Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

57 minut temu

Drukarnia

godzinę temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:06:29

zakop ją w ogrodzie:D tam jej miejsce

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:07:29

Cytat
ireth
Więc widzę że mnie się trafiło jak ślepej kurze ziarnko. Mam najukochańszą teściową, jaką można wymarzyć. Teścia również. Choć oboje swoje charakterki mają. Ale jeśli chodzi o nasze stosunki to zawsze twierdzą że Madzia (ja) jest ah i oh :))) I wszystko co dobrego u nas, np w mieszkaniu to na pewno pomysł i realizacja Madzi :)
Nawet jak teść rozmawia przez tel. z mężem to nigdy nie zapomni przekazać "buziaczki dla Madziusi" :)))

Tym bardziej doceniam znając realia stosunków teściowa-synowa :///
ja mam podobnie .Ciesza sie ze zaopiekowalam sie ich synem i maja 2 wnukow

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:07:44

a moja tesciowa jest dla mnie jak mama zawsze pomaga co bym nie chciała to kupi jest bardzo tolerancyjna zawsze stoi po mojej stronie a nie chłopaka jak mam z nim problem zawsze do niej dzwonie zeby uzuskac rade i pomoc :) a tobie radze sie wyprowadzic bo to sie nie zmieni chyba ze twoj M na nią ruszy moze wtedy sie utemperuje ale naprawde nie ma jak na swoim cisza spokoj nikt nie marudzi

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:08:26

Moja teściowa na drugie powinna mieć porażka. Ma 9 dzieci z czego większość ma już swoje dzieci, ale ona uznaje tylko dziecko najmłodszej córki.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:09:10

Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p

nie przesadzajmy, ja mam rewelacyjną teściową ;)

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:11:15

Cytat
karolina-anna
ja właśnie "dzięki" teściom zastanawiam się czy nasze wspólne życie ma sens- nie jesteśmy jeszcze narzeczeństwem a bardzo często mamy spory przez jego rodziców.....


mam identycznie... nawet nie chce wiedzieć co się będzie działo jak mój mi się oświadczy i jego rodzice się o tym dowiedzą... chyba mnie otrują... oni cały czas w głowie mają jego eks (był z nią 3 lata) i uważali że była idealną kandydatką na żonę dla niego ;/

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:18:29

Cytat
ireth
Więc widzę że mnie się trafiło jak ślepej kurze ziarnko. Mam najukochańszą teściową, jaką można wymarzyć. Teścia również. Choć oboje swoje charakterki mają. Ale jeśli chodzi o nasze stosunki to zawsze twierdzą że Madzia (ja) jest ah i oh :))) I wszystko co dobrego u nas, np w mieszkaniu to na pewno pomysł i realizacja Madzi :)
Nawet jak teść rozmawia przez tel. z mężem to nigdy nie zapomni przekazać "buziaczki dla Madziusi" :)))

Tym bardziej doceniam znając realia stosunków teściowa-synowa :///


to opisałaś dokładnie drugą(pierwszą )synową też ma madzia na imię .... a ja jestem ta 2 zła ;p

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:19:30

Cytat
Atmosphere86
Mieszkanie zs tesciami czy rodzicami to najwiekszy blad malzenstw czy par...wolalabym bardzo skromnie ale sami...
Masz rację, jeden maleńki pokoik ale bez teściowej.
Z teściową nigdy nie mieszkałam, ale nieźle mi namieszała w małżeństwie, a synuś taka d..a nawet nie potrafił przeciwstawić się mamusi w mojej obronie. Nie tęsknię za nią.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:19:53

zapomniałam dodać że moja jest tak dwulicowa że szok.tak to cały czas mi dogryza a jak na horyzoncie pojawi się mój mąż to jest słodka,wymawia zdrobniale moje imię i potrafi mi pieniądze dać na dziecko...ale tylko w obecności męża.jak go nie ma to jest podla i udaje że mnie nie ma.a i jeszcze wydzwania wieczorami chociaż wie że dziecko śpi żeby męża zapytać o pierdoły...a tak naprawdę sprawdza czy czegoś nie robimy...muszę chyba zrobić tak żeby nas przyłapała...może wtedy zejdzie na zawał.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:20:21

Cytat
ireth
Więc widzę że mnie się trafiło jak ślepej kurze ziarnko. Mam najukochańszą teściową, jaką można wymarzyć. Teścia również. Choć oboje swoje charakterki mają. Ale jeśli chodzi o nasze stosunki to zawsze twierdzą że Madzia (ja) jest ah i oh :))) I wszystko co dobrego u nas, np w mieszkaniu to na pewno pomysł i realizacja Madzi :)
Nawet jak teść rozmawia przez tel. z mężem to nigdy nie zapomni przekazać "buziaczki dla Madziusi" :)))

Tym bardziej doceniam znając realia stosunków teściowa-synowa :///
U mnie jest tak samo:) mamy szczęście. Jak czytam wasze wypowiedzi to ąz sie wierzyc nie chce. Ja mam tak dobra teściową, że jak otrzeba zaopiekuje sie psiakiem, teść nakarmi rybki jak mamy jakiś wyjazd. Teściowa potrafi nawet mi do sklepu obiad przynieść, bo jak to tak bez obiadu cały dzień. I nawet jak sie z moim A pokłócimy to oni i tak mi przyznaja rację.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:21:58

Cytat
slodkaJAKcytrynka
Cytat
ireth
Więc widzę że mnie się trafiło jak ślepej kurze ziarnko. Mam najukochańszą teściową, jaką można wymarzyć. Teścia również. Choć oboje swoje charakterki mają. Ale jeśli chodzi o nasze stosunki to zawsze twierdzą że Madzia (ja) jest ah i oh :))) I wszystko co dobrego u nas, np w mieszkaniu to na pewno pomysł i realizacja Madzi :)
Nawet jak teść rozmawia przez tel. z mężem to nigdy nie zapomni przekazać "buziaczki dla Madziusi" :)))

Tym bardziej doceniam znając realia stosunków teściowa-synowa :///
U mnie jest tak samo:) mamy szczęście. Jak czytam wasze wypowiedzi to ąz sie wierzyc nie chce. Ja mam tak dobra teściową, że jak otrzeba zaopiekuje sie psiakiem, teść nakarmi rybki jak mamy jakiś wyjazd. Teściowa potrafi nawet mi do sklepu obiad przynieść, bo jak to tak bez obiadu cały dzień. I nawet jak sie z moim A pokłócimy to oni i tak mi przyznaja rację.
Moja teściowa też zawsze mnie chwaliła. Były prezenciki, "oj, Gosia, Ty to zawsze umiesz o wszystkim pomyśleć", "oj, Gosia, jak Ty pięknie wyglądasz", do męża: "pilnuj takiego skarbu", zawsze mnie broniła i popierała moją rację. Do czasu:) Niech się zaczną jakieś POWAŻNE problemy w Waszym związku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 10:23 przez gochka.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:23:48

Cytat
sky_diving
tez jestem zdania ze z rodzicami fajnie ale do czasu
mimo ze mam najleeeeeeeeeeepszych nawyrozumialszych rodzicow na swiecie i mieszkalam z kims u nich dluzszy czas i bylo wporzadku jak najbardziej to jednak od kiedy jestem na swoim - to jest lepiej i im i mi :) swoboda i zycia na wlasny rachunek :)
a jak przyjemnie wlasna mame do siebie zaprosic i zrobic cos dobrego:)
tesciowej prawdziwej jeszcze nie mam, nie wiem czy ona nia zostanie, to znacznie starsza kobieta, ale raczej jest przyjemna, mila i bardziej po mojej stronie ;)
aczkolwiek moj tata ma tesciowa o jakich piszecie i dobra znajoma - to koszmar jakis, za glowe tylko sie zpalac...


moja też była na Początek dobra aż nie wyraziłam swojego zdania na jakiś temat bo jak to ona zawsze mówi "To ona ma tylko racje a nie nikt inny" teraz niedawno też byłam najukochańszą synową bo spodziewam się dziecka to będzie 2 wnuk bo mąż ma z inną syna i jak na razie to kłótnie są o wychowanie małego, byłam ważna do niedzieli bo potem obie ze swoją siostrunią dały mi tak w kość ,że nie mam ochoty obie widzieć i słyszeć na ich temat nic a na Wielkanoc jak mieliśmy iść do nich tak nie idziemy jedziemy z moimi rodzicami na 2 auta do mojej babci jednej a potem drugiej w odwiedziny ...i "walę " ją

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:26:13

zapytaj ,,mamy'' czy wybierze sie z Toba na zakupy- i zabierz ja do zakładu pogrzebowego zeby trumne wybrała ;)
Nie no- ŻARTUJĘ oczywiście ! - ale by się przynajmniej do Ciebie NIE odzywała

Pogadaj z mężem- to w końcu jego matka

ja mam pdoobnie z .. siostra chlopaka co go jak syna swojego traktuje mimo ,ze On ma 26 LAT !! a Ona 30 !!

MASAKRA

ale ja jestem waleczna w zyciu prywatnym i sobie nie pozwolę na to !
przynajmniej staram sie i jak mnie juz doprowadza do końca cierpliwości to jje mówię,aby sie nie wpier... w NASZ związek bo tworzymy DUO a nie TRIO'' !!

faceci tak mają(w większości),ze sie chyba...boją..
weź sprawy w swoje ręce jak On nie umie

Powiedz teściowej,ze jestescie dorośli i niańki póki co nie potrzebujecie

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:27:16

zrobić z niej teściową na 102 ;D

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 10:28:43

moja jest niereformowalna.......... nic jej już nie zmieni! wredna na maxa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UWAGA PRZESTROGA!!!