Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Sypialnia tapeta

46 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 lut 2010 - 14:37:22

Mój komentarz do tematu - "słowa nie są potrzebne, mogą tylko zaszkodzić"


Enjoy the silence

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 lut 2010 - 14:48:41

dokładnie )) "milczenie jest złotem" ))) tak w życiu na co dzień jak i czasem tutaj na szafce) mam nadzieję że odzyskacie co wasze ))

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 lut 2010 - 16:26:34

masakra dziewczyny na policje to zgłoście złodziejstwo mi to ostatnio do auta się włamali w biały dzień i ukradli laptopa i komurke:(((((((((((

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 lut 2010 - 16:48:28

Masakra... obyscie tylko te pieniadze odzyskaly! tragedia jak dla mnie;/

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 lut 2010 - 17:11:46

Cytat
osaszczecin
Masakra... obyscie tylko te pieniadze odzyskaly! tragedia jak dla mnie;/


ja osobiście będę miała większa satysfakcję z zupełnie innego faktu niż pieniądze ;)

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 mar 2010 - 07:38:53

Cytat
sylwiunia244
masakra dziewczyny na policje to zgłoście złodziejstwo mi to ostatnio do auta się włamali w biały dzień i ukradli laptopa i komurke:(((((((((((

Kochana o tobie również jest ten wątek, jak śmiesz się tu wypowiadać, oszukałaś mnie na 100zł!!!
między 25 a 28 lutym dokonałam transakcji za zakup rzeczy zgodnie z ofertą w rozmiarze 92-98 na córkę 2 latka, oferta była na wskazane rozmiary i nie miałam wątpliwości, że coś może być nie w porządku, na paczkę czekałam dość długo, ale otrzymałam ją bez kurteczki (45zł) w sumie rzeczy za 100zł. Dziewczyna mówiła że kurtkę później doślę. Jednak problem pojawił się kiedy zaczęłam oglądać rzeczy, okazało się że są dla dziecka od 3 miesiące do 12 miesięcy do max rozmiaru 80, myślałam, że na oczy słabo widzę, ale jednak nie, ciuszki na maleństwo, obejrzałam każdą ofertę jeszcze raz, rozmiar podawany na ofercie to 92-98 więc nieświadoma byłam tego,że ciuszki są za małe.
napisałam do niej grzecznie , że proszę o zwrot pieniędzy, że ciuszki są niezgodne z ofertą
odpisała,że ona ma córkę 2 latka i te rzeczy są na nią dobre, no śmiechu warte, mogą być na nią dobre spódniczki up to 3 miesiąc ale ja moją córkę nie będę spinać za małymi rzeczami:(
wiem, naiwna jestem, ale skąd mogłam wiedzieć
poprosiłam o przelew od razu, ale nie mam już od niej odpowiedzi mimo że się dziś logowała
sprawę zgłosiłam do administratora, pisałam do Chrupka i paoli, ostrzegałam dziewczyny w pojedynczych mailach
pytanie mam jedno!! skoro już tyle osób oszukała to dlaczego ona jeszcze działa na tych stronach???? ja tego nie rozumiem dziewczyny, wytłumaczcie mi to????

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 mar 2010 - 08:07:27

Vanilia200 kupiła kamizelkę i się nie odzywa !!!! chociaż to pikuś przy waszych przeżyciach ale i tak wkurzona jestem !!!

Cytat
Marta3000
Cytat
sylwiunia244
masakra dziewczyny na policje to zgłoście złodziejstwo mi to ostatnio do auta się włamali w biały dzień i ukradli laptopa i komurke:(((((((((((

Kochana o tobie również jest ten wątek, jak śmiesz się tu wypowiadać, oszukałaś mnie na 100zł!!!
między 25 a 28 lutym dokonałam transakcji za zakup rzeczy zgodnie z ofertą w rozmiarze 92-98 na córkę 2 latka, oferta była na wskazane rozmiary i nie miałam wątpliwości, że coś może być nie w porządku, na paczkę czekałam dość długo, ale otrzymałam ją bez kurteczki (45zł) w sumie rzeczy za 100zł. Dziewczyna mówiła że kurtkę później doślę. Jednak problem pojawił się kiedy zaczęłam oglądać rzeczy, okazało się że są dla dziecka od 3 miesiące do 12 miesięcy do max rozmiaru 80, myślałam, że na oczy słabo widzę, ale jednak nie, ciuszki na maleństwo, obejrzałam każdą ofertę jeszcze raz, rozmiar podawany na ofercie to 92-98 więc nieświadoma byłam tego,że ciuszki są za małe.
napisałam do niej grzecznie , że proszę o zwrot pieniędzy, że ciuszki są niezgodne z ofertą
odpisała,że ona ma córkę 2 latka i te rzeczy są na nią dobre, no śmiechu warte, mogą być na nią dobre spódniczki up to 3 miesiąc ale ja moją córkę nie będę spinać za małymi rzeczami:(
wiem, naiwna jestem, ale skąd mogłam wiedzieć
poprosiłam o przelew od razu, ale nie mam już od niej odpowiedzi mimo że się dziś logowała
sprawę zgłosiłam do administratora, pisałam do Chrupka i paoli, ostrzegałam dziewczyny w pojedynczych mailach
pytanie mam jedno!! skoro już tyle osób oszukała to dlaczego ona jeszcze działa na tych stronach???? ja tego nie rozumiem dziewczyny, wytłumaczcie mi to????

