Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:52:00

165cm... 45kg...pod biustem 67cm biustonosz mogę zapinać na żebrach i nie umiem przybrać na wadze... noszę niby B70 ale prawda jest taka, że decha i już- najgorzej jest jak trzeba ubrać strój kąpielowy bo tu się nic nie naściemnia- i mimo, że ja mam na tym punkcie gigantyczne kompleksy mój chłopak nigdy nie dał mi odczuć, że coś mu nie pasuje więc nie powinnam narzekać ale myślę, że z kompleksami się nie wygra

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:52:31

Cytat
mortriszia
matko i znowu "znawczynie cycków" jadą od pierwszej strony !!!

wy macie z sobą jakiś problem ?

czy to rozm. 75A czy 60C - to i tak tak samo małe cycki!!!

i nawet idealnie dobrany stanik nie uczyni z nich balonów!

Zaczynacie mnie nudzić tymi swoimi cyckowymi "mądrościami " ... nie macie ciekawszych zainteresowań ?
skoro cie nudzimy to znajdz sobie bardziej interesujące zajęcie i nie zaglądaj do takich wątków. Nie rozumiem twoje zainteresowania nudnym wątkiem ? ;>

Cytat
DziubekMaly
165cm... 45kg...pod biustem 67cm biustonosz mogę zapinać na żebrach i nie umiem przybrać na wadze... noszę niby B70 ale prawda jest taka, że decha i już- najgorzej jest jak trzeba ubrać strój kąpielowy bo tu się nic nie naściemnia- i mimo, że ja mam na tym punkcie gigantyczne kompleksy mój chłopak nigdy nie dał mi odczuć, że coś mu nie pasuje więc nie powinnam narzekać ale myślę, że z kompleksami się nie wygra
Jak mieścisz piersi do 70D nie jest źle ;) Uwierz mi. Są mniejsze biusty, które topią się w 70D.
Zmien stanik na 65E, bedziesz bardziej zadowolona z biustu, na pewno nabierze jedrniejszego kształtu ;-)
A strój kapielowy wybieraj z normalnym zapinanym obwodem + miseczka, zadne trojkaciki i wiazane sznureczki...one tylko spłaszczaja biust.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 21:56 przez Dziub.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:55:58

mierzyłam kilka firm ale mysle ze i tak za malo, musze ktoregos dnia sie wybrac na spokojnie i odwiedzic wiecej sklepow do tej pory nie mam w szafie zadnego biustonosza ktory byłby taki na prawde idealny, niestety nie ma w Mojej okolicy takiego sklepu:( ale dzieki za pomoc ::)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:56:08

Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
Madame_eL
Nie chcę już zmieniać wcześniejszego postu, ale mam info dla "małobiuścistych', o którym zapomniałam:

mój kumpel twierdzi, że moje cycki są wielkie i ochydne, wszystkie jego lale miały A albo B, jedna tylko C i on jest małymi piersiam ZACHWYCONY! Uwielbia malutkie biuściki i myślę, że wielu facetów tak ma, więc jak któraś ma kompleksy, to niech o nich zaraz zapomni :)
chciałabym w to uwierzyć, ale jeszcze żaden facet mi tak nie powiedział :)


wiesz, ja jestem z mojego biustu dumna, więc gdyby nie był aż tak dobrym kumplem, to bym go za ten komentarz do moich cycków znienawidziła xD Ale jak był z tą z C, to jej też powiedział, że ma za duże... i się obraziła xD. To jest fajny, normalny facet, więc na pewno jest takich więcej - milośników miseczek A i B... Tylko społeczeństwo laskom wmawia, że faceci lecą na "balony".

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:57:50

Cytat
zabka211
Hmm wydaje mi sie ze mam normlanie , blisko ale masz racje pewnie ale strasznie ciezko dobrac, po mierzeniu 10 stanika juz mi sie odechciewa i trace cierpliwosc ;P

Coś o tym wiem, muszę kupić sobie stanik, ale jak pomyślę o tym, ile musiałabym z siebie ściągnąć, potem założyć .. Aaaa i jeszcze wysłuchać "dziecko, gdzie Ty masz D, najwyżej B" od niekompetentnych bab u mnie w mieście to mnie krew zalewa na samą myśl ..

