Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nago w saunie?

01 sty 2014 - 20:17:00

W saunie jak w saunie, rozumiem, że ludzie siedzą nago (mimo że uważam, że to powinna być osobista decyzja każdego czy wchodzi nago czy w stroju kąpielowym, jeśli narobię sobie krost albo zniszczę kostium to tylko i wyłącznie moja sprawa) ale pływanie w basenie? To już jest duża przesada moim zdaniem, nie chciałabym płynąć za kimś i widzieć przed sobą jego odbyt o_O Dla mnie kostium to taka sama bariera ochronna jak czepek na głowie, nie mam ochoty wylądować z czyimś włosem na twarzy niezależnie czy jest to włos z głowy czy z innego miejsca...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-01 20:18 przez Zuosnica.

nago w saunie?

19 sty 2014 - 13:48:20

Ja jednak wolę, aby chociaż było odzienie na dolnej partii ciała... Bo jakoś nie widzi mi się oglądania czyichś niektórych części ciała. Osobiście, to chciałabym mieć saunę u siebie w domu. Własną... Gdzie wiem, że ja z niej korzystam no i moi najbliżsi. Wtedy nie ma się takiego dziwnego uczucia. Najbardziej lubię sauny fińskie. W nich to naprawdę można się zrelaksować :)

nago w saunie?

09 lut 2014 - 00:39:57

Na samym poczatku chcialam sie przedstawic , mam na imie Ania mieszkam w Niemczech . Z sauny korzystam raz w tygodniu i tylko pierwszy raz weszlam tam w ubraniu a to bylo szesc lat temu, - po prostu zasugerowano mi ze z sauny kozysta sie Nago.Na poczatku sie wstydzilam ale mi jakos to przeszlo.Po tych kilku latach stwierdzilam ze nie ma co sie przejmowac , nawet z basenu korzystam nago, jak wiele innych ludzi.Pracoje w malym lokalnym sklepie i spotykam klientow w saunie i basenie , ale oni tez sa rozebrani. Trzy lata temu przyjachala do mie siostra z jej chlopakiem z Polski(Tarnobrzeg),umowilismy sie na basen a ja jakby nigdy nic wyszlam do basenu NAGO!!!.Patrzyli sie na mnie ze zdziwieniem ale ponad polowe lodzi tez byla naga.Po prostu zapomnialam ze oni sa bardzo pruderyjni.Moja siostra dzien pozniej zaczela mi robic wyrzuty.
Zebym sie ubierala w obecnosci jej chlopaka, ze tak niewypada.A ja nic sobie z tego nie robilam.Nago jest wygodniej czy to Sauna czy Basen. Jakie sa opinie na ten temat, czy macie jakies podobne doswiadczenia ?

nago w saunie?

09 lut 2014 - 01:07:01

Cytat
ankaa31
Na samym poczatku chcialam sie przedstawic , mam na imie Ania mieszkam w Niemczech . Z sauny korzystam raz w tygodniu i tylko pierwszy raz weszlam tam w ubraniu a to bylo szesc lat temu, - po prostu zasugerowano mi ze z sauny kozysta sie Nago.Na poczatku sie wstydzilam ale mi jakos to przeszlo.Po tych kilku latach stwierdzilam ze nie ma co sie przejmowac , nawet z basenu korzystam nago, jak wiele innych ludzi.Pracoje w malym lokalnym sklepie i spotykam klientow w saunie i basenie , ale oni tez sa rozebrani. Trzy lata temu przyjachala do mie siostra z jej chlopakiem z Polski(Tarnobrzeg),umowilismy sie na basen a ja jakby nigdy nic wyszlam do basenu NAGO!!!.Patrzyli sie na mnie ze zdziwieniem ale ponad polowe lodzi tez byla naga.Po prostu zapomnialam ze oni sa bardzo pruderyjni.Moja siostra dzien pozniej zaczela mi robic wyrzuty.
Zebym sie ubierala w obecnosci jej chlopaka, ze tak niewypada.A ja nic sobie z tego nie robilam.Nago jest wygodniej czy to Sauna czy Basen. Jakie sa opinie na ten temat, czy macie jakies podobne doswiadczenia ?
Basen, czy sauna, w których normą jest przebywanie nago to jedno. Skoro wszyscy są nago to znaczy, że każdy się na to godzi. Ale jakbyś tak paradowała na golasa w obecności chłopaka siostry w innych miejscach, 'bo wygodnie',to coś jest nie halo.

nago w saunie?

09 lut 2014 - 01:23:22

ja osobiście nie weszłam do sauny czy basenu nago to przesada mam swoje granice .chyba,ze jest to oczywiste i każdy wchodzi tam nago bo jeśli nie ma narzucenia to stanowczo nie ,czułabym się nie swojo ogladac penisa czy cipe kogos innego kiedy mam ochote się zrelaksować a nie żeby cos dyndało przed oczami

nago w saunie?

