Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 21 22 -->

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 17:02:46

Ja raz przekaz pocztowy dostałam 95 dni po nadaniu :/

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 17:05:44

Cytat
nikropka
Ja raz przekaz pocztowy dostałam 95 dni po nadaniu :/

ło matko...
ja jakies 2 tygodnie temu, szedł 4 dni

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 17:10:01

Byly swieta wiec moze dlatego tak dlugo idzie , ale ta osoba ktora go nadawala tez powinna sie zwrocic na poczte w sprawie reklamacji, nie wiem czy 14 dni sie czeka

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 17:16:46

Przekaz pocztowy niestety "idzie" długo ! tydzien to minimum. Kiedyś z jakiegoś urzędu dostałam przekaz i niestety pomimo ze to była jedna poczta dostałam po dobrym tygodniu.A juz masakrą jest wysłanie za pobraniem , oooo! tu na zwrot pieniędzy czeka się bardzo długo , to wiem z doswiadczenia męża. Myślę ,że jeszcze chwilę trzeba poczekać skoro dowod nadania został przedstawiony.

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 17:20:39

Cytat
magda1039
Cytat
nikropka
Ja raz przekaz pocztowy dostałam 95 dni po nadaniu :/

ło matko...
ja jakies 2 tygodnie temu, szedł 4 dni

Może gdybym wiedziała, że jest nadany i pogoniłabym trochę pocztę byłoby szybciej a tak... Nie spieszą się!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-05 17:31 przez nikropka.

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 17:28:45

przekaz zwykle teoretycznie idzie 3-4 dni ale w praktyce różnie to bywa, tak samo jak w przypadku innych przesyłek nadawanych na poczcie. reklamacje tak samo, jak w przypadku listów i paczek, można złożyć dopiero po 2 tygodniach i może to zrobić tylko nadawca. Adresatowi pozostaje czekać albo iść na pocztę i dowiedzieć się czy przypadkiem ten przekaz nie leży już na poczcie...

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 17:33:56

nusia83 na przekaz robiony przez poczte do 14 dni sie czeka niestety taka jest nasza poczta ostatnio np mąż zamówiła cos na allegro i wybrał list polecony priorytetowy i miał być na 2 dzien a przyszedł po tygodniu

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 18:07:27

Dzięki Dziewczyny za Wasze odpowiedzi. Pewnie przyjdzie w przyszłym tygodniu, ale wolałam zapytać tych co miały już doświadczenia, bo ja otrzymuje pieniążki w ten sposób po raz pierwszy. Nie boję się że nie dojdzie bo dowód wpłaty mam, tylko przyznam że po prostu zarówno dla mnie jak i dla kupującej to denerwujaca sytuacja, bo ona bądź co bądź czeka na ciuszki :)

Mam nadzieje że nie będzie szedł tak długo jak w przypadku nikropka, bo do tego czasu dziecko zdąży wyrosnąć z rozmiaru :)

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 18:51:42

radziłabym Ci pójść na pocztę i spytać
ostatnio tak czekałam na paczkę... w końcu poszłam i pani w okienku mnie poinformowała że jak to paczka była awizowana i nawet awizowana powtórnie;)
nie musze chyba dodawać że skoro czekałam na paczuszke to skrzynke oglądałam 3 razy dziennie i żadnego awiza nie było...

listonosze robią cuda......

pozdrownienia dla Poczty Polskiej

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

05 lis 2010 - 18:59:39

Na innych forach dotyczących poczty polskiej można poczytać jakie cuda się tam dzieją np.że czekają na przekaz kilkanaście dni albo na paczkę 2 tygodnie... Jeden chłopak usłyszał od listonosza,że priorytet z ekonomicznym się wyrównały i oba idą ok.3 dni do tygodnia (fajna wiadomość dla kogoś kto zaplacił za priorytet:)) Taka nasza poczta polska

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 10:14:23

kochane wiem że źle umieściłam wątek. ale mam taką sprawę.wczoraj kupiłam małej farmę i zoo z little people.
pani wysłała do mnie zabawki wczoraj około 12 godziny priorytetem. jak myślicie czy dziś do mnie dojdą??

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 10:16:12

Dziś lub jutro

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 10:17:29

a wcale że niekoniecznie:D
muszę cię zmartwić, ale miałam przypadki że polecony priorytet szedł pięć dni, a raz nawet siedem!

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 10:19:59

Dokładnie - tez tak miałam - zwłaszcza gdy zalezało mi by doszło na czas. Wiele zalezy tez od tego jaka trase do pokonania ma przesyłka.

POCZTA POLSKA - wątek zbiorczy

17 lis 2010 - 10:22:42

będzie za 19 dni,ja tyle czekałam,hahaha,serio,smutne ale prawdziwe,ostatnio wysłałam paczkę eko i była na drugi dzień,następna dziewczyna zazyczyła sobie prio i czekała 4 dni

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włamanie na GG jestem w TOTALNYM SZOKU