Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

40 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->
zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:39:29

Hej dziewczyny,muszę się z Wami podzielić moją historią:P
Mój narzeczony wykupił dla nas kiedyś na Gruperze pobyt w Termach rzymskich w Czeladzi. Postanowiliśmy go dziś wykorzystać... mówię sobie super - sauny, masaże, kąpiele, jakuzzi - słowem pełen relaks:) mina mi zrzedła jak na miejscu usłyszeliśmy że po terenie term mamy chodzić nago! jak to pani w recepcji ujeła, znajdujemy się na terenie beztekstylnym:P zrobiłam wielkie oczy, mój A. też, no ale skoro już tyle przejechaliśmy żeby skorzystać to poszliśmy.
Suma sumarum siedzieliśmy głównie w saunie suchej, zakryci ręcznikami. A wkoło snuło się mnóstwo facetów nagich, no masakra, w basenie nago, pod prysznicami nago, w jakuzzi nago, jakieś pary pod prysznicem itd...Dziwna atmosfera tam panowała, taki półmrok, dziwna muzyka w tle i każdy każdego obserwował...Co o tym sądzicie? skorzystałybyście z takiego miejsca?
Po wyjściu stamtąd nieźle się usmialiśmy, że taki oto prezent mi mój cudnowny A. zafundował:P

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:41:06

Ja bym skorzystała :D fajnie :D

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:41:49

Ciekawie :D
Pierwsze słyszę o czymś takim, też bym zrobiła duże oczy, ale myślę że dostosowałabym się.
Dziwne że nie poinformowali was o tym wcześniej.

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:42:07

wooow , dla mnie szok ze takie miejsca istnieja...ja bym raczej nie skorzystala

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:42:27

haha nieźle chociaż w sumie niezły sposób na leczenie kompleksów :D


<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:29 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 768
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:44:02

samemu z facetem spoko, ale jacyś inni ludzie o kapa nie wiadomo gdzie wzrok położyć:P

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:44:50

haha szok :D może to jakaś sekta ? albo klub naturystów :P

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:45:00

no własnie, nie mieliśmy pojęcia o tym że tam się nago chodzi:P takiej inormacji nie ma na ich stronie ani na gruperze też nie było. Dziwny klimat, naprawde:P a teraz czytam na ich stronie że 2 razy w miesiacu są noce saunowe od 22.30...ciekawe co sie tam wtedy dzieje:P

bo ludzie jacyś dziwni, heh no paru starcych dziadków z wielkimi.... brzuchami:P
kilka par, ale większosć to tacy kolesie napakowani. Latają z fujarami, prężą się i obserwują. Szok. Nie moge przez to zasnąć- normalnie przeżyłam traume dziś:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 23:47 przez Patrycja21.

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:47:15

Cytat
Patrycja21
no własnie, nie mieliśmy pojęcia o tym że tam się nago chodzi:P takiej inormacji nie ma na ich stronie ani na gruperze też nie było. Dziwny klimat, naprawde:P a teraz czytam na ich stronie że 2 razy w miesiacu są noce saunowe od 22.30...ciekawe co sie tam wtedy dzieje:P

Podejrzewam że wiele :D
No to niezły prezent :D

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:49:03

Chyba bym na to nie poszła :P

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:50:33

A w którym miejscu w Czeladzi to było?:)

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:51:25

w każdej saunie powinno się przebywać nago albo owiniętym w bawełniany ręcznik - aż się zdziwiłam, że o tym nie wiecie :)

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:51:33

O kurczaczek, to Ci niespodzianka na miejscu:D przynajmniej nowe doświadczenie :P

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:51:34

widziałam tę oferte i też miałam ją wykupić.. ale nie kupiłam..

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:52:28

hmm no nie znam dokładnie Czeladzi, gps nas zaprowadził:) wpisz sobie w google termy rzymskie czeladz to Ci wyskoczy od razu ich stronka:)

Cytat
marudzisz
w każdej saunie powinno się przebywać nago albo owiniętym w bawełniany ręcznik - aż się zdziwiłam, że o tym nie wiecie :)

Nie, no wiem że w saunie powinno się być nago. Ale jak do tej pory w Polsce nie spotkałam się z tym. Jasne mój A, jak był w Finlandii na erasmusie to mówił, ze tam to norma. W Polsce korzystając z róznych saun, raczej nie spotkałam się z tym by ktoś odważył się rozebrać. Dlatego zdziwiłam się bardzo że takie miejsce jest u nas, i że wręcz wymagane jest bycie nagim:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 23:56 przez Patrycja21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy na poczcie