Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 20:58:45

Ehh, dobra może i kochała tego pana..tylko po co takie fotki zamieszczać w internecie?;/ brak słów...

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:00:25

Gdyby on świętej pamięci to zobaczył:/ omg... Nawet bym nie mogła jej zrozumieć gdyby nie miała żadnego zdjęcia z nim na pamiątkę i chciała sobie je zrobić... Jak dla mnie to chore. CZIZUSIE..ale strasznie trup wygląda:O W życiu nie widziałam... aż zachciało mi się ryczeć x_X

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:01:48

fakt, wrzucanie tego rodzaju zdjęć nie jest zbyt inteligentnym posunięciem, aczkolwiek w niektórych rejonach Polski zdjęcia ze zmarłym są częścią pogrzebu, tak samo jak modlitwa np. Moja znajoma z uczelni była ostatnio na takim właśnie pogrzebie i mówiła, że był tam nawet fotograf który na polecenie wykonywał takie właśnie zdjęcia. Ja osobiście nie widzę w tym sensu, ale cóż..

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:03:17

Są osoby mi bardzo bliskiez którymi nie mam zdjęć i nie mam żadnych zdjęć. Obawiam się że też bym zrobiła taką fotkę w niejednym przypadku (wolę nie wymawiać nawet czyim). DO internetu natomiast tego bym nie wstawiła, ale też kwestia tego czy ona sama to zrobiła.. no i te usteczka...

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:04:18

Cytat
ewunia23
Cytat
MONIKA1985
Większość z was po niej jedzie, ale weźcie pod uwagę, że ludzie pod wpływem różnych wydarzeń ukazują emocje których samych po sobie by się nie spodziewali.

Jakie emocję?! Ona pozuje ewidentnie do zdjęć! Czy w takiej chwili normalny człowiek patrzy w obiektyw aparatu, przebiera się do sesji?

przebiera się??? o masakra...przecież ciało w kostnicy leży 2-3 dni...zanim pogrzeb się odbędzie to ona może go odwiedzać tam...i przecież wiadomo, że może być inaczej ubrana.

Poza tym mogą być dwa wytłumaczenia, albo ktoś dla jaj wykradł jej zdjęcie lub ona komuś wysłała np na maila i ten ktoś to wykorzystał - wstawił do internetu lub sama to zrobiła. Jeździcie tak po ludziach, a nawet nie wiecie dokładnie o co tu mogło chodzić.

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:05:30

po co wrzucasz takie fotki chcesz byśmy miały koszmary w nocy??? :):):): straszne!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:07:03

szok. jak dla mnie ludzi martwych trzeba traktować z szacunkiem, jak chciała pokazać, że dla niej będzie żył wiecznie, to niech pójdzie na grób, zapali znicz i się pomodli, a nie strzela sobie z nim SłiTa$ne focie;/

http://forum.szafa.pl/38/3295835/_subject_.html

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:08:31

Bez przesady :/ Chocbym nie wiem jak bardzo kochala dana osobe, nie zrobilabym sobie z nia zdjecia po smierci - to po pierwsze, a po drugie - jaki byl cel we wrzuceniu tego zdjecia do netu? Niektorzy ludzie to naprawde, kompletni bezmozgowcy..

zweryfikowana
Posty: 752
Ostrzeżenia: 1/5

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:11:58

Też to widziałam na wiocha.pl, brak mi słów odnośnie ludzkiej głupoty.

Pomocy? http://forum.szafa.pl/36/3291951/co-do-leginsow-w-panterke.html

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:14:02

Same zdjęcia mnie nie szokuja, ale fakt, ze owa Pani wpusciła je do netu-tak. Powinna je zachować dla siebie.

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:14:29

ahha....

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:16:42

tragedia....

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:22:50

bez komentarza...

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:26:48

no chyba na leb dostala.......albo w "lape" i to dosc sporo zeby cos takiego zrobic jakos na mdlosci mi sie zebralo :(((

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIE

09 kwi 2011 - 21:26:59

yyynie wiem co powiedzieć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzjer - Łódź ;)