie kwestia drugiej strony i jej ryzyko.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 14:54 przez sandrynka.

30 lis 2010 - 15:17:08

wiesz co sandrynka ja myślałam o tym, czy się przyznać ale ja jestem taka głupia naiwna istota zawsze sprawiedliwa i uczciwa i nie lubię kłamać ...lubię jasne sytuacje,bez konfliktowe ..
a z drugiej strony nawet jeśli bym się NIE przyznała że go otrzymałam to nie wiem czy mimo że bym żądała potwierdzenia nadania itd.. to pewnie ta kobieta by mnie zablokowała na szafie albo w ogóle przestała odpisywać na moje wiadomości,szkoda mi nerwów i tego szarpania bo nie mam na to czasu.
a negatyw bym jej wystawiła za kłamstwo i zawyżanie kosztów przesyłki i ostrzegła w nim inne osoby żeby u niej nie kupowały jak nie chcą stracić pieniędzy,tylko zastanawiam się bo adm.dość wolno idzie rozpatrywanie odwetowych komentarzy z tego co tutaj czytałam...

18 gru 2010 - 18:09:08

Niestety tak to jest ze sprzedażą internetową ja tu jestem nowa. Zazwyczaj sprzedaję i kupuję na allegro i tam jest to samo. Samo życie, trudno żeby na necie spotykać samych normalnych ludzi jak na ulicy zdarzają się wariaci...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jeszcze droższe ubranka dziecięce??? NO ŚWIETNIE;(