Cytat
mortriszia
matko i znowu "znawczynie cycków" jadą od pierwszej strony !!!

wy macie z sobą jakiś problem ?

czy to rozm. 75A czy 60C - to i tak tak samo małe cycki!!!

i nawet idealnie dobrany stanik nie uczyni z nich balonów!

Zaczynacie mnie nudzić tymi swoimi cyckowymi "mądrościami " ... nie macie ciekawszych zainteresowań ?

Dziwne masz myślenie dziewczyno, wg Ciebie ktoś, kto jest obeznany w danym temacie ma problem? Tu nie chodzi o to by wyczarować "balony", ale o zdrowie, jędrność, wygodę i dobry wygląd. Poza tym, nudzą Cie cyckowe tematy? To co robisz w tym wątku ;)?

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:58:40

Cytat
Madame_eL
Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
Madame_eL
Nie chcę już zmieniać wcześniejszego postu, ale mam info dla "małobiuścistych', o którym zapomniałam:

mój kumpel twierdzi, że moje cycki są wielkie i ochydne, wszystkie jego lale miały A albo B, jedna tylko C i on jest małymi piersiam ZACHWYCONY! Uwielbia malutkie biuściki i myślę, że wielu facetów tak ma, więc jak któraś ma kompleksy, to niech o nich zaraz zapomni :)
chciałabym w to uwierzyć, ale jeszcze żaden facet mi tak nie powiedział :)


wiesz, ja jestem z mojego biustu dumna, więc gdyby nie był aż tak dobrym kumplem, to bym go za ten komentarz do moich cycków znienawidziła xD Ale jak był z tą z C, to jej też powiedział, że ma za duże... i się obraziła xD. To jest fajny, normalny facet, więc na pewno jest takich więcej - milośników miseczek A i B... Tylko społeczeństwo laskom wmawia, że faceci lecą na "balony".
to musi być naprawdę fajny facet ;p ze świeczką szukać :)

jak to mówi mój facet małe jest piękne a duże cieszy ;/ heh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 21:59 przez krakowiaczka1991.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:58:57

65E gdzie ja taki znajdę..:)?

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:59:13

Cytat
Madame_eL
Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
Madame_eL
Nie chcę już zmieniać wcześniejszego postu, ale mam info dla "małobiuścistych', o którym zapomniałam:

mój kumpel twierdzi, że moje cycki są wielkie i ochydne, wszystkie jego lale miały A albo B, jedna tylko C i on jest małymi piersiam ZACHWYCONY! Uwielbia malutkie biuściki i myślę, że wielu facetów tak ma, więc jak któraś ma kompleksy, to niech o nich zaraz zapomni :)
chciałabym w to uwierzyć, ale jeszcze żaden facet mi tak nie powiedział :)


wiesz, ja jestem z mojego biustu dumna, więc gdyby nie był aż tak dobrym kumplem, to bym go za ten komentarz do moich cycków znienawidziła xD Ale jak był z tą z C, to jej też powiedział, że ma za duże... i się obraziła xD. To jest fajny, normalny facet, więc na pewno jest takich więcej - milośników miseczek A i B... Tylko społeczeństwo laskom wmawia, że faceci lecą na "balony".
Zacznijmy od tego, że partner zyciowy nie bedzie patrzal na nasz biust, i z pewnoscia biust jakiby nie byl bedzie mu sie podobal ;-)

Obcym facetom nie trzeba imponowac biustom.

Po za tym dziewczyny wy macie się podobać sobie ,czy facetom

Jesli same sobie sie nie podobacie to facetom tym bardziej. Nie ma nic gorszego jak zakompleksiona, bez pewności siebie i z brakiem poczucia swojej kobiecości dziewczyna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 21:59 przez Dziub.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:00:33

ok a co jak podobam się mojemu facetowi a sama nie znoszę się widzieć;p?

