Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, to co dziś znalazłam na necie to przechodzi ludzkie pojecie.
Chcodzi o blog "modowy".
Dziweczyna jest ze Szwecji, ile lat ma - nie wiem. Alee to jak wyglada i co robi ze swoim ciałem woła o pomste do nieba.
Rozumiem, ze chce być modna, wygladac seksownie, czuc się super w swoim ciele, ale to jest juz chyba przesada.
Ba, mogłabym ja śmiało nazwać karykatura człowieka.
Te jej sztuczne cyccki i operowany nos, w dodatku napompowane usta i kask na głowie.
Niepojmuje, to dla mnie abstrakcja.
Ale widac, że inspiruje sie blogiem Isabelle 9no chyba, że to isabelle inspirowała sie nia) czasem jak przegladam jej blog mam wrazenie, ze to blog isabelle.

Zajrzyjcie i powiedzcie co myslicie.








<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-24 19:21 przez moderator.

No własnie o ten obrazem mi chodzilo. ja rozumiem, ze chce miec wieksze piersi ale to juz jest przegiecie:/ Nieproporcjonalnie to wygląda:/

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

ja pierdole ;D Isabelle w porównaniu do niej to jest naturalna i ładna ;D Ja tam lubie jej blog przeglądać i nie wygląda na takiego pustaka ;p

zweryfikowana
Posty: 224
Ostrzeżenia: 1/5

nie no masakra jestem w szoku a piersi... hmmm.... nie wiem czy to mi sie wydaje ale ten jeden nie dosc ze wiekszy i to od duzo to jakos krzywo lezy :) ta dziewczyna wyglada tragicznie

no coz są ludzie i ludzie

Straszna... te piersi - tragedia :/ olbrzymie, nienaturalnie wyglądające... oszalała dziewczyna.

zweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny przeciez to widac.... PHOTOSHOP... z tymi cyckami ;p

Ale powiedzcie, ze widac, iz ktoras z nich inspirowała sie druga blogowiczka ;)Własnie gdzies w postach kissie czy jak jej tam znalazlam na to kolejny dowod :)

(chodzi o serduszko takie ala blizne na rece, isabelle ma identtyczna, ciekawe, ktora pierwsza miala takie "cudo" no chyba, ze tam w Szwecji takie upiekszanie ciała jest na pozadku dziennym i wszyscy z takimi ozdobami biegaja)

wyglada jak przerobione w photoshopie;D

razdwapiec co to jest xD ae sie usmialam lol

Przecież to tylko zdjęcie ;p

Cytat
angelus664
dziewczyny przeciez to widac.... PHOTOSHOP... z tymi cyckami ;p

Nie miala operacje, wczesniejsze posty byly wlasnie ze szpilata, pokazywala zdjecia:)

faktycznie przypomina trochę Isabelle.. mnie dziwi jedno czy dziewczyny z toną tapety na twarzy, maksymalne solary i z maksymalną sztucznością nie widzą, że działają tylko na swoją niekorzyść?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wielka prośba