Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurs wychowawcy kolonijnego

27 kwi 2011 - 14:37:31

Chciała bym się zapytać czy robiąc kurs wychowawcy kolonijnego trzeba mieć maturę ? Wiem ze trzeba mieć 18lat i wykształcenie średnie może być bez matury ?

kurs wychowawcy kolonijnego

27 kwi 2011 - 14:43:42

Trzeba mieć maturę, tzn u mnie na uczelni były teraz niedawno takie kursy i tez robiłam, było parę tegorocznych maturzystek.

kurs wychowawcy kolonijnego

27 kwi 2011 - 14:46:53

Trzeba mieć 18 lat nie trzeba matury. Przynajmiej u mnie w bydgoszczy tak jest. :)

kurs wychowawcy kolonijnego

27 kwi 2011 - 14:46:56

bo o to chodzi że w maju w mojej miejscowości odbędzie się taki kurs ja maturę będę dopiero teraz robiła i nie wiem czy mogę się zapisać czy nie ?

kurs wychowawcy kolonijnego

27 kwi 2011 - 14:47:52

u mnie też tak jest że pod koniec maja jest ten kurs ale to nie ma związku z maturą.

kurs wychowawcy kolonijnego

27 kwi 2011 - 14:50:24

ja robiłam w poznaniu, matury oczywiście nie trzeba mieć. To nie ma z nią nic wspólnego. Wystarczy mieć ukończone 18nascie lat, ksero dowodu i pewnie jakaś opłata. Kurs przydatny aczkolwiek najpierw musisz odrobić tzw praktykę czyli pierwsze dwa turnusy ok 14dni być za darmo.

kurs wychowawcy kolonijnego

19 cze 2011 - 14:48:55

matura jest zbędna. masz skończone 18 lat i wykształcenie średnie to w zupełności wystarczy.
szukam wychowawcy na kolonie w okolicach Olsztyna (faceta);)

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

kurs wychowawcy kolonijnego

20 cze 2011 - 12:46:54

ja jestem w 2 klasie liceum i ostatnio skończyłam kurs na wychowawcę kolonijnego, matury jak widać nie potrzebowałam bo szkoły jeszcze nie ukończyłam :)

kurs wychowawcy kolonijnego

03 sie 2018 - 01:28:46

hej,mam takie pytanie
orientujesz się może czy dalej można mieć ukończone 18 lat i bez matury podchodzić do takiego kursu?
bo wszędzie jak czytam to jest napisane że trzeba mieć ukończone 18 lat(w czasie zdawania kursu bym miała 18lat) ale jest także napisane o wykształceniu średnim(a ja w czasie zaliczania kursu była bym w 2 technikum).i zastanawiam się czy da się jeszcze gdzieś podejść bez matury,zależy mi bardzo na tym kursie ale nie wiem czy mogę do niego podejść :) pomoże ktoś?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wredny listonosz ??