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:01:59

Cytat
DziubekMaly
165cm... 45kg...pod biustem 67cm biustonosz mogę zapinać na żebrach i nie umiem przybrać na wadze... noszę niby B70 ale prawda jest taka, że decha i już- najgorzej jest jak trzeba ubrać strój kąpielowy bo tu się nic nie naściemnia- i mimo, że ja mam na tym punkcie gigantyczne kompleksy mój chłopak nigdy nie dał mi odczuć, że coś mu nie pasuje więc nie powinnam narzekać ale myślę, że z kompleksami się nie wygra

Radziłabym się przerzucić na obwód 65, aż dziwię się jak możesz nosić 70 i nie narzekać, przecież to o 3 za dużo od tego, ile masz ;O

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:02:00

Cytat
DziubekMaly
65E gdzie ja taki znajdę..:)?
tutaj

http://stanikowamapa.prv.pl/


Po za tym chyba jeszcze esotiq, az nieliczny z sieciowych. Jak sie myle poprawcie mnie, bo nie jestem pewna czy esotiq ma miski do D, czy E...........
Cytat
DziubekMaly
65E gdzie ja taki znajdę..:)?
fiu fiu w ogole sie pomyliłam, predzej 65D bedzie pasowac na ciebie, o ile te 70B jest dobrze dobrane..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 22:02 przez Dziub.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:03:40

Cytat
zabka211
Deirdre jasne ze tak zawzse to robie gdy zakladam stanik ale zawsze doslownie na gołe oko widac ze jest mala miseczka w tych malych obwodach ze nie ma co wygarniac bo by mi sutek wyszedl na wierzch heheheh ;):P

Jak sutek wychodzi na wierzch to miska rzeczywiście jest za mała (nawet w halfcupach nie powinien wyłazić, chyba, że masz sutki jakoś dziwnie wysoko umieszczone) ;)

Cytat
zabka211
Carnivalka no wlasnie jak biore jeszcze wieksza miseczke malego obwodu to ona i tak mimo ze wieksza ale i tak ejst jakas taka waska i szpiczasta zazwyczaj ze nie mieszcza mi sie piersi nawet jak wygarniam, moze to kwestia kształtu sama nie wiem ale ciezko mi dobrac stanik aby idealnie lezał,najabrdziej mi pasuja te z esotiq i jak jeszcze maja taki silikon jakby pod biustem ze w ogole nie rusza sie zapeicie pod biustem i nei slizga, nieraz jak sie wku**ie to chodze bez po prostu bo mimo ze nie ejst maly to mi jeszcze nie wisi hehehe:P

Niekoniecznie kształtu. Firmy, modelu. Staniki popularnych marek mają często nie wiedzieć czemu bardzo wąskie U fiszbin (tzn. w sumie chyba wiedzieć czemu: jak większość kobiet bierze złe rozmiary to te staniki są tak robione, żeby w tej za płaskiej misce fiszbina nie wypadała na łopatce).
Jak masz możliwość to pomierz jakieś staniki dobrych firm (brytyjczyki, Ewa Michalak – ogólnie to co, mają w ofercie sklepy ze Stanikowej Mapy) i wtedy będziesz wiedziała, czy problem w biuście czy w stanikach (co bardziej prawdopodobne).

