Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 13:43:14

a ja opowiem swoją zabawną historię.Byliśmy z mężem i synem ( wtedy lat ok.3) na zakupach w supermarkiecie.Nie było dużo ludzi, niedaleko nas robiły zakupy dwie Panie w starszym wieku,które poruszały się z balkonikami.Nasz syn troszkę się nudził,schował się za regał a jak nadeszły to wyskoczył,zakręcił biodrami i powiedział" hej:D laseczki:D:D:D".Z mężem spojrzeliśmy na siebie a do Pań powiedziałam - przepraszam na co odparły: nie,nie nie ma za co.Bardzo grzeczny chłopczyk:):):):):):

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 13:57:39

moja mlodsza siostra siedzi z mama na przystanku czekaja na autobus jeszcze tam kilka starszych kobiet czekalo a ona na caly glos `Mamooo, no gdzie ten pier***ony autobus` :D

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 13:57:40

Moja młodsza siostra zawsze jak była mała i wchodziłyśmy z nią i z mamą do sklepu to krzyczała na cały głos: cipy, cipy!! (chodziło jej tylko o chipsy;p)

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 14:02:07

Cytat
martischa
Cytat
wandetta
ja tez cos mam
u nas w miescie matka stała w kolejce w banku z chłopcem mniej wiecej 5 letnim,
chłopiec mowi;chce chrupki
mama:pozniej
chłopiec:teraz
mama cicho badz bo wogle ci nie kupie
chłopiec albo kupisz albo powiem babci ze całowałas tacie pisiorka:D
o kurcze niezle :D

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 14:48:00

Pamiętam,że raz byłyśmy u fryzjera. Akurat jakoś cicho się zrobiło, nikt nic nie mówił. A moja siostrzenica : 'moja mama ma cipkę a tata sisiora!' ;D Albo raz woła ją jej dziadek a ona tak stanęła na środku pokoju z założonymi rękami i mówi takim obrażonym tonem: No czego on znowu ode mnie, do diabła! ;)

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 14:56:42

Cytat
sara290110
Cytat
Deirdre
Mi do dzisiaj rodzina wypomina że gdy miałam koło roczku (i już niewyparzony język) to na święceniu jajek głośno i dobitnie oznajmiłam prowadzącemu to święcenie księdzu że zwierzątko w moim koszyczku to KOZA, nie żaden baranek ;)


Eeeeeeeeeee roczne dzieci jeszcze nie mówią.....hi hi
Hmm.. z moich doświadczeń z roczniakami wynika że część jednak mówi :P Niektóre nawet zdaniami. Że seplenią to inna sprawa (stąd pewnie wyszła "koza", bo łatwiej powiedzieć niż "baranek";).

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 15:00:42

Cytat
Moni_78
Parę lat temu byłam na zakupach w bielskim Auchanie,akurat przechodziłam obok stoiska z rybami i nagle słyszę małego chłopca,mógł mieć ok 4-5 lat :
" Ja pierd***ę ile ryb" ,dosłownie mnie zamurowało.Jak mówią w domu ,tak dzieciaczek powtarza :)

o niekoniecznie w domu. Ja sama miałam przez pewien czas problem z moją małą, że czasami przeklinała i czekała co my na to. A ani ja, ani mąż, ani babcia nie klniemy. Po prostu czasami dziecko usłyszy od innych dzieci na placu zabaw w przedszkolu i powtarza w domu. My po prostu nie zwracaliśmy na to uwagi i jej minęło bo niektórzy albo krzyczą albo się z tego śmieją, a to złe

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 15:10:51

Ja to już w sumie starsza byłam... W pierwszej czy drugiej klasie podstawówki byłam :D U mnie w szkole było tak że jak dostało się jedynkę trzeba było zawsze zanieść do mamy aby to podpisała. No to ja mądre dziecko znalazłam kalkę, wzięłam brata zeszyt ze sprawdzianami i dawaj podrabiać podpis :D No i się udało tylko że odbiłam nie z tej strony kartki co trzeba i do góry nogami :D Afera była na całą szkołę :P Nie dość że mamę wezwali tego samego dnia do szkoły, dostałam lanie to do tej pory moją pomysłowość wspominają ;p A wstydu narobiłam dużego :D

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 15:14:08

niezłe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 15:36 przez dalja11.

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 15:15:07

Ja byłam takim przypałowym dzieckiem, które tańczy w kościele i mówi do księdza 'fakaj dupkę', bo gdzieś to usłyszałam. No i ochrzaniałam facetów, którzy patrzeli na moją mamę: 'Dlaczego patrzysz na moją mamę? Powiem mojemu tacie!'. Czuję, że jak będę mieć dzieci, będą równie przypałowe.

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 15:17:01

Cytat
Moni_78
Parę lat temu byłam na zakupach w bielskim Auchanie,akurat przechodziłam obok stoiska z rybami i nagle słyszę małego chłopca,mógł mieć ok 4-5 lat :
" Ja pierd***ę ile ryb" ,dosłownie mnie zamurowało.Jak mówią w domu ,tak dzieciaczek powtarza :)

niekoniecznie! moze nauczyc sie od innych dzieciakow, czy w szkole czy na placu zabaw. wiec nie stawiajmy bezpodstawnych diagnoz ;-)

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 15:22:37

Mój maly jak miał 3 lata to narobił mi takiego wstydu,że sie zapadłam pod ziemię prawie.
Musiałam go odebrac z przedszkola o 17 a miałam jeszcze podjechać do jednego takiego dyrektorka papiery podpisać, więc zadzwoniłam, czy mu nie będzie przeszkadzac jesli z dzieckiem przyjadę. Pojechałam, weszlam do gabinetu - elegancka, szpileczki, zakiecik itp, posadziłam małego, podpisujemy te papiery, a Pan dyrektor, nawiasem mówiąc bardzo przystojny:-) zagadał moje dziecko czy jezdzi na plaże, bo to lato było, więc moje dziecko odpowiedziało,że czasem jezdzi, ale tak wogole to woli się w wannie kąpać, i mówi: jak ja się kąpię, to moja mama często robi kupę....takiego buraka jak wtedy to jeszcze nigdy nie załapałam!

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 15:24:29

Cytat
wandetta
ja tez cos mam
u nas w miescie matka stała w kolejce w banku z chłopcem mniej wiecej 5 letnim,
chłopiec mowi;chce chrupki
mama:pozniej
chłopiec:teraz
mama cicho badz bo wogle ci nie kupie
chłopiec albo kupisz albo powiem babci ze całowałas tacie pisiorka:D

:)
Ale się uśmiałam :)

Obciach dzięki dziecku :)

09 mar 2011 - 15:24:38

moja 2-letnia kuzynka raz rozrabiała i ciotka do niej mówi:
-Patrz, kąt jest pusty. Jak będziesz niegrzeczna to pójdziesz do niego stać.
Mała niewiele myśląc poszła do łazienki po miotłe postawiła w kąt po vzym oznajmiła cioci:
-Patrz! Już nie jest pusty :D

Albo mała chciała siusiu, a że jest jeszcze mała to trzeba ją sadzać na wc.
Zrobiła co miała zrobić i woła, że już. Przyszła babcia i chce ją ściągnąć z kibelka a mała mówi:
-Tylko mnie nie łap za cycki :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRAWKO ehhhhhh :((