Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

DUCH ZMARŁEGO !

11 kwi 2011 - 16:17:20

Cytat
rodzynki
Cytat
trynia23
Ja osobiście miałam zmorę nocną. I to nie tak, że one nie mogą zrobić czegoś człowiekowi. Przebudziłam się w nocy, przekulałam się z boku na wznak i poczułam jak od czubków palców i stóp zaczyna chwytać mnie paraliż. Mogłam ruszać tylko oczami i ustami mimo, że żaden głos nie wychodził z mojego gardła. Nie mogłam nawet do końca otworzyć powiek, ale widziałam mleczną poświatę w pokoju. Z całej tej paniki odmówiłam "Ojcze nasz" i jak Boga kocham przy słowie "Amen" wszystko puściło. Momentalnie zbiegłam na dół, obudziłam cały dom, beczałam i trzęsłam się z paniki. To było 3 lata temu. Po kilku miesiącach od tego wydarzenia zmarł brat mojej babci. Spotkałam się z bardzo bliską kuzynką. Wieczór przed pogrzebem mówi do mnie przy babci: "Słuchaj, nie uwierzysz co mi się stało jednej nocy". Zaczęła opowiadać, a ja w pierwszym momencie pomyślałam, że może to ja jej wcześniej o tym mówiłam i coś jej się pokręciło, ponieważ miała identyczną sytuację. Moja babcia tak się wystraszyła tego, o czym rozmawiałyśmy, że zaczęła mówić o tym całej rodzinie. Następnego dnia był pogrzeb, stypa. Na stypie wszyscy głośno o tym rozmawiali, a ksiądz usłyszał i zaczął przyglądać się mi i kuzynce. Kiedy już wszyscy wychodziliśmy zaczepił nas i zapytał czy coś nas niepokoi w nocy. Opowiedziałyśmy, powiedział nam, że to była MAŁA zmora nocna, a DUŻA potrafi człowieka udusić ponieważ siada na szyję. Kazał nam odmawiać modlitwę za zmarłych przed pójściem spać "Wieczny odpoczynek..." i ja od tego momentu mam spokój, ale nie zasnę póki nie odmówię i szczerze przyznam, że muszę zasypiać przy włączonym telewizorze, bo inaczej każdy dźwięk powoduje, że krew mi odpływa. Z kuzynką mam teraz mniejszy kontakt, ale jakiś czas temu opowiadała, że jej się to zdarzyło jeszcze parę razy. Ale przyznała, że zapomina odmówić modlitwę. Wiem, że istnieje jakieś naukowe wyjaśnienie tego zjawiska, ale zbieg okoliczności jak dla mnie był zbyt wielki i było to zbyt świadome, by nie było prawdziwe.

OObe poczytaj o tym ... w tym mieszczą się Twoje paraliże, Twój mózg jest widocznie bardzo podatny;)
dziewczyno, ty chyba nie wiesz co to jest OObe....

DUCH ZMARŁEGO !

12 kwi 2011 - 00:08:04

CO TO JEST OOBEE??:

OOBE (ang. out of body experience, doświadczenie poza ciałem) - wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego. Osoby będące w stanie OOBE twierdziły, że mogły się poruszać, dokonywać obserwacji i komunikować z innymi istotami inteligentnymi podczas gdy ich ciała spoczywały nieruchomo. Zjawisko to występuje często pod wpływem pewnych silnych substancji psychoaktywnych zwanych dysocjantami (choć osiąganie OOBE nie jest wykluczone przy użyciu substancji innego rodzaju) , przy określonych zaburzeniach świadomości, a także może pojawiać się w świadomych snach; część osób doświadcza jednego lub kilku krótkich epizodów w ciągu życia bez żadnych wyraźnych przyczyn; inni zaś deklarują umiejętność wywoływania ich świadomie, np. za pomocą medytacji.

W świetle nauki opuszczenie ciała przez świadomość jest nierealne i teoretycznie niemożliwe, a doświadczenia tego typu odbywać się mogą tylko w obrębie ludzkiego mózgu, mimo iż ich pozorny realizm sugeruje coś innego.

Wieloletnich badań tego stanu dokonał m.in. Robert A. Monroe, założyciel Instytutu Monroe, w którym stworzył on technologię Hemi-Sync (ang. Hemispheric Synchronisation - synchronizacja półkul) mającą ułatwiać uzyskiwanie odmiennych stanów świadomości. Jako dziedziną ezoteryki, fenomenem tym zajmował się również Robert Bruce, który zawarł swoje obserwacje i teorie w "Traktacie o Projekcji Astralnej".

Proszę:)))))

DUCH ZMARŁEGO !

12 kwi 2011 - 12:55:37

Cytat
agness269
CO TO JEST OOBEE??:

OOBE (ang. out of body experience, doświadczenie poza ciałem) - wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego. Osoby będące w stanie OOBE twierdziły, że mogły się poruszać, dokonywać obserwacji i komunikować z innymi istotami inteligentnymi podczas gdy ich ciała spoczywały nieruchomo. Zjawisko to występuje często pod wpływem pewnych silnych substancji psychoaktywnych zwanych dysocjantami (choć osiąganie OOBE nie jest wykluczone przy użyciu substancji innego rodzaju) , przy określonych zaburzeniach świadomości, a także może pojawiać się w świadomych snach; część osób doświadcza jednego lub kilku krótkich epizodów w ciągu życia bez żadnych wyraźnych przyczyn; inni zaś deklarują umiejętność wywoływania ich świadomie, np. za pomocą medytacji.

