Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:24:29

Hej ;)
jak źle umieściłam watek to sory.
pisze bo szafowiczka <moderacja - nie podajemy nicków> napisałam mi bardzo niemiłą wiadomość prywatną,tylko dlatego ze napisałam pod jej zdjęciem "widziałam tą bluzkę na targu za 25 zł" a ona sprzedawała za 42zł,
wyzywa mnie ze jestem głupia , mało inteligentna że ona kupuje i sprzedaje i jak to napisała "siedzi na pupie a kasa sama płynie "
to jej sprawa ale żeby tak się odgrywać ?? w dodatku grozi mi ze odpłaci się pod koniec kwietnia ?? za co ?? za to że napisałam prawdę. ehh. niektóre laski to zero kultury.
laski wypowiedzcie sie :) pliss



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-19 10:33 przez moderator.

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:27:21

mnie też zalewa jak widzę ,rzeczy kupione na rynku za grosze a tu po 60 - 70 zł :|||

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:27:44

powiedziałaś prawdę, a prawda boli - proste ;) nie przejmuj się Nią ;) pełno tu takich osób ,które mają rzeczy z bazarku po 15, 25zł a sprzedają dwa razy drożej. Po prostu szukają naiwnych. Żal i nic więcej.

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:28:59

Cytat
ptasieMleczko77
powiedziałaś prawdę, a prawda boli - proste ;) nie przejmuj się Nią ;) pełno tu takich osób ,które mają rzeczy z bazarku po 15, 25zł a sprzedają dwa razy drożej. Po prostu szukają naiwnych. Żal i nic więcej.

dzieki masz racje :)
wysyłam urywek rozmowy dziewczyny ;)


<moderacja - nie wklejamy prywatnych rozmów na forum!>

żal po prostu..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-19 10:38 przez moderator.

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:31:12

Wybacz, autorko, ale też się nie popisałaś ;p chociażby tym, że nie przeczytałaś regulaminu ;)

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:32:40

Nie możesz zablokować wiadomości od niej, dodać na czarną listę czy coś?

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:34:03

Cytat
kaska__1990
Nie możesz zablokować wiadomości od niej, dodać na czarną listę czy coś?

zablokowałąm ale nadal pisze. nie wiem czemu.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:34:11

ta dziewczyna jeszcze niczego sie nie nauczyla?? gdzie administracja??!! powinni usunac jej wszystkie konta!!

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:35:03

Cytat
rikarika
Wybacz, autorko, ale też się nie popisałaś ;p chociażby tym, że nie przeczytałaś regulaminu ;)

oja ale tamto gorsze..;/ no zero kultury, dziewczyna mnie nie zna a od dziw*k wyzywa. przesada.
Cytat
sauria80
ta dziewczyna jeszcze niczego sie nie nauczyla?? gdzie administracja??!! powinni usunac jej wszystkie konta!!

wiem,,, dla zainteresowanych szafa uzytkowniczki na priv. uwazajcie ona ma juz 10 lip!!
powinni usynąc jej konto !!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-19 10:36 przez sylwia1992.

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:36:13

Cytat
sauria80
ta dziewczyna jeszcze niczego sie nie nauczyla?? gdzie administracja??!! powinni usunac jej wszystkie konta!!

No dokładnie. Ci którzy są tu dłużej wiedzą co to za dziewczyna,nie masz się co przejmować...

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:37:23

zgłoś sprawę do administracji i usuń rozmowę z forum.

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:38:01

Cytat
Hooney_M
Cytat
sauria80
ta dziewczyna jeszcze niczego sie nie nauczyla?? gdzie administracja??!! powinni usunac jej wszystkie konta!!

No dokładnie. Ci którzy są tu dłużej wiedzą co to za dziewczyna,nie masz się co przejmować...


dzieki dziewczyny :)
teraz wyzywa moja matke od dziwek.. ehh. no masakra jakaś. gdzie jest teraz administaracja ? dostałąm ostrzeżenie za podbijanie , a w takiej sprawie to jej nie ma..

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:38:55

Cytat
Hooney_M
Cytat
sauria80
ta dziewczyna jeszcze niczego sie nie nauczyla?? gdzie administracja??!! powinni usunac jej wszystkie konta!!

No dokładnie. Ci którzy są tu dłużej wiedzą co to za dziewczyna,nie masz się co przejmować...

Ja tu jestem długo, a szczerze mówiąc nie wiem:) Kiedyś kupowała u mnie sukienkę i była bardzo miła i kulturalna, więc ja nic złego o niej powiedzieć nie mogę.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:39:30

Cytat
Hooney_M
Cytat
sauria80
ta dziewczyna jeszcze niczego sie nie nauczyla?? gdzie administracja??!! powinni usunac jej wszystkie konta!!

No dokładnie. Ci którzy są tu dłużej wiedzą co to za dziewczyna,nie masz się co przejmować...

ja znam ja tez z innej strony...

a co lepsze bezczelna jakis czas temu wysylala wiadomosci do ludzi jaka ona jest pokrzywdzona etc i co o tym mysla! buhaha!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

BAZAREK!!!!!

19 kwi 2011 - 10:40:42

za jakie podbijanie? przeczytaj jeszcze raz treść tego warna.

i jeśli coś nie było zgłoszone do administracji to administracja o tym nie wie i się nie dowie póki ktos tego nie zgłosi ;)

a to, że zostałaś źle potraktowana - nie musisz łamać z tej okazji regulaminu. zrób screeny, podeślij administraji i dziewczyna dostanie blokadę, a nie zakładaj zbędnych wątków :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oriflame, rezygnacja