Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:40:20

Hej,kiedys chcialam byc konsultkantką wiec na stronie oriflame.pl zarejestrowalam się i przysłali mi taką zieloną karte... ale teraz jednak się rozmyslilam... Jak zrezygnowac?

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:43:07

nie mam zielonego pojęcia... ja jestem z avonu... jeśli masz jakiegoś lidera etc udaj się do niego... lub zadzwoń do biura... kiedyś słyszałam od kogoś tam że trzeba płacić karę ale nie chcę mówić źle...

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:46:56

ktos wie?

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:47:03

poprostu nie zamawiać:)

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:48:44

Cytat
mita1988
poprostu nie zamawiać:)

ale w liscie napisane jest że, w przypadku rezygniecia mam zwrócic tą kartę tylko niewiem na jaki adres i czy to wszystko

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:49:06

nie zamawiaj i tyle

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:52:39

u mnie na umowie pisało żeby ta kartę odesłać do ich głównego biura, ale teraz podobno weszły nowe przepisy i jeśli nie składasz zamówienia przez chyba 3 katalogi to Twoje członkostwo samo wygasa i nic z tą kartą nie musisz robić

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:54:03

moja mama była w oriflame poprostu nie zamawia juz jakich rok przeszło karte mam nadal w domu.jest napisane ze odeslac no ale coz..

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:56:37

ja bylam w avonie i poprostu przestałam zamawiac :) ale chyba zadnej karty nie mialam...
nie pamietam juz w sumie :)

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:58:49

ja po prsotu r[zestałam zamawiac :) Katalogow nie przysylaja a SPAM na poczte caly czas tak ;/

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 14:59:00

tu masz regulamin dotyczący osób rejestrujących się on - line do oriflame

https://pl-eshop.oriflame.com/iframe/Consultant/OnlineRegistrationTerms.aspx

p.s. ciężko było wejść na stronę oriflame i poszukać?

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 15:06:53

tez to mialam i nie zamawialam juz ho ho i wszystko ok ;)

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 15:07:07

nic się nie stanie jeśli nie odeślę karty?

Oriflame, rezygnacja

19 kwi 2011 - 22:02:26

nic się nie stanie
nie zamawiaj, po roku (chyba, że coś się zmieniło) od ostatniego zamówienia Twoje członkostwo zwyczajnie wygaśnie
skoro Ci wygaśnie, to nie będziesz mogła nigdy z tej karty skorzystać, więc nic złego nie będziesz mogła z nią zrobić - odsyłać nie musisz

Oriflame, rezygnacja

15 maj 2012 - 20:49:21

a mojej qmpeli teraz przyszlo "upomnienie" ze ma zaplacic ok.300zł za zakupy ktore niby zrobila na poczatku kwietnia tego roku...i ze niby dostali juz przelew od niej na 97zł ale czekaja na reszte...dziwne...i wogole obie bylysmy w Oriflame w 2009 r. i szybko przestalo nas to bawic, ona ma karte nieaktywna wogole zadnych zakupow nie robila, nie jest zalogowana na ich stronie a dostala pismo i jest zla...bo nie wiadomo co teraz...ja np.nie pamietam zebym karte jakas miala...a jak mialam to napewno nigdzie nie odsylalam, te oriflamy i avony to wielka sciema potem jak juz nie kupujesz u nich oni nadal maja Twoje dane i nie wiadomo czy sami nie naciagaja czy komus nie przekazuja dalej zeby ktos inny robil danej osobie problemy, trzeba uwazac jak nic...a i konsultanci tez nie o wszystkim mowia...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy, który?