W świetle nauki opuszczenie ciała przez świadomość jest nierealne i teoretycznie niemożliwe, a doświadczenia tego typu odbywać się mogą tylko w obrębie ludzkiego mózgu, mimo iż ich pozorny realizm sugeruje coś innego.

Wieloletnich badań tego stanu dokonał m.in. Robert A. Monroe, założyciel Instytutu Monroe, w którym stworzył on technologię Hemi-Sync (ang. Hemispheric Synchronisation - synchronizacja półkul) mającą ułatwiać uzyskiwanie odmiennych stanów świadomości. Jako dziedziną ezoteryki, fenomenem tym zajmował się również Robert Bruce, który zawarł swoje obserwacje i teorie w "Traktacie o Projekcji Astralnej".

Proszę:)))))
ja wiem co to jest oobe bo sama tego doświadczyłam, ale "rodzynki" ma chyba nieco odmianą definicje tego zjawiska....

DUCH ZMARŁEGO !

30 paź 2018 - 12:40:33

Cytat
ona0312
moze idz z corcia na cmentarz i zapal swieczke i odmow modlitwe. ja mialam podobnie jak przeprowadzilam sie do Mojego M.. przy lozku stal fotel i za kazdym razem jak zasypialismy widzialam Jego babcie z ktora byl bardzo blisko. jak byl maly to zawsze go bujala i chronila przed wszytkim. ja kobiety nie znalam nawet na oczy nie widzialam!!!!!! a widzialam ja na fotelu.strach,szok i w ogole:(na poczatku Moj M mi nie wierzyl ale po drugiej nocy juz uwiezyl jak nie moglam spac i sie rozplakalam bo ona tam siedzi i sie patrzy.rano Jego mama pokazala mi zdjecie i okazalo sie ze tak to ta babcia!!!! cala rodzina w szoku bo ja jej nie znalam.a widuje jej ducha. pojechalismy na cmentarz,pokazal mi jej grob,zapalilam swieczke,odmowilam modlitwe i jak reka odjął -na fotelu juz nikogo nie bylo:)))

Matko kochana ja bym się chyba wystraszyła. Ale to jest dowód że nasze życie się nie kończy na ziemi.

DUCH ZMARŁEGO !

30 paź 2018 - 20:03:46

Wszystko jest energia jak mawiał einstein i tylko dziwi mnie ze ludzie wierzacy maja problem z tymi zjawiskami przeciez w kosciele odmawia sie "Wierzę w jednego Boga, Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych ..."

DUCH ZMARŁEGO !

01 lis 2018 - 12:23:04

Cytat
agata74
Wszystko jest energia jak mawiał einstein i tylko dziwi mnie ze ludzie wierzacy maja problem z tymi zjawiskami przeciez w kosciele odmawia sie "Wierzę w jednego Boga, Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych ..."
Bo tak powiadałaś Enstein?

To miałaś szczęście zobaczyć zmarłego dziadka bo nie wszyscy mają takie szczęście jak inni. A więc ja też mam swoje paranormalne historie które nie są wyssane z palca a więc.
1) Mój dziadek (ze strony taty) chorował na prostatę w wieku 60 lat , lubił pić i nie słuchał się lekarza i taka konsekwencja była że groziła mu śmierć i umarł ale przyszedł we śnie do mamy się pożegnać no i przepowiedział jej przyszłość że jej życie się zmieni a jego gospodarka upadnie a jej życie pod koniec jej życia będzie się układać i tak się stało , rano mama dowiaduje się że teść umarł .
2)Dziadek (tato mamy) zmarł bardzo wcześniej w wieku 50 lat , był to alkoholik , żołnierz z Czerwonej Armii (To był Rosjanin) gdy mama wywieszała pranie ujrzała na szybie parę i przecierającą rękę gdy się odwróciła z powrotem to już tego nie było i w tym samym dniu telegram że jej ojciec umarł.
3) Moja babcia (ze strony mamy) opiekowała się staruszką i po śmierci staruszki miała takie sytuacje jak pukanie do drzwi i gdy otwierała nikogo nie było i po pewnym czasie wkurzona otwierała drzwi a tam ujrzała chustkę którą za życia nosiła staruszka.
4)Mój instruktor od prawa jazdy , jego ojciec leżał na OIOM'ie i zawsze mu kładł rękę na czole a po jego śmierci jakieś 3 tygodnie później we śnie poczuł czyjąś zimną rękę na czole i od razu pomyślił o ojcu.
5)Gdy robiłam sobie sesję zdjęciową w pokoju to wyszła mi jakaś twarz , jakiś pies demon i kot marchewkowy (a kota w tym czasie nie miałam) fakt mieliśmy kiedyś marchewkowego kota ale on zdechł na górze i myślę że to może być jego duch.
6)Na wsi u moich znajomych chodziła zjawa w białej sukni i zakrwawioną twarzą!!!! i widziało ją kilka osób a ona chodziła bardzo powoli i się patrzyła w oczy :O.
7)Miałam zmorę nocną , była ona pod postacią faceta w kominiarce i mnie dusiła a ja musiałam patrzeć w to coś oczy i nie mogłam się ruszyć myślałam że umrę ale to był sen tylko bardzo realistyczny że SZOK!!!!
8)Aha i jeszcze nie raz w życiu do ucha jakby w czasie snu mówił do mnie szatan ale nie pamiętam w jakim języku w angielskim?! sama nie wiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-01 18:14 przez zuu09.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odpowiedni wiek na ciążę