Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 13:42:56

Hej Dziewczyny.

Czy któraś z Was miała do czynienia z reklamacją w sklepie znanej firmy obuwia i odzieży Venezia??

Czy któraś z was dała sobie radę z tą firmą??

Ja mam problem,bo kupiłam buty w tym właśnie sklepie,kozaki ze skórki na zimę,po 2,5 miesiącu użytkowania pękł mi ścieg w górnej części cholewki,dodam,że kozaki mają wysoką cholewkę,za kolano a zamek jest tylko do połowy łydki. Firma nie chce mi naprawić ani zwrócić kasy za te buty ( 400zł) bo ich opinia jest taka,że ubierając buty ciagnęłam za cholewkę(nie wiem jak inaczej ubrać takie buty).

Czytając opinie na ich temat doczytałam się tego,że ta firma zawsze robi problem z uznaniem obuwia na reklamację,jedna dziewczyna napisała,że nie przyjęli jej butów bo stykały się z podłożem dlatego pękła podeszwa...jakis absurd.

Kochane doradźcie mi co mam zrobić bo juz raz się odwołałam i nadal nic...

Pozdrawiam

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 13:45:27

zgłoś sprawę do UOKIKU - oni będą Ciebie reprezentować i to powinno ułatwić sprawę

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 13:47:34

Właśnie zastanawiam się nad tym czy poprostu iść do szewca żeby mi naparwił i mieć spokuj czy toczyć z nimi wojnę,bo nie znam nikogo kto by wygrał z tą dziadowską firmą:/

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 13:52:22

Cytat
Monika189915
Właśnie zastanawiam się nad tym czy poprostu iść do szewca żeby mi naparwił i mieć spokuj czy toczyć z nimi wojnę,bo nie znam nikogo kto by wygrał z tą dziadowską firmą:/

Spróbuj ich udupić! Gdyby każdy był taki zacięty o swoje prawa to inaczej też by na ludzi patrzano. Większość jednak dla świętego spokoju oddaje do szewca bądź ciuch/obuwie wyrzuca, i źle! Ja, gdy altero spóźniał się z wydaniem mi butów z reklamacji, postraszyłam ich rzecznikiem praw konsumenta i zaraz się spięli :].

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 13:53:13

Uważam, że 400zł piechotą nie chodzi i ja bym sprawy nie zostawiła. Co innego buty z CCC za stówę (choć tam raz mi uznali reklamacje bez szemrania), co innego za 4!
Tak, jak napisała koleżanka powyżej zgłoś sprawę do urzędu! Wielkie firmy boją się stracić reputację i użerać się z urzędasami. POWODZENIA!

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 13:57:44

idź do rzecznika praw konsumenta, ja miałam sprawę z butami Convers, może nie dałam 400 ale 300 - uważałam że też dużo. Niestety ta firma postępuje podobnie jak Venezia, ale ja nie odpuściłam i sprawę wygrałam.
Tobie też tego życzę.
pamiętaj, że firmy takie właśnie żerują na klientach, którzy odpuszczają po pierwszej odmowie. Nie daj się - walcz o swoje!

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 13:59:44

Te buty kupiłam w sklepie venezia w C.H Karolinka w Opolu, Panie ze sklepu nawet nie chciały mi powiedzieć co w takiej sytuacji robic.
A jak kiedys chcialam zreklamowac buty w CCC to bez najmniejszego problemu Kierowniczka w ten sam dzien wymienila mi na takie same tylko bez wady,bez zadnych czekan tylko jeden podpis.

W poniedzialek pojade do Rzecznika Spraw Konsumentów i zasiegne porady,slyszalam,ze on moze mi wydac takie pisemko zeby rzeczoznawca obejzal te buty i wydal opinie dla sklepu.

Czy ktoras z Was miala tez podobny problem z ta firma??

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 14:02:19

Idź do rzecznika praw konsumenta on Ci na pewno pomoże:)

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 14:03:28

Wspolczuje, ale zgadzam sie z dziewczynami - nie powinnas im odpuscic, bo 400zl to kupa kasy...

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 14:36:09

Ktoś jeszcze??

Dałyście sobie radę? Venezia

28 kwi 2011 - 14:44:00

Niestety nie miałam takiej sytuacji, ale Ty idź i walcz o swoje. To dość drogie buty, więc powinnaś je zareklamować. Postrasz ich Rzecznikiem Praw Konsumenta.

Dałyście sobie radę? Venezia

11 kwi 2012 - 21:46:24

Ja tam mam kilka par butów z Venezia i noszą sie całkiem fajnie. Jak do tej pory nie zdażyła się taka sytuacja abym musiala reklamować którekolwiek z tych które mam w swojej szafie.

Dałyście sobie radę? Venezia

11 kwi 2012 - 21:56:28

Moja koleżanka też miała z nimi problem nieststy firma ma bezndziejną politykę, do tego sprzedawczynie są idiotkami. Nie potrafią się zachować.
Niestety nic z nimi nie zdziałała.
Zaś inna laska miała z nimi inną absurdalną sytuację.
Kupiła buty jak wręczyła kobicie kasę przy ladzie zauważyła zaraz że buty mają wadę - ona jej na to że już je kupiła i teraz to może je reklamować i poczekać dwa tygodnie.
Zachowanie tej firmy jest karygodne po opowieściach które słyszałam omijam ten sklep z daleka. Z resztą na necie są całe sentencje o nich .
Podejrzewam że nic z nimi nie zdziałasz jedynie urząd konsumenta. Najlepsze rozwiązanie to omijać ich z daleka.

Cytat
Monika189915
Te buty kupiłam w sklepie venezia w C.H Karolinka w Opolu, Panie ze sklepu nawet nie chciały mi powiedzieć co w takiej sytuacji robic.
A jak kiedys chcialam zreklamowac buty w CCC to bez najmniejszego problemu Kierowniczka w ten sam dzien wymienila mi na takie same tylko bez wady,bez zadnych czekan tylko jeden podpis.

W poniedzialek pojade do Rzecznika Spraw Konsumentów i zasiegne porady,slyszalam,ze on moze mi wydac takie pisemko zeby rzeczoznawca obejzal te buty i wydal opinie dla sklepu.

Czy ktoras z Was miala tez podobny problem z ta firma??
Kochana w CCC i Deichmann to jest luxus naprawdę nie ma z nimi żadnych problemów już tyle razy coś reklamowałam dostawałam nową rzecz lub kaskę to samo znajomi, ale Venezia to porażka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-11 21:58 przez mok160.

Dałyście sobie radę? Venezia

11 kwi 2012 - 21:59:19

pracowałam tam i wiem jak jest. najlepiej idz do biura ochrony konsumentów jest w kazdym miescie

Dałyście sobie radę? Venezia

11 kwi 2012 - 21:59:40

Troszke pewnie bedziesz miala z tym ganiania.... zawsze moje kolezanki narzekaja na Venezie - czesto obcasy odpadaja ;P hehehe
no ale jednak wzornictwo maja szałowe...a cena nieproporcjonalna do jakosci :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SALE % ??