09 lut 2014 - 01:55:31

Gdybym taka sytuacja, jak autorce watku, przytrafila sie mi, to absolutnie bym nie skorzystala i domagalabym sie zwrotu pieniedzy, skoro o tym nie poinformowali. Absolutnie nie pochwalam pokazywania sie obcym ludziom nago (oczywiscie wyjatkiem sa lekarze). Nie zycze sobie, by takie osoby widzialy mnie nago i wiem, ze.moj facet rowniez by sie na to nie zgodzil. Jakas dziewczyna wspomniala, ze co zlego w tym, ze chlopak chwali sie swoja dziewczyna - coz, i dla mnie, i dla.mojego partnera to nie jest normalne. Chwalic sie mozna inteligencja, zdolnosciami, charakterem, pieknem - ale nie nagoscia! Ja tez nie zycze sobie, by Jego ktos ogladal nago. I nie chcialabym, zeby on ogladal inne dziewczyny - ani na zywi, ani w filmach - tak, jestem zazdrosna. Poza tym, nie wierze, ze w takich miejscach ludzie nie patrza na siebie 'seksualnie'. Nie naklaniam oczywiscie, zeby ktos chodzil do sauny w stroju kapielowym, ale jest cos takiego jak RECZNIKI.
A skoro tyle z Was jest takich 'nowoczesnych' i nie ma nic przeciwko obnazaniu sie przed obcymi, to ciekawa jestem, czemu jeszcze, przynajmniej w wiekszosci miejsc w naszym kraju, nie ma szatni wspolnych dla kobiet i mezczyzn.

nago w saunie?

09 lut 2014 - 02:11:22

Cytat
marudzisz
w każdej saunie powinno się przebywać nago albo owiniętym w bawełniany ręcznik - aż się zdziwiłam, że o tym nie wiecie :)

rozumiem, że mamy 'wolność', ale moje oczy nie mają ochoty patrzeć na Twoje gołe cycki w saunie, więc ręcznik jak najbardziej wskazany...
Cytat
Monis19937
Gdybym taka sytuacja, jak autorce watku, przytrafila sie mi, to absolutnie bym nie skorzystala i domagalabym sie zwrotu pieniedzy, skoro o tym nie poinformowali. Absolutnie nie pochwalam pokazywania sie obcym ludziom nago (oczywiscie wyjatkiem sa lekarze). Nie zycze sobie, by takie osoby widzialy mnie nago i wiem, ze.moj facet rowniez by sie na to nie zgodzil. Jakas dziewczyna wspomniala, ze co zlego w tym, ze chlopak chwali sie swoja dziewczyna - coz, i dla mnie, i dla.mojego partnera to nie jest normalne. Chwalic sie mozna inteligencja, zdolnosciami, charakterem, pieknem - ale nie nagoscia! Ja tez nie zycze sobie, by Jego ktos ogladal nago. I nie chcialabym, zeby on ogladal inne dziewczyny - ani na zywi, ani w filmach - tak, jestem zazdrosna. Poza tym, nie wierze, ze w takich miejscach ludzie nie patrza na siebie 'seksualnie'. Nie naklaniam oczywiscie, zeby ktos chodzil do sauny w stroju kapielowym, ale jest cos takiego jak RECZNIKI.
A skoro tyle z Was jest takich 'nowoczesnych' i nie ma nic przeciwko obnazaniu sie przed obcymi, to ciekawa jestem, czemu jeszcze, przynajmniej w wiekszosci miejsc w naszym kraju, nie ma szatni wspolnych dla kobiet i mezczyzn.

Zgadzam się z Tobą co do słowa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-09 02:12 przez xkyokox.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

09 lut 2014 - 08:03:33

nie, nie chciałabym żeby ktoś mnie i mojego faceta oglądał nago. cenię sobie prywatność

nago w saunie?

09 lut 2014 - 08:11:27

haha ja kiedyś wygrałam w konkursie jeden dzień w strefie spa i saunarium i tam też trzeba było chodzić nago! za długo tam nie posiedziałam, bo byłam mocno skrępowana :P i moja pierwsza reakacja była podobna haha :D

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

09 lut 2014 - 08:32:36

Jakoś nie moge sobie wyobrazic takiego miejsca,dla mnie to troche dziwne.
No zdaje sobie sprawe ,ze w saunie powinno sie byc nago ewentualnie w reczniku...no ale po calym terenie?
Moze rzeczywiscie to byl jakis osrodek gdzie promowalo sie naturyzm czy cos bo az dziwne

nago w saunie?

09 lut 2014 - 09:38:59

Sauna to sauna, można w majtkach, można nago. Mnie one w saunie nie uwierają. A wymuszanie na kimś,żeby na siłę się rozbierał i te dziwne klimaty - po prostu paranoja.
Podobno właściciel wprowadził dni wolne od wejściówek dla pań, może po to aby starsi panowie mogli sobie pooglądać ..?
Nie rozumiem dlaczego na Gruperze nie podano informacji o ofercie korzystania z sauny i przymusowym obowiązku nagiego z niej korzystania.
Czyżby chętnych nie było ?
W takiej sytuacji zażądałabym zwrotu pieniędzy, w końcu płacę to wymagam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-12 09:40 przez evelina77.

nago w saunie?

09 lut 2014 - 09:54:32

znam to, bo w sumie niedaleko ode mnie. w każdym razie jest na youtubie czy gdzieś taki fajny filmik o tym tam wypowiadają się właśnie klienci,ale też sąsiedzi sauny, którzy mają wiosną 'fajne' widoki.
ja bym tam nigdy nie poszła, choć nie powiem, wzbudza ciekawość ;)

nago w saunie?

09 lut 2014 - 17:03:15

Nigdy nie chcialam paradowac nago na ulicy badz w sklepie, nie wiem czy byloby wygodniej.Ale sauna czy basen to cos innego

nago w saunie?

04 mar 2014 - 11:35:43

Czy któraś z Was jest z Łodzi i była na saunie na Fali?
Słyszałam że tam też jest strefa nagości ale jeszcze nie miałam okazji skorzystać. Może któraś z Was była i opowie jak tam jest...

nago w saunie?

04 mar 2014 - 11:42:15

hahahaha ale jazda ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szkolaa