Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:30:40

Nic z tym niestety nie zrobisz,pozostaje Ci nie reagować i wszystko puszczać wedle ucha :),moja siostra ma podobnie,musiała korzystać z psychologa,bo nie wytrzymywała psychicznie przy wrednym babsku.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:36:18

Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p

z czasem każda z nas bedzie teściowa :) heheh

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:36:58

...albo mąż zainterweniuje,albo TY jej wygarnij,bo inaczej się nie da. Chyba,że z nią mieszkacie to lepiej szukajcie sobie nowego gniazdka.

Moja teściowa święta nie jest,ale da się żyć,denerwuje mnie u niej to ,że wszystko chciałaby wiedzieć i zajrzeć w każdy kąt musi. Jak wpadnie do Nas w odwiedziny to chodzi i dyskretnie sprawdza czy kurze są wytarte czy papruszków nie ma (dobrze,że nie dowidzi )

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:47:06

jak przeczytałam temat pierwsze co mi przyszło na myśl : utopić. Ale żyć z nią trudno a zabić szkoda:) a tak poważnie to porozmawiaj z nią, że nie życzysz sobie tego, żeby ingerowała w Wasze życie. bo jak tak dalej pójdzie to wejdzie Ci na głowę. powiedz jej, że nie chcesz nic od niej i od jej rodziny, wszystko grzecznie, bo jeszcze lata będziesz musiała mieć z nią kontakt. Moja znajoma dzsiaj dostała rozwód który był poniekąd z winy teściowej, która tak owinęła sobie syna wokół palca,że ta biedaczka nie mogła już nic zrobić. a do tej pory żałuje,że nie porozmawiała z nią zaraz na samym początku.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:48:36

mój mąż też nie widział problemu,ze teściowa sięwtrąca ( bo przecież chce tylko pomóc)- i ja to tak znosiłam bo jakby nie było to szanuję ją i teścia, ale któregoś razu nie wytrzymałam i przy mężu tak jej i teściowi wygarnęłam co myslę- ale po prostu wszystko co mi na sercu lezało przez trzy lata, że mąż ją wyprowadzał bo nie wiele brakło a przywaliłabym jej ( moje na spokojnie mówione argumenty nie działały, a jak ona podniosła głos na mnie i dziecko to coś pękło we mnie) - a muszę przyznać że jestem ozaą spokoju na codzień. Ale od tej pory jest tak super- cisza, spokój. a jak zaczyna te swje gatki to wystarczy,ze popatrzę na nią i juz wie o co chodzi;-)))) Może powiedz ale w obecności męża co i jak i tyle- jak nie pomoże to przynajmniej ci ulży;-D

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:55:20

Cytat
isabel85
Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p

ja też:D no niestety wraz z mężem w prezencie dostajemy teściową, my się 2 lata temu wyprowadziliśmy, do tej pory słyszę pretensje i że jestem k... ale ja sobie nie dam w kasze dmuchać i całe szczęście mieszkam 23 km od niej:D:D

bez przesady! nie uogulniajcię:) moja teściowa to wpaniał kobieta...znam ją juz 5 lat (prawie rok po slubie) pomaga nam jak może, opiekuje się małą jak trzeba i co weekend jeździmy do niej bo ma dom z ogrodem:) miszkamy osobno bo cenimy sobie nasza prywatnośc:) jak cos komuś nie pasuje to niech sie wyprowadza i już:)

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 13:01:00

Ale intercyza nie jest taka zła :p jak ci mąż rozwali samochód to przynajmniej będziesz mogła go pozwać do sądu, a jak nie macie rozdzielności majątkowej to nie możesz :p

Ale co do teściowej to zależy co na to Twój mąż. Jeżeli trzyma Twoją stronę i też uważa, że wtrącanie matki nie powinno mieć miejsca to daj sobie spokój i róbcie to co uważacie za słuszne.

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:12:13

dzięki dziewczyny za wsparcie:) po tym jak w nerwach napisałam posta to później tu nie zaglądałam, a potem to mi przeszło i zapomniałam całkiem o tym że musiałam się uzewnętrznić na forum:) A dziś zaglądam no i proszę jaki odzew:) widać że nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia przerabiam takie akcje z teściową:/ a swoją drogą to najbardziej przeraził mnie wpis że "my też kiedyś będziemy teściowymi". Matko tego nie przewidziałam!:) Ale będę miała na uwadze żeby taką s......... nigdy się nie stać. Pozdrawiam wszystkie szafowiczki serdecznie:)

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:16:16

Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p

ja się podpisuje pod tymi słowami

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:18:22

Moim zdaniem intercyza to dobry pomysl , wiem ze to nie mile jest dla drugiej strony ale wole juz intercyze niz pozniej nie daj boże włuczyc sie po sadach i psy na sobie wieszac co do kogo na lezy a tak to intercyza wyjasnia wszystko.

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:21:15

wtf



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 12:13 przez daduna.

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:25:15

weź sama jej coś powiedz najlepiej to co myślisz!!!

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:35:47

Zawsze teściowe są złe dla synowych a nie dla zięciów ;d. zauważyłyście?. ;d

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:38:06

Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p
nie wszystkie teściowe są złe...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezsenność