Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 22 23 --> ->|
zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:30:27

Cytat
mc85
Cytat
Ajjc
Cytat
madziunia209
ja tez tak mysle i nie lubie dzieiakow naraze mam 20 lat i wspolczje mlodymmatkom. w koncu moge to gdzies napisac... nie po to jestem na stomatolgii i teraz sie mecze aby potem byc kura domowa

Boze co za bzdury;) kto powiedzial, ze majac dziecko trzeba byc kura domowa?;
pierwsze urodzilam majac 21 lat skonczylam studia, zalozylam wlasna firme, ktora swietne prosperuje, teraz urodzilam drugie dziecko- jestem spelniona jako Matka, zona kobieta pracujaca..
nie omijaja mnie bankiety, spotkania, imprezy, dyskoteki tylko dlatego ze mam 2 dzieci;)

nie tak myslicie moje drogie..

Ajjc - tego życiowe niedorajdy nie zrozumieja ze MOŻNA WSZYSTKO NARAZ a do tego jeszcze wygladac zmysłowo :)

dla mnie to smieszne, ze niektore kobiety uwazaj, ze jak ktos ma dzieci to juzu kura domowa:) do kury mi daleko..;) spalniam sie zawodowo, korzystam z zycia a przy tym mam dwojke cudownych dzieci.

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:31:23

Cytat
ZablokowanaMalajka
A co jeśli ktoś czuje, że będzie np złą matką? To też powiecie, że to egoizm?

ja miałam takie obawy, odkąd pamiętam nie lubiłam dzieci i zawsze się bałam, że będę okropną matką, że nie będę umiała kochać a wszystko się zmieniło jak zobaczyłam moje pierwsze dziecko na świecie, a jak drugie to już dopiero. Nawet ostatnio mi moja mama powiedziała, że zawsze się bała o to jaką będę matką i czy dane jej będzie być babcią i że nie podejrzewała, że aż tak się zmienię :)

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:31:37

hej, ja mam dwoje dzieciaków. W pierwszej ciąży przytyłam 20 kg, a w drugiej 12kg. Schudłam do wagi sprzed ciąży i ważę 52kg!!!!! Jeśli odpowiednio się zadba o skórę podczas ciąży to stanie się elastyczna i jędrna, uniknie sie rozstępów, i łatwiej potem jest wrócić do dawnej sylwetki:)

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:32:08

Nie, nigdy, nie ma na to szans, są dla mnie ważniejsze sprawy niż moja figura, nie mam zamiaru rezygnować z przyjemności płynących z różnych stron tylko po to, by nie przytyć! Czy chodzi o lody, lenistwo czy o dzieciaczka. To chore podejście!

Nie chcę słodzić ci Ajjc, ale muszę to napisać: jesteś dla mnie przykładem, jak można dobrze wyglądać mimo posiadania dwójki dzieci :)

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:33:34

Cytat
Ajjc
Cytat
tenebris
Cytat
Ajjc
znam przypadki gdzie kobiety bardzo chca miec dzieci ale sie na nie nigdy nie zdecyduja bo boja sie ze stracxa figure..a to juz roznica... chciec miec dziecko ale nie zajde w ciaze bo moja figura..to juz dla mnie chore i tyle.A dlaczego/ dlatego ze ciaza nie oznacza konca ladnej figury...a czas i tak figure zniszczy potem takie kobiety zostaja same bez dzieci i zaluja bo figury takze juz nie maja ladnej;)
Ale widzisz Ajjc, to już kwestia priorytetów, nie? Jak dla kogoś figura jest ważniejsza niż dziecko, to chyba nie powinien go mieć, prawda? ;p
W sumie lepiej tak niż urodzić dziecko, a potem do końca życia sobie wyrzucać (i dziecku w myślach też), że się straciło coś co było dla kogoś tak ważne... Niestety niektórzy mają prawdziwego fioła na punkcie swojego wyglądu, że nawet opcja odzyskania idealnej figury po porodzie ich nie przekonuje - bo i nie każdemu się to udaje tak jak Tobie, szczęściaro... ;)

wiesz ja to rozumiem niby, ale nie do konca;) bo nie pojete jest dla mnie przekladanie dziecka na figure..no nie nie nie! nie rozumiem jednak tego:) w zyciu;)


Ja mam koleżankę ,której matka całe życie wypomina ,ze przez nią jest gruba i brzydka ;) że przed ciążą miała piękną figurę,włosy .. a po urodzeniu dziecka to straciła ...to jest dopiero straszne ...Bardzo jej współczułam..nie czuła nigdy ciepła od matki- tylko cały czas wypominanie- jakby dziecko było czemuś winne ...

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:35:06

Cytat
asia221
Cytat
mc85
Cytat
Ajjc
Cytat
madziunia209
ja tez tak mysle i nie lubie dzieiakow naraze mam 20 lat i wspolczje mlodymmatkom. w koncu moge to gdzies napisac... nie po to jestem na stomatolgii i teraz sie mecze aby potem byc kura domowa

Boze co za bzdury;) kto powiedzial, ze majac dziecko trzeba byc kura domowa?;
pierwsze urodzilam majac 21 lat skonczylam studia, zalozylam wlasna firme, ktora swietne prosperuje, teraz urodzilam drugie dziecko- jestem spelniona jako Matka, zona kobieta pracujaca..
nie omijaja mnie bankiety, spotkania, imprezy, dyskoteki tylko dlatego ze mam 2 dzieci;)

nie tak myslicie moje drogie..

Ajjc - tego życiowe niedorajdy nie zrozumieja ze MOŻNA WSZYSTKO NARAZ a do tego jeszcze wygladac zmysłowo :)


DOKŁADNIE!!!

Również się pod tym podpisuję :-)

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:35:09

drazni mnie to jak wszystkie matki probuja na sile wciskac komus dzieci bo to takie cudowne oh az nie posikajcie sie!!!!! skoro ktos nie chce to nie ja tez nie chce i wole w ogole nie miec dziecka niz mam zalowac i mu potem wyrzucac wszystkie zale;/ i nie rusza mnie to ze jaka slodka buzia i tym podobne bzdury ze sie kocha nad zycie dwa nie mam cierpliwosci dzieci sa fajne poki nie mowia sa male i cudze... potem zaczynaja mnie draznic;/ i dlatego w zyciu nie chce miec dziecka i to tez ze wzgledu na figure ... i co jestem zla wyrodna i zapatrzona w siebie? super napewno nie zmienie swoich pogladow dla ogolu

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:35:40

Mam taką koleżankę która jest żoną od kilku lat i tak myśli....Pustaki i tyle

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:36:39

jeśli naprawdę chce sie mieć dziecko to figura schodzi na dalszy plan, najważniejszy jest dzidziuś.

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:36:58

co wy za BZDURY Piszecie!!! ja mam 21 lat,w ciąży przytylam 28 kg,wazylam 85 kg wyglądalam jak wieloryb. obecnie waze 52 kg i wyglądam swietnie jak nigdy!! a to wszysko dzięki mojej Córeczce,która jest dla mnie Najwiekszym Szcześciem jakie moglo mnie spotkac w zyciu:)))) dzieki mojej małej żabce zmienilam calkowicie tryb zycia,codzienne spacery,zabawy z córcią,teraz wyglądam tak swietnie,milono razy lepiej niz przed ciąża i kto by sie spodziewał z e po ciąży można miec tak ładną figurę!!!schudłam prawie 30 kg bez diet,tylko ruch i karmienie piersia. zawsze mialam tendencje do tycia i uwielbialam jesc,ale teraz wcale niemysle o jedzeniu,bo każdą moją chwilę wypelnia czas spędzony z moja 1,5 letnią Kochaną Myszką:))) i gdybym miala ważyc po ciąży 120 kg to mogla bym ważyc,\ bo nic nie da sie porównac do szczescia jakim jest posiadanie małego człowieczka który codzien rano wskakuje do łóżka Rodziców z najpiękniejszym uśmiechem,tylko po to, zeby dac mamusi i tatusiowi buziaka i sie poprzytulac..... BezCennne;)))) MACIERZYŃSTWO to NAJPIĘKNIEJSZE CO MOZE SPOTKAC KOBIETE:)))) i uwierzcie warte każdych dodatkowych kg nawet 50 kg dodatkowych!! BUZIAKI DLA MOJEJ KRÓLEWNY KOCHANEJ JULCI i dla WSZYSKICH SZCZEŚLIWYCH MAM:)

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:37:06

a zresztą w ciąży nie przytyjesz jeżeli nie będziesz jeść kosmicznych ilości jedzenia i będą to posiłki o stałych porach każdy dietetyk Ci to powie :) Dzidziuś wyciągnie z Ciebie :) Oczywiście jak byłam w ciąży przychodziły mi napady wilczego głodu potrafiłam zjeść 4-5 słoiczków dżemu w ciągu kilkunastu minut...

