Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uważajcie na szafowiczkę o nicku<moderacja> !!!!!! To złodziejka i oszustka. Kupiłam od niej kurteczkę dla dziecka kurtki nawet nie zamierzała wysłać a jak zaczęłam ją męczyć wiadomościami to oddała mi tylko część wpłaconej kwoty!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 09:08 przez moderator.

Olaboga straciłas majątek życia

Cytat
szaffa30
Olaboga straciłas majątek życia

Może nie majątek, ale oszustka pozostaje oszustką, a niech wyciągnie od 10 osób po 10 złotych to już ma stówę...

Cytat
szaffa30
Olaboga straciłas majątek życia




widocznie Ciebie nikt jeszcze nie oszukał,
gdy się tak stanie inaczej będziesz mówić

Ciesz się, że w ogóle coś ci oddała.

I nie osądzaj od razu.

pewnie wyslala zwyklym, kurteczka nie dotarla, i oddala kwote bez przesylki

Cytat
szaffa30
Olaboga straciłas majątek życia

nie ważna kwota...ważne, że były to jej pieniądze...zarobione przez nią i gdyby chciała je komuś podarować to myślę, że nie wybrałaby jakiejś szafowiczki....

Jak niektóre z was zaczną same zarabiać, same się utrzymywać, wtedy zrozumiecie jak wkurzające jest oszustwo...

To nie znaczy od razu ze mam na to machnac reka i dopuscic zeby wszystkim takim ludziom uszlo to bezkarnie!!!! tym bardziej ze nie jestem pierwsza ktora oszukala a poza tym jak inaczej nazwac taka osobe????
A kurtki napewno nie wyslala bo juz nastepnego dnia od wplaty usunela z szafy wszystkie swoje rzeczy na sprzedaz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 12:18 przez stokrotkas.

a jak to wytłumaczyła? To, że nie wysłała i nie oddała całej kwoty?

nie wytlumaczyla nie ma wogole z nia kontaktu

Ja dziś dostałam sweter miał być w stanie idealnym a to pozaciągany bubel z rękawami tak rozciągniętymi, że sięgają mi kolan co ja orangutan jestem?!

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
tiff
Ja dziś dostałam sweter miał być w stanie idealnym a to pozaciągany bubel z rękawami tak rozciągniętymi, że sięgają mi kolan co ja orangutan jestem?!
PADŁAM :D

Cytat
princeska22
Cytat
tiff
Ja dziś dostałam sweter miał być w stanie idealnym a to pozaciągany bubel z rękawami tak rozciągniętymi, że sięgają mi kolan co ja orangutan jestem?!
PADŁAM :D

tak to napisałaś, że aż się zaśmiałam hehe

Do tych dziewczyn, co tak lekceważąco się wyrażają o wyczynach nieuczciwych szafiarek. Przecież to nie ma znaczenia ile rzecz kosztuje, dziewczyna z ufnością zawiera transakcję i jest w obrzydliwy sposób oszukiwana. I o czym to świadczy?, ano o tym ,że niestety z naszą nacją jest coś nie w porządku.Tolerancja dla małego oszustwa powoduje, że taki typ tylko się rozbestwia i brnie co raz dalej, a nieuczciwość zaczyna traktować, jak cnotę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bezczelne zachowanie na szafie