Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

1 minutę temu

zakupy internetowe

26 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

nago w saunie?

04 mar 2014 - 11:50:04

Oj dziewczyny, śmieszne jesteście. To jest normalne, że na saunach jest się nago, nie ma w tym zupełnie nic dziwnego. Nie rozumiem dziewczyn, które piszą, że oczekiwałyby zwrotu kosztów - z jakiej racji? Trzeba wiedzieć co się kupuje, wystarczyło przeczytać regulamin saun, który jest podany na stronie, czytanie chyba nie boli. Wiem, ze wątek stary jak świat, ale jako że został odświeżony nie mogłam się oprzeć żeby napisać.

nago w saunie?

22 lip 2014 - 21:21:48

eej no przecież to jest oczywiste, że na saune nago, jak już jest tragiczne towarzystwo to zawsze dłuższy ręcznik i się siedzi.. choć ja ostatnio nie trafiam na takowe.. mieszkam pod rzeszowem i jeżdżę na saune praktycznie co tydzień i zawsze z koleżankami jesteśmy same.. ;)

Chyba znowu to odświeżyłam.. ale może kolejnym razem się spotkamy na saunie, a więc.. gorąco pozdrawiam!!

nago w saunie?

06 lis 2014 - 08:08:49

Witam Wszystkich

Mam na imię Robert mam 38 lat jestem z Łodzi. Szukam osoby chętne do wspólnego "saunowania". Mam jeno miejsce w centrum gdzie można tak saunować
ale to dam znać jak ktoś się zgłosi. Zapraszam wszystkich. Bardzo lubię nagość i chętnie bym tak przebywał z osobami o podobnych zainteresowaniach.

nago w saunie?

24 lis 2014 - 22:54:19

Ja tam już od prawie 4 lat regularnie uczęszczam do Term Rzymskich w Czeladzi i nie mam się czego wstydzic.
A jak ktoś ma kompleksy wobec swojego ciała. To nich najzwyczajniej nie uczęszcza do takich obiektów.

nago w saunie?

11 gru 2014 - 06:49:47

Mam zamiar wybrać się do sauny. Ale nie sam. Jak wiadomo (a właściwie na co wskazuje ogromna ilość postów w temacie sauny), samotny facet w saunie jest często postrzegany jako intruz, podglądacz, zboczeniec, perwers czy inny pedofil. Chociaż nie mogę powiedzieć, że bardzo przejmuję się tym, co inni o mnie sądzą, to w tym przypadku wolałbym tego uniknąć. W związku z tym, chciałbym poznać dziewczynę (w wieku 25-35 lat), która byłaby zainteresowana wspólnym saunowaniem. Samotne panie w saunie są z kolei często obiektami zainteresowania płci przeciwnej, więc myślę, że mój pomysł ma jakiś tam sens i mógłby przynieść obopólne korzyści.
Proponuję oczywiście spotkanie 'czysto saunowe', bez podtekstów, bez zobowiązań.
Jestem z okolic W-wy. Facet normalny na ciele i umyśle (tak mi przynajmniej mówią). Higiena i kultura osobista na poziomie.
Zapraszam do kontaktu.
maarcool
tlen
pl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-11 06:59 przez maarcool.

nago w saunie?

11 gru 2014 - 08:34:46

W Austrii jest to normalne z tym, że nikt nie wgapia w ciebie oczu jak sroka w gnat... chyba, że zjawią się tam jacyś nieszczęśni przedstawiciele polskiego narodu :o

nago w saunie?

11 gru 2014 - 08:59:38

To jest chyba kwestia mentalności rodaków, ktoś kiedyś skrzywdził wielu ludzi wmawiając, że ciała trzeba się wstydzić, nagość jest grzechem ściana.
Nie ma nic naturalniejszego niż nagość, nagość w saunie nie ma żadnych seksualnych kontekstów, zwyczajnie wstyd tam siedzieć w kostiumie.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

nago w saunie?

16 cze 2015 - 14:22:29

Ostatnimi czasy takie zabiegi są coraz bardziej popularne. Sauna parowa [Moderacja - nieopłacona reklama] bardzo wzmacnia organizm i relaksuje. Warto w nią zainwestować i cieszyć się ją w zaciszu własnego ogniska. Ja nie lubię koedukacyjnych saun, w których przesiadują różni ludzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-09 07:26 przez moderator.

nago w saunie?

14 lip 2015 - 17:35:50

w prawdziwej saunie jest się nago :D np. w Rosji jest czesc dla kobiet i mężczyzn,wiadomo ze jest to bardziej komfortowe ;)

nago w saunie?

19 lip 2015 - 14:25:00

u nas w Łodzi na fali też obowiązuje strefa nagości, choć ludzie się jakoś ręcznikami kamuflują...

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

nago w saunie?

29 paź 2015 - 12:36:23

Cytat
czarnulla
w prawdziwej saunie jest się nago :D np. w Rosji jest czesc dla kobiet i mężczyzn,wiadomo ze jest to bardziej komfortowe ;)

W Niemczech to samo i nikogo to nie dziwi, ogólnie w Polsce ostatnio coraz większą popularnością cieszą się sauny domowe, których całkiem sporo jest na rynku, producent saun taki jak Megiw czy inne tego typu firmy bez problemu są wstanie dopasować saunę do potrzeb i warunków.
Powiem tak, że sauna na pewno jest czymś bardzo zdrowym hartującym organizm.

nago w saunie?