POWINNI OD RAZU BLOKOWAC JEJ KONTO !!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-12 08:09 przez Polcia20009.

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 mar 2010 - 09:59:53

Cytat
paolka06
Cytat
beaw74
słuchajcie czy ktoś widział może jej zdjęcie i wie jak ona wyglada ,na szafie kiedys było i dzis znalazłam dziewczyne łudząco do niej podobną o nicku sylwunia 244 http://szafa.pl/profil/sylwiunia244
jeżeli to nie ona to z góry przepraszam ta osobę

bingo!!!

sylwunia244, misiorek222 to bubusie112,

która natrzaskała tyle negatywów, że szok.

No i albo sama się musiała jako bubusie112 zmyć, albo ją usunięto, tego nie wiem.

Masz oko :)

to tak a propos sylwunia244

nie wiem czy przypominacie sobie konto i liczbę negatywów bubusie112?

to była masakra! oszukała wiele dziewczyn sprzedając buty, sukienki etc.

Zniknęła po czym reaktywowała się jako sylwunia244, pozniej jako niezweryfikowana misiorek222.

Tak, że myślę, że nie ma na co czekać tylko zgłoś to na policję.

Ewentualnie daj jej 48 godzin na odesłanie pieniędzy i po tym czasie bezapelacyjnie zgłaszaj.

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 mar 2010 - 10:25:19

dogaduje się z Sylwiunia244 na szafie, mówi że nie może zalogować się na szafke, ze pokazuje jej jakiś błąd, nie wiem, moze po moim zgłoszeniu ją zablokowali, ja wystawiłam jej 7 LIP, dziewczyna ma mi wysłać kurtkę którą nie otrzymałam i w ramach rekompensaty sukienke na 104 rozmiar nową z H&M mam całą korespondencje do wglądu, jakby któraś chciała na priv zapraszam:))zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli ma 99 pozytywnych komentarzy na szafa to jakim cudem? paola mówi że od znajomych? jak to działa, ja teog nie rozumiem:((( szok

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 mar 2010 - 11:24:29

Cytat
Marta3000
Cytat
sylwiunia244
masakra dziewczyny na policje to zgłoście złodziejstwo mi to ostatnio do auta się włamali w biały dzień i ukradli laptopa i komurke:(((((((((((

Kochana o tobie również jest ten wątek, jak śmiesz się tu wypowiadać, oszukałaś mnie na 100zł!!!
między 25 a 28 lutym dokonałam transakcji za zakup rzeczy zgodnie z ofertą w rozmiarze 92-98 na córkę 2 latka, oferta była na wskazane rozmiary i nie miałam wątpliwości, że coś może być nie w porządku, na paczkę czekałam dość długo, ale otrzymałam ją bez kurteczki (45zł) w sumie rzeczy za 100zł. Dziewczyna mówiła że kurtkę później doślę. Jednak problem pojawił się kiedy zaczęłam oglądać rzeczy, okazało się że są dla dziecka od 3 miesiące do 12 miesięcy do max rozmiaru 80, myślałam, że na oczy słabo widzę, ale jednak nie, ciuszki na maleństwo, obejrzałam każdą ofertę jeszcze raz, rozmiar podawany na ofercie to 92-98 więc nieświadoma byłam tego,że ciuszki są za małe.
napisałam do niej grzecznie , że proszę o zwrot pieniędzy, że ciuszki są niezgodne z ofertą
odpisała,że ona ma córkę 2 latka i te rzeczy są na nią dobre, no śmiechu warte, mogą być na nią dobre spódniczki up to 3 miesiąc ale ja moją córkę nie będę spinać za małymi rzeczami:(
wiem, naiwna jestem, ale skąd mogłam wiedzieć
poprosiłam o przelew od razu, ale nie mam już od niej odpowiedzi mimo że się dziś logowała
sprawę zgłosiłam do administratora, pisałam do Chrupka i paoli, ostrzegałam dziewczyny w pojedynczych mailach
pytanie mam jedno!! skoro już tyle osób oszukała to dlaczego ona jeszcze działa na tych stronach???? ja tego nie rozumiem dziewczyny, wytłumaczcie mi to????

A Ja, znając Jej adres to pewnie bym pojechała do Niej i tak natłukła ryja :)) bo inaczej nie da się nazwać mordy złodzieja!!!!!
ZŁODZIEJÓW TRZEBA TĘPIĆĆ JAK ZARAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marta nie daj się walcz o swoje!!!

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 mar 2010 - 12:04:50

dziękuję,łzy mi w oczach stanęły normalnie,taka złość:(

WAŻNE LISTA!!! kati75

12 mar 2010 - 13:05:25

dziewczyny czy ktoras wie cos o uzytkowniczce aniaszwejk ??

kupilam u niej 4 rzeczy ejdnak od 3 dni nie moge sie skontaktowac mimo ze loguje sie ona codziennie :/


ona jest na szafie ale ze sa to polaczone portale wiec i tu pytam

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

WAŻNE LISTA!!! kati75

09 kwi 2010 - 22:40:31

Cytat
Polcia20009
Vanilia200 kupiła kamizelkę i się nie odzywa !!!! chociaż to pikuś przy waszych przeżyciach ale i tak wkurzona jestem !!!
!!!!!
szkoda że nie da się blokowac co niektórych kobitek...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pakowanie prezentu