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:37:37

Nie chcę więcej dzieci, bo:
1. Jestem po 30 - ce
2. Mam tendencję do tycia
3. mam odchowanego chłopca
4. mam z mężem konflikt serologiczny

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:37:47

JA urodziłam dziecko w wieku 21 lat warzyłam na początku ciązy 74kg, pod koniec 86- teraz po 6miesiacach warze79kg :( bardzo mi sie nie podoba moja figura i jestem własnie na diecie kopenhaskiej planuje zrzucic 10kg !!! Ale w zyciu nie myslałabym takimi kategoriami !! Kocham swojego synka i poswieciłam dla niego figure i ciało poniewaz zostały mi blizny i rozstępy !! Mysle ze na drugie predko sie nie zdecyduje ponieważ chce wpierw odchować synka do 3lat zadbać o siebie swoja figure i ciało a potem sie zobaczy :) Moze z męzem zdecydujemy sie na córeczke!!

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:37:58

Cytat
electroamp
Cytat
madziunia209
ja tez tak mysle i nie lubie dzieiakow naraze mam 20 lat i wspolczje mlodymmatkom. w koncu moge to gdzies napisac... nie po to jestem na stomatolgii i teraz sie mecze aby potem byc kura domowa

popieram.
Młode matki mają przegwizdane, niby się cieszą bo mają taki skarb jak dziecko ale nic z tego swojego młodego życia w sumie nie mają. Bo co ? Zostawi dziecko z matką i pojdzie na impreze? zero dojrzałości i odpowiedzialności. Ja planuje dziecko po 30, a mam 20 lat.

bezsensu a co jest niedojrzałego w tym, że dziecko jest raz na jakiś czas u babci? Dzieci od pokoleń cieszą się na wieść jak mogą spędzić trochę czasu z dziadkami, oni też potrzebują tego kontaktu. Niedojrzałe jest myślenie, że jak dziecko - to gary, pieluchy i koniec młodości i spełniania siebie, niedojrzałe jest myślenie stereotypowo

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Ciąża NIE-bo moja figura!!!!!!!

07 kwi 2011 - 12:38:10

Cytat
bombell
Nie, nigdy, nie ma na to szans, są dla mnie ważniejsze sprawy niż moja figura, nie mam zamiaru rezygnować z przyjemności płynących z różnych stron tylko po to, by nie przytyć! Czy chodzi o lody, lenistwo czy o dzieciaczka. To chore podejście!

Nie chcę słodzić ci Ajjc, ale muszę to napisać: jesteś dla mnie przykładem, jak można dobrze wyglądać mimo posiadania dwójki dzieci :)

dziekuje ci, ale to nie jest tak, ze zachodzilam w ciaze, rodzilam i odrazu bylo super!! nie, nie.
Tylam sporo bo mialam w ciazy zatrucie ciazowe..wiec wygladalam jak balon na koniec.Ale mimo to dbalam o cialo, wlosy skore..po ciazach zawsze pracowalam nad soba..staralam sie dobrze wygladac, miec ladny makijaz, ladnie sciete wlosy ... byc czysta pachnaca...
figure mialam straszna po ciazy..brzuch mi wisial, blada, wlosy wypadaly tragedia..ale to wszystko idzie wypracowac, nie ma od tak wszystkiego odrazu....
pracowalam nad soba nad swoim cialem..

dzis jest ok.. musze nawet powiedziec ze wygladam lepiej niz jak mialam 20 lat i nie mialam dzieci, wazylam wtedy zdecydowanie wiecej niz dzis..majac 2 dzieci w tym jedno 10 miesieczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Róża z materiału KROK PO KROKU :)