Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

sklep detailingowy

15 minut temu

kosmetyki samochodowe

59 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.256
Ostrzeżenia: 1/5

Hej ;** Mam bardzo suche i zniszczone włosy od prostowania ich...

Używałam wielu szamponów i żaden mnie nie zachwycił... :(

Może macie jakiś sprawdzony ?

Z góry dziękuję ;***

Ja używam szamponów BioSilk,tylko że są dosyć drogie,bo 50ml kosztuje około 15zł.
Ale naprawdę widzę efekty,włosy są bardziej lśniące,gładkie,nie rozdwajają się...

co 2 tygodnie nakładam na suche włosy (końcówki) oliwkę dla niemowląt JOHNSONS® BABY - i tak trzymac 2 0 minut potem umyc dokładnie włosy ze 3 razy gdyż sa tłuste- efekt super mięciutki i nawilżone włosy- polecenie fryzierki

niezweryfikowana
Posty: 187
Ostrzeżenia: 1/5

to tak samo jak ja ... :( tez nic mnie nie zachwycilo ;((

http://forum.szafa.pl/53/3124999/hmmi-jak-.html :)

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

ja używam Syoss Nutrition i szampon i odżywkę, albo obecnie Dove Intense Repair szampon i odżywkę Wella Conditioner Repair. Nie obciążają włosów, są lekkie i sprawiają, że włosy są miękkie w dotyku. Ale to też zależy od włosów.

Hej tu masz na temat regeneracji włosów, jeśli masz zniszczone, suche, łamliwe itp... to na pewno się Ci przyda. A także mówią co używać więc można podpatrzeć ;)

Ja niestety po wielu farbowaniach mam bardzo suche włosy :(
Od jakiegoś czasu używam tego szamponu i o dziwo te włosy są naprawdę w lepszym stanie.
Chodzi o tę włosomyjkę: https://kosmetykidla.pl/produkt/dziewannowa-wlosomyjka-szampon-do-wlosow-farbowanych-suchych-zniszczonych/

Ja również codziennie prostuję włosy i przez to są przesuszone, wręcz nie do okiełznania bez prostownicy. Niedawno odkryłam świetny szampon, który super nawilża i wygładza, a do tego jest w całkiem przystępnej cenie :) poolecam.
https://www.headstyler.pl/sklep/kosmetyki-do-wlosow-przedluzanych/szampon-inebrya-do-wlosow-przedluzanych-300ml

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Mogę Ci polecić szampon z masłem cupuacu na bardzo suche i zniszczone włosy od Klorane, który sama stosowałam. Efekt zauważyłam bardzo szybko, ale ja od razu zdecydowałam się na kurację wszystkimi kosmetykami tej serii (szampon, balsam i maseczka).

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

ja uwazam ze regenerum jest najlepsze.. nie jest drogie, ladnie pachnie no i dziala a po porodach nic tak nie ucierpialo wlasne jak wlosy

ile to znaczy nie jest drogie?

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

a ja polecam fryzjerski szampon z pachnacej krainy teraz jest na promocji. nie ma lepszego szamponu nawizlajacego z tak szybkim efektem i wydajnoscia

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Akurat szampon trzeba dopasować do swojego rodzaju skóry głowy. Jeśli skóra jest wrażliwa z tendencją do przesuszania i podrażnień to świetnie sprawdzić się Szampon Ecolab , który jest w 97% pochodzenia roślinnego

A co polecacie,żeby włosy w koncu przestały wypadac, a zaczely rosnąć?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tja..leń