29 paź 2015 - 12:51:14

Ze strony term:
Wskazówki i zasady korzystania z saun

Proszę pamiętać, że w Termach Rzymskich obowiązuje strefa beztekstylna, co oznacza, że nie używamy strojów kąpielowych, po korytarzach, restauracji i wypoczywalni poruszamy się koniecznie w ręczniku lub szlafroku, do wszystkich saun suchych można wejść w ręczniku, natomiast do łaźni parowych i basenów owieszamy ręcznik na wieszak i wchodzimy nago.

nago w saunie?

29 paź 2015 - 12:55:38

Nie każdy czyta ze zrozumieniem :D
Nie mówiąc już o jakimkolwiek czytaniu regulaminów, albo innych dodatkowych informacji, a później wielce zdziwieni i oburzeni. zły

nago w saunie?

25 lis 2015 - 01:11:30

Jasne za jakis czas wyproznianie sie tez bedzie wspolnym przezyciem
Nagosc zaczyna robic sie powszechna ,za chwile sex grupowy bedzie na porzadku dziennym
I nie piszecie ,ze ktos jest pruderyjny ,nie o to chodzi ,ale nagie cialo powinno byc czyms wyjatkowym a no niestety zaczyna byc czyms ppwszechnym ,
Ludzie dziwia sie skad bierze sie pedofilizm ....no jak tk skad skoro ma sie wszystko jak na talerzu to oczywiscie ze to co nieznane jest ciekawsze
Dla mnie sauna to obrzydliwosc gdzie ludzie sie poca i zagladaja sobie w odbyty i intymne miejsca
Zadnej tajemnicy
Jezeli Twoj facet chodzi z Toba do sauny to nie dziw sie ,ze mu sie znudzisz i Twoja ngosc nie bedzie czyms wyjatkowym
Ah tam jestescie tacy modni tacy swiatowi ,naprawde zal.pl

Cytat
Monis19937
Gdybym taka sytuacja, jak autorce watku, przytrafila sie mi, to absolutnie bym nie skorzystala i domagalabym sie zwrotu pieniedzy, skoro o tym nie poinformowali. Absolutnie nie pochwalam pokazywania sie obcym ludziom nago (oczywiscie wyjatkiem sa lekarze). Nie zycze sobie, by takie osoby widzialy mnie nago i wiem, ze.moj facet rowniez by sie na to nie zgodzil. Jakas dziewczyna wspomniala, ze co zlego w tym, ze chlopak chwali sie swoja dziewczyna - coz, i dla mnie, i dla.mojego partnera to nie jest normalne. Chwalic sie mozna inteligencja, zdolnosciami, charakterem, pieknem - ale nie nagoscia! Ja tez nie zycze sobie, by Jego ktos ogladal nago. I nie chcialabym, zeby on ogladal inne dziewczyny - ani na zywi, ani w filmach - tak, jestem zazdrosna. Poza tym, nie wierze, ze w takich miejscach ludzie nie patrza na siebie 'seksualnie'. Nie naklaniam oczywiscie, zeby ktos chodzil do sauny w stroju kapielowym, ale jest cos takiego jak RECZNIKI.
A skoro tyle z Was jest takich 'nowoczesnych' i nie ma nic przeciwko

obnazaniu sie przed obcymi, to ciekawa jestem, czemu jeszcze, przynajmniej w wiekszosci miejsc w naszym kraju, nie ma szatni wspolnych dla kobiet i mezczyzn.

Zgadzam sie w stu procentach
Ludzie chca byc tacy nowoczesni a tak naprawde krzywdza siebie ,
Nagie cialo zaczyna byc powszednie ,wszedzie tego pelno ,no przykre ,ze ludzie tak obdzieraja sie z tej intymnosci i sie jeszcze tym chwala:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-25 01:33 przez Niezastapiona.

nago w saunie?

25 lis 2015 - 08:10:24

Cytat
jefrozka
To jest chyba kwestia mentalności rodaków, ktoś kiedyś skrzywdził wielu ludzi wmawiając, że ciała trzeba się wstydzić, nagość jest grzechem ściana.
Nie ma nic naturalniejszego niż nagość, nagość w saunie nie ma żadnych seksualnych kontekstów, zwyczajnie wstyd tam siedzieć w kostiumie.
Bez przesady ,to że ktoś niema zamiaru pokazywać wszem i wobec swojego tyłka itd. tym bardziej kobieta to uważasz że to coś złego?Jak ktoś niema ani krzty typowej kobiecej skromności ,szacunku do siebie i innych ,może latać gdzie popadnie na golasa .Ale sa osoby które maja swoje ciało tylko dla siebie i partnera a nie na widok publiczny.Wcale nie uważam tego za skrzywdzenie i mentalność tylko za zwykła kulture osobistą.Jesli niema zadnych sexualnych podtekstow jak piszesz,to szkoda że nie siedzisz w głowiach starszych głownie facetow którzy ukradkiem przyglądają sie jak paradujesz w całej swojej okazałości przed nimi.I w tym celu głownie tam przychodzą .Jesli uważasz to za normalne naturalne itd. ,to wierz mi aż mnie obrzydzenie bierze.I wcale nie uważam tego za coś normalnego.Swoim wyglądem szanuje zarówno siebie jak i osoby które na mnie patrzą.Gdyby było inaczej pan Bóg tak stworzyłby świat że chodzilibyśmy cały czas nago.A jeśli nie wierzysz w boga, to sama natura by nas tak stworzyła ze nie byłoby ubrań.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-25 08:15 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podpowiedzcie