Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

28 minut temu

sklep detailingowy

55 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opadające powieki ;|

24 kwi 2011 - 00:39:03

o opadające powieki

Opadające powieki ;|

24 kwi 2011 - 00:39:27

Myślę, że nic się nie dzieje. Spójrz na Angelinę Jolie, i to już po fotoszopie i w mejkapie:

http://mobini.pl/upload/files/129/525/910/207/704/780_Angelina_Jolie_j5.JPG

Opadające powieki ;|

24 kwi 2011 - 00:54:00

Myslę że to genetyka...jak wyglądaja powieki Twojej mamy,Babci? Operacja plastyczna chyba pozostaje :)

Opadające powieki ;|

24 kwi 2011 - 00:58:35

chyba nie chodzi o samą powiekę co o jakby opuchniętą tą górną część?

Opadające powieki ;|

24 kwi 2011 - 01:08:23

Cytat
floo
No to chyba logiczne, że od regularnego wyrywania, a nie że po wyrwaniu kilka włosków powieka opadnie Ci po pępek ;/
szkoda...
bo rzadko wyrywam, a chciałabym mieć takie fajne powieki, które zastąpiłyby parasol w czasie deszczu, tzn. żeby mozna było je na głowę naciągnąć jak czapkę...

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Opadające powieki ;|

22 cze 2011 - 15:13:39

Opadające powieki można przecież ładnie poprawić u chirurga. Lekarz Ci idealnie poprawi oprawę w ogół oczu, tak żeby wyglądało estetycznie i co najważniejsze naturalnie. Polecam Ci warszawskiego chirurga - Osucha. Bardzo fachowy gość, myślę, że możesz się spokojnie do niego umówić na konsultacje.

Opadające powieki ;|

22 cze 2011 - 15:16:12

Cytat
ana1019
Cytat
kukficzek
Cytat
floo
a wyrywasz sobie brwi na górze czy tylko pod ? bo podobno od tego powieki opadają, ale nie jestem pewna .
no i najlepiej idź do lekarza, fakt

ja tez slyszalam o kosmetyczki ze przez wyrywanie brwi na gorze moga opasc powieki, bo jakies nerwy sie uszkadzaja czy cos ;/ idz do lekarza tak jak kolezanka radzi i moze cos ci przepisze :)


nerwy sie uszkadzają od wyrywania włosków?yhm...to przez depilacje nóg kolana się moga się wykrzywić? matko i córko....

a co od depilacji wzgórka? też opada?


według mnie nie masz co panikować, jeszcze się lekarz zacznie z ciebie śmiac jak pójdziesz z normalnymi oczami do niego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-22 15:16 przez kiciek1985.

Opadające powieki ;|

22 cze 2011 - 15:36:31

Mam bardzo podobne oczy do Twoich ;) Tez sie tym dolowalam, ale z czasem sie do tego przyzwyczailam i dostrzeglam w tym moj urok ;) pozdrawiam ;)

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Opadające powieki ;|

26 lut 2019 - 11:25:43

Dziewczyny pozwolę sobie nieco podbić temat....Mianowicie zastanawiam sie nad zapisaniem się na plastykę powiek.... Walczę z opadającymi powiekami i naprawdę kiepsko to wygląda i chciałabym się zapisać <moderacja>na taki zabieg
Czy któraś z Was była?
Czy jesteście zadowolone?
I jak szybko po zabiegu dochodzi sie do siebie?

Czy nie widać blizn i tego typu zmian?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-07 20:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Opadające powieki ;|

22 lip 2021 - 07:54:01

Ja robiłam gorne nie ma zadnego dyskomfortu po op, tzn nic nie boli, nie ma swiatłowstretu. Co do siniakow-przy dolnych sa zawsze. przy gornych to bardzo indywidualne-ja miałam, ale razem ze mna robiła pani, ktora chociaz starsza, nie miała nic! Opatrunek miałam na oczach jedna noc, potem mi tylko takie nitki zwisały z oczu i musiałam uwazac jak okulary zakłdałam by nie zahaczyc:)
Pomagaja-okularki zelowe-kup sobie i potem warto przykadac, łykanie czegos z rutyna lub arnika przed, kwas borny do przemywania po, zel arnikowy na siniaczki po.
Po 5 chyba dniach zdejmuja szwy. Po zdjeciu ja miałam takie zaczerwinione zgrubienia w mijscu szycia, ale to znika. jestem 5,5 miesiaca po zabiegu i nie ma sladu-jestem bardzo zadowolona.
https://abcmedycynaestetyczna.pl/plastyka-powiek-zabieg-poprawiajacy-komfort-zycia/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-26 13:26 przez mmass.

Opadające powieki ;|

23 sie 2021 - 09:36:05

zawsze można dermatologa zapytać o to będzie wiedział

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Opadające powieki ;|

17 maj 2022 - 14:52:08

W takim przypadku plastyka powiek jak najbardziej będzie dobrym rozwiązaniem. Ja miałam wykonywany zabieg u Konrada Kochana w Warszawie, o nim jak i o tym zabiegu sporo się dowiedziałam ze strony https://powiekszanie-piersi.com/

Opadające powieki ;|

03 mar 2023 - 17:59:28

Niestety ten problem dotyczy wieku kobiet. Opadające powieki są sporym problemem estetycznym, bo twarz wygląda na starszą i zmęczoną. Ale jest rozwiązanie - to Blefaroplastyka. Wiem, że wykonuje są Instytut Medycyny Estetycznej i Dermatologii w Białymstoku. Tutaj https://www.drstawowska.pl/okulistyka-estetyczna/plastyka-powiek-blefaroplastyka macie więcej info.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy!