Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 11:57:35

ja sie akurat z tym zgadzam, też NIGDY w życiu nie chce mieć dziecka, wiem że wiele z was bedzie oburzone ale gdybym wpadła to usune



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-06 11:58 przez natala_d.

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 11:59:20

nie wiem czemu obcy ludzie wnikają w powody dla których inni obcy ludzie nie chcą mieć dzieci. Kochacie dzieci? To róbcie do woli i niech każdy żyje jak chce.

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:01:31

Nie miałam takich myśli !
Przytyłam w ciąży 16 kg .Jadłam to na co miałam ochotę z myślą o moim dziecku ,aby dostarczyć mu witamin .
Nawet gdybym przytyła 25 kg ,to nie przejmowałabym się tym wcale bo dziecko jest dla mnie najważniejszym skarbem ,który mam ;)
Dziś jestem szczuplejsza ,niż byłam przed zajściem w ciążę :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-06 12:25 przez Nelii.

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:02:49

Cytat
7medeis
nie wiem czemu obcy ludzie wnikają w powody dla których inni obcy ludzie nie chcą mieć dzieci. Kochacie dzieci? To róbcie do woli i niech każdy żyje jak chce.
Otóż to...

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:03:07

wiesz ja po urodzeniu 2 dzieci mogę zrozumieć te dziewczyny jak ktoś walczył długo o swoją figurę to później ciężko zdecydować się ją stracić po 2 ciąży przytyłam 25kg mimo że się nie objadałam itp dojście do stanu obecnego zajęło 3 lata i wierz mi w dużej części z tego powodu nie chcę 3 dziecka

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:04:34

Cytat
7medeis
nie wiem czemu obcy ludzie wnikają w powody dla których inni obcy ludzie nie chcą mieć dzieci. Kochacie dzieci? To róbcie do woli i niech każdy żyje jak chce.

W pełni się zgadzam ;)
Każdy ma prawo wyboru do tego jak chce żyć .

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:06:23

Oczywiście,że bym nie zrezygnowała z dziecka dla ładnej figury ;/ Nie rozumiem takiego toku myślenia,dziecko to największy skarb a figure można odzyskać wystarczy silna wola . Nie wyobrażam sobie w przyszłości nie mieć dziecka :)

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:11:03

Ja mam 22 lata i prawie 7 miesięczne dziecko,które jest moim oczkiem w głowie. W podjęciu decyzji dużo zależy od tego jakie podejście ma do tego partner i czy jest dla nas wsparciem. A jak zachowa się nasze ciało tego to już nikt nie wie dlatego nie dziwią mnie obawy osób skłonnych do tycia. Tak czy owak uważam,że taka mała istotka potrafi rozczulić nawet najbardziej przeciwne ciąży osoby.

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:11:41

Mój synek ma 1,5 roku, ja teraz mam 23 skończone. Mam 169 cm wzrostu i waga 52-53 kg. Jak zaszłam w ciąże nie miałam myśli, ę "o Boże, przytyję", albo, że coś mi "zostanie". Ale na szczęscie w ciąży przytyłam tyle co dziecko i reszta, a sama w sobie nic. I również nic mi nie zostało.
A kobiety które niechcą stracić figury kosztem dzicka... nie mam słów. Przeicez po porodzie można zacznąć ćwiczyć, jak się skonczy karmić piersią jakieś dietki... silownia, fitness! Dziewczyny ciąża to nie koniec świata!:)

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:12:16

Ciąża nie! bo kariera, zabawa, imprezy, figura, najgłupsze argumenty ale teraz najczęstsze dlaczego kobiety nie chcą dzieci...90% z nich za ileś tam lat pożałuje pewnie takiego podejścia. Głupie ale niestety prawdziwe.

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:12:49

nie myślę o dzieciach, nie za bardzo je lubię chociaż one do mnie lgna nie wiem czemu :(
może po 30 coś pomyślę zdanie mi się zmienia raz się nakręcam, żeby mieć, a później żałuję że się zmuszam i nie chodzi o ciało ja chyba się nie nadaję na matkę
umiem organizować dzieciom czas, czasem się nimi opiekuję nie nudzą się ze mną płaczą kiedy muszę iść nie chcą mnie puścić do domu, ale nie wiem z czego to wynika
mi się dzieci nie marzą narazie

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:16:33

Dla mnie to jest bardzo dziwne stwierdzenie "nie chcę dziecka bo będę gruba". Mój mąż twierdzi, że kobieta w ciąży jest bardzo seksowna i okazuje mi to na każdym kroku. Jestem w ciąży z 3 dzieckiem i nigdy bym z tego nie zrezygnowała:) Zawsze ważyłam 45 kg i się wkurzałam bo chciałam przytyć. Po 2 ciąży wróciłam bardzo szybko do siebie ale utrzymałam wagę 52 kg:) mam nadzieję, że teraz również uda mi się szybko wrócić do swojej wagi. Pozdrawiam:)

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:19:31

ciaza to nie choroba tak jak i maciezynstwo , ale wiekszosc wspolczesnych kobiet tak to traktuje . nie ma ochoty z powodu posiadania dziecka rezygnowac z dotychczasowego stylu zycia. co za tym idzie nie akceptuja zmian jakie w nich zachodza pod czas ciazy . czas sobie wbic do glow ze nigdy mlodsze nie bedziemy , ze czas plynie a cialo nasz sie zmienia czy tego chcemy czy nie i czas to w koncu zaakceptowac a nie na sile kultywowac super idealnemu wygladowi , idealow nie ma. chodzace idealy sa tylko w brazylii gdzie 90% kobiet przeszlo conajmniej jedna operacje plastyczna i to juz w wieku 13-14 lat. przestanmy sie piescic i uzalac nad soba , zacznijmy byc dumne z tego ze jestesmy matkami ze mamy nieidealne ciala, ze sa rozstepy po ciazy , ze skora nie jest juz taka jedrna itp. i jak zaczniemy byc z tego dumne i pokazywac to kult pieknego ciala spadnie z piedestalu.

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:23:17

Tak, ja świadomie podjęłam taką decyzję. Do tego dochodzi jeszcze kilka innych czynników na "nie".

Każda kobieta to osobna, indywidualna historia i naprawdę nie ma tego co komentować (zwłaszcza głupio).

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

06 lip 2012 - 12:33:14

Ja mam 19 lat dopiero, a już nie wyobrażam sobie nie mieć dziecka w przyszłości. Cudowne małe istotki. Byłoby mi z pewnością przykro, gdyby moja mama powiedziała, że nie chciała mnie, bo bała się że będzie gruba.,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile dostajecie od swoich chlopaków?:)