A jak musisz mieć silikon pod biustem żeby się stanik nie przesuwał to nosisz niestety za luźne obwody, dobrze dobrany biustonosz się trzyma jak przyklejony bez silikonów ;)

Cytat
gusia48
Cytat
oryginal
65F :3 wg mnie za małe :3

chyba według tego chińskiego przelicznika bo mi u nich wychodzi 65k :P

a tak to mam 75E i jest mi z tym dobrze
Za duży obwód, za mała miska i dobrze? Poczytaj linki, które podałam wyżej bo szkoda biustu.
Przelicznik nie jest chiński, a bra-fitterski, opracowany na podstawie wiedzy i doświadczeń kobiet potrafiących poprawnie dobierać biustonosze. Jakby był chiński to by Ci właśnie wyszło jakieś 70E czy 80D, czyli stanik na kompletnie inną niż Ty osobę :P

Cytat
sandraemka
Cytat
takaona
Cytat
sandraemka
Pewnie tez nosze zle ;-) najgorzej jest znalezc stroj kapielowy, gora wielka, dol najmniejszy i badz tu proporcjonalna :P
Kupuje się marki, które myślą i sprzedają oddzielnie góry w rozmiarówce takiej jak staniki, a oddzielnie doły w rozmiarówce ubraniowej (Freya, Panache, Ewa Michalak, Gaia, Pour Moi itp.).
A rozmiar policz tutaj:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html


Dzieki za rade :) Nie slyszalam oczywiscie o tych markach, ale z checia do nich zajrze. Mam nadzieje, ze ceny mnie nie odstrasza :)

Zmierzylam sie i wyszlo mi pod biustem okolo 67cm a w biuscie 86cm i to jest "rozmiar polski" 60G ( zazwyczaj kupuje 70d/70e)

Tabelkowo miseczki 70D/70E powinny być na Ciebie za duże, ale w płaskiej misce (z powodu za dużego obwodu) możesz tego nie widzieć. Przy takim niedużym biuście możesz nie potrzebować dużego zaniżania, pasować może 30E/65F (60 z przeliczoną miską w stanikach rozciągliwszych), ale obwód 70 to jednak na 67 cm pod biustem zdecydowanie za dużo.


Cytat
signorina88
moja mamusia ma bardzo duze piersi, jedne z najwiekszych jakie kiedykolwiek widzialam ;-) ciezko dobrac dla nie odpowiedni staniczek. dodam, ze ma ponad 40 lat, a one sa wciaz piekne: jedrne i kszstaltne. wielu mezczyzn zachwyca sie nimi, gdyz sa eksponowane dekoltem, oczywiscie nie specjalnie. ale chcaac - niechcac ciezko, ze wzgledu na ich rozmiar, je ukryc. jednak nie jest z nich zadowolona. sa ciezke, przez co czesto sie garbi, a efektem tego sa okragle plecki.

Zabierz koniecznie mamę do któregoś z tych sklepów:
http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html
A jak żadnego w okolicy nie masz to wymierz ją porządnie i wpisz do wątku rozmiarowego na forum Lobby Biuściastych. Mama się garbi i deformuje sobie ciało nie z powodu wielkości piersi a z powodu bardzo źle dobranego rozmiaru stanika.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 22:11 przez takaona.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:03:46

Cytat
Dziub
Cytat
DziubekMaly
65E gdzie ja taki znajdę..:)?
tutaj

http://stanikowamapa.prv.pl/


Po za tym chyba jeszcze esotiq, az nieliczny z sieciowych. Jak sie myle poprawcie mnie, bo nie jestem pewna czy esotiq ma miski do D, czy E...........
Cytat
DziubekMaly
65E gdzie ja taki znajdę..:)?
fiu fiu w ogole sie pomyliłam, predzej 65D bedzie pasowac na ciebie, o ile te 70B jest dobrze dobrane..

Znajdzie się E, ale bardzo rzadko, przestałam wgl wchodzić do esotiq'a z tego powodu .. Poza tym, tak samo trudno jest znaleźć tam stanik o obwodzie 65 :O

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:04:11

Cytat
DziubekMaly
65E gdzie ja taki znajdę..:)?

Donna, Esotiq (geniusz mam stamtąd moje 60FF) no i Mambra jest super :)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:04:14

dzięki za link. a jeśli o obwód chodzi to bardzo się męczę bo mi lata więc zwykle staram się jakoś je zwężać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy które motywują do nauki :P