Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

zakupy internetowe

17 minut temu

Budowa domu

21 minut temu

Projekt wnętrza

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:32:24

tak jak w temacie, czym zmyć fluid z bialej bokserki ? probowalam kwaskiem, cytryną, rozpuczalnikiem, plynem do mycia naczyn, dyzodorantem, octem, pralam w wybielaczu w pralce i nic nie dalo, znacie jakies sposoby jak to usunąc ? :(

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:44:50

mam podobny problem tylko z jeansami ;/

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:46:17

DEZODORANT!

Spróbuj cifem. Mi zawsze schodzi :D

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:46:22

moze zmywacz do paznokci ale z acetonem , mi pomogl na plame z SUPER GLUE

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:48:55

Też mam lekką plame z fluiidu na jasnych jeansach... Już po kilku praniach nie rzuca się tak w oczy... ale nadal jest ;/
Już chyba po tylu praniach raczej nic nie zdziałam...

O a może wiecie jak się pozbyć brudu na jasnych spodniach z materiału... Tzn od wpływem chyba wilgoci sątakie dziwne plamy nie wiem czy to pleśń :O leżały w worku w garażu przez chyba 2 miesiące... no i coś się pojawiło. Masakra, może wiecie jak się pozbyć czegośt akiego?

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:51:12

to fluid nie schodzi? ;o
nie wiedziałam ;p..
ale to dziwne, ani cifem, cytryną, wybielaczem, niczym?
to co to za fluid?

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:51:36

hmmm dziwne moj fluid sie spiera normalnie w pralce;) ale moze sprobuj namoczyc w W5 z lidla odplamiaczu takim..dobry jest i niedrogi

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:53:57

Ja miałam tak po podkładzie Max Factora, niczym nie mogłam odeprać... :) dopiero po kilku praniach w vanishu. :)
zmieniłam podkład i problem zniknął. :D

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:56:44

Mój chłopak kiedyś używał chloru na białą rzecz, ale musi być ona w stu procentach bawełniana, bo istnieje możliwość zżółknięcia.

zweryfikowana
Posty: 781
Ostrzeżenia: 2/5

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:58:51

tłuszcze są rozpuszczalne w rozpuszczalnikach naturalnych - spróbuj benzyna :)
ale pamiętaj, żeby nie rozcierać, tylko "naciskać" , "wciskać plame do środka" ;)
podłoż sobie pod spód ręcznik czy coś.. napewno zadziała :):):)

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 23:00:28

Po pierwsze - natychmiast zmień fluid!! To chyba najlepszy test jego jakości - ja nie wyobrażam sobie nakładania na twarz czegoś tak żrącego, że na stałe "wrasta" w materiał. Wyobrażasz sobie, jak to działa na Twoją cerę? I z czego to musi być zrobione, skoro nie da się tego usunąć tymi wszystkimi specyfikami... Dziewczyno, zmarnujesz sobie skórę!

Po drugie - oddaj do pralni chemicznej, oni tam wywabiają wszystko...

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 23:02:19

ja mam plame na czarnych dzinsach po fluidzie z Maybelline i po praniu w pralce tez sie nie chce sprac

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 23:04:27

wiesz co moze to dosc radykalne rozwiazanie ale skoro to biała bokserka to moze sprobuj ja przeplukac w domestosie? Mi kazda najtrudniejsza plama po nim schodziła.. tylko trzeba strasznie uwazac na rece i najlepiej w rekawiczki sie zabezpieczyc.

czym sprac plame po fluidzie ?

27 mar 2011 - 05:20:53

Cytat
psychotropowa_
tłuszcze są rozpuszczalne w rozpuszczalnikach naturalnych - spróbuj benzyna :)
ale pamiętaj, żeby nie rozcierać, tylko "naciskać" , "wciskać plame do środka" ;)
podłoż sobie pod spód ręcznik czy coś.. napewno zadziała :):):)

zapomnialam tez dodac ze benzyną te probowalam ;o nic a nic
Cytat
Madame_eL
Po pierwsze - natychmiast zmień fluid!! To chyba najlepszy test jego jakości - ja nie wyobrażam sobie nakładania na twarz czegoś tak żrącego, że na stałe "wrasta" w materiał. Wyobrażasz sobie, jak to działa na Twoją cerę? I z czego to musi być zrobione, skoro nie da się tego usunąć tymi wszystkimi specyfikami... Dziewczyno, zmarnujesz sobie skórę!

Po drugie - oddaj do pralni chemicznej, oni tam wywabiają wszystko...

wyobrazam sobie, ale no niestety. kupuje rozne fluidy,duzo razy sie umazalam gdzies ale tylko tak trochę i dalo sie sprać normalnie, nie wiem co teraz jest ;( a najgorsze ze 2 dni temu ja kupilam i jest nowa.. no chyba bede musiala dac do pralni ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 05:25 przez maniek643.

czym sprac plame po fluidzie ?

22 wrz 2012 - 10:47:46

Ja mam problem ze spraniem dentoseptu z niebieskich spodni. Próbowałam już chyba wszystkim . Pomóżcie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kim ona jest?!