Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:13:40

Czy korzystala ktoras z ofert wystawianych na groupon? naprawde tak dziala ze nawet do -70% znizki jest na te zabiegi kosmetyczne, restauracje itp? Wystarczy tylko wcisnac "kup teraz" i juz sie otrzymuje bon na dana rzecz? Pytam sie z ciekawosci bo bardzo mnie zainteresowala ta strona a jakos do konca mi sie niechce wierzyc ze za tak male pieniadze mozna otrzymac tyle atrakcji :)

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:15:38

tez chtnie sie dowiem ;)

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:15:54

tak, ja korzystałam.
Byliśmy już na kilku fajnych kolacjach za pół ceny, teraz wykupiliśmy wyjazd na weekend dla dwojga

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:15:55

Z tego co wiem, to żeby faktycznie otrzymać ten kupon, musi określona ilość osób go zamówić.
Też nieraz przeglądam oferty, ceny są atrakcyjne.

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:16:49

Działa. Bon dostaje się ma maila, ale nie po kliknięciu, tylko po zakończeniu oferty (z reguły na następny dzień). Drukujesz, dzwonisz, umawiasz się. Płatność DotPay.

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:17:20

ja korzystam regularnie. Klikasz kup teraz - robisz przelew, czekasz na potwierdzenie otrzymania przelewu, otrzymujesz kupon w wersji pdf, i realizujesz wg regulaminu :) Polecam. Skorzystałam już m.in. z usług kosmetycznych, wyjazdu do Krakowskiego hotelu, aquaparku i innych :)

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:18:28

Cytat
Dashka
Z tego co wiem, to żeby faktycznie otrzymać ten kupon, musi określona ilość osób go zamówić.
Też nieraz przeglądam oferty, ceny są atrakcyjne.
To nie tak, czasem musi być określona ilość sprzedanych ofert, aby atrakcja "ruszyła", ale jak nie ruszy, to zwracają kasę.

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:18:43

Tak , wystarczy że klikniesz kup teraz . Jednak że wpłaty musisz dokonać chyba w jakimś krótkim czasie . Otrzymujesz na maila wszystko co potrzebne do okazania przy zakupie , restauracji , w spa . Jeśli jest atrakcyjna oferta warto przed zakupem zadzwonić i zapytać czy są miejsca . Ja korzystałam już z sushi i spa . Na prawdę się opłaca :)

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:18:54

Korzystałam i korzystam, super sprawa, inna strona z promocjami to gruper.pl

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:19:23

ja też tam jestem zapisana,ale jeszcze nic nie kupowałam :)

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:19:28

ja korzystam :) głownie zabiegi pielegnacyjne ;) jest jeszcze snuper i gruper tam jest wieecej miast tych mniejszych

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:19:47

zamawialam sushi ;)

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:21:17

działa, jak najbardziej :)

Groupon.pl - korzystał ktoś?

16 lut 2011 - 12:26:47

Ja osobiscie nie kupywałam tam nic wiec nie wiem jak wyglada to od strony technicznej ale moj chłopak siedzi tam dosc czesto i szuka szczescia.;) Bylismy juz na kreglach i paintballu za dosc mała kase wiec to pewne promocje.:)

Groupon.pl - korzystał ktoś?

14 lip 2011 - 23:43:52

no ja sie zastanawiam o co w tym chodzi. kupilam kupon na okazik na kawe i tiramisu za 9.90. Idę z tym kuponem do baru, pokazuję go... i płacę coś jeszcze czy dostaję to co mam w kuponie bez dodatkowych opłat? to mnie zastanawia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na rozluźnienie