Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:28:46

19BaMbOoChA90 ja mam 71 i 89 ale ja mam wzrost 156 i waga 48 kg , jestem drobna i biust mimo ze nie nalezy do najwiekszych to wydaje sie jakby byl duzy przez to:Pale tez jestem dosyc zbita , keidys mialam duzo wieksze ale zaczelam chodzic na silownie ot mi zmalal ale za to sie podniosl do gory, nie wiem czemu mam taki problem zawsze cos jest nie tak w miseczkach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 21:29 przez zabka211.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:33:32

moja mamusia ma bardzo duze piersi, jedne z najwiekszych jakie kiedykolwiek widzialam ;-) ciezko dobrac dla nie odpowiedni staniczek. dodam, ze ma ponad 40 lat, a one sa wciaz piekne: jedrne i kszstaltne. wielu mezczyzn zachwyca sie nimi, gdyz sa eksponowane dekoltem, oczywiscie nie specjalnie. ale chcaac - niechcac ciezko, ze wzgledu na ich rozmiar, je ukryc. jednak nie jest z nich zadowolona. sa ciezke, przez co czesto sie garbi, a efektem tego sa okragle plecki.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:34:44

Cytat
zabka211
19BaMbOoChA90 ja mam 71 i 89 ale ja mam wzrost 156 i waga 48 kg , jestem drobna i biust mimo ze nie nalezy do najwiekszych to wydaje sie jakby byl duzy przez to:Pale tez jestem dosyc zbita , keidys mialam duzo wieksze ale zaczelam chodzic na silownie ot mi zmalal ale za to sie podniosl do gory, nie wiem czemu mam taki problem zawsze cos jest nie tak w miseczkach
Hah bo wiesz, może masz blisko/daleko osadzone piersi :)? Musiałabyś poprzymierzać parę takich 70D/65E o różnym rozstawie miseczek :) Hehe no tak właśnie myślałam, że jesteś niziutka i drobniutka :p

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:37:35

Cytat
puchuskubatek
jak ktoś kupuje o 10 cm za małe to nie dziw, ze się rozciąga.
Jak ktoś kupuje, to pewnie mu się rozciąga. Jednak w tym wypadku utrzymuję moją opinię, bo nie osiągam wspomnianych 85ciu centymetrów pod biustem, więc z jakiej racji miałby się rozciągnąć? :p

Poza tym stanik nie może być o te 2cm luźniejszy, bo wtedy będzie podjeżdżał. To nie koszulka, żeby miał sobie majtać po klacie - ma podtrzymywać biust, a nie tylko go zakrywać.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:39:01

Cytat
puchuskubatek
Cytat
Dziub
Cytat
puchuskubatek
Cytat
ilayla
puchuskubatek - żeby dobrać stanik wg brafitterów trze zaniżyć swój obwód o jakieś 1,5 rozm.
czyli tak jak w moim przypadku 65 cm pod biustem to nie jest 65... tylko 60.

jeśli kobita ma powiedzmy 72 cm, to najpierw zaokrągla się w dół, a potem jeszcze zaniża o jedną jednostkę.

tak swoją drogą- spotkałam swoje bratnie dusze w obwodem pod biustem jak u kurczaka! ale żeby 55? da się tak? ;)
jakie 55? Pod biustem mam 67, dlatego jestem na granicy rozmiaru 65 i 70 i nie jest to mój wymysł, tylko słuchałam rad pań, które w tej dziedzinie pracują. W h&m rozmiarówka obejmuje po 2 cm w obydwie strony. nie mogę znaleźć tabeli, by pokazać, ale jak będę w H&m specjalnie dla niedowiarków zrobię zdjęcie. A poza tym sporo się nałaziłam po salonach z bielizną bo trudno mi cokolwiek znaleźć i wszędzie słyszałam to samo. Dziewczyny, z tego co tu czytam wy kupujecie staniki o jakieś 10 cm za ciasne... Nie przeszkadza wam to oddychać?
h&m to sieciowka a nie prawdziwi producenci biellizny. Robią masówke, zeby sprzedac. Te tabelko to bzdury. Chociaż przyznam, że kiedys mierzylam 65 i bylo bardzo ciasne, ale za to miski malutkie, najczesciej wypchane gabka ;/

Jednak tobie radzilabym nosic 65, 70 sie z czasem wyciagnie i bedzie szerokie, a 65 dluzej ci posłuzy nawet jak material po wielu praniach trohe zqwiotczeje i bedzie bardziej rozciagliwe.

Ale nie nosisz przy 65 miski A ? ;>
a czy w h&m robia 65B, albo 65 C ?
mam staniki z h&m niektóre po 3 lata i nic się nie rozciąga - własnie 70 jest ok. Mam A, przecież pisałam, ze mam dwa rodzynki. Własnie pod względem zachowania się w praniu h&m bardzo sobie chwalę, mimo że to sieciówka. Kupowałam w intimissimi - też siecówka, specjalizują się w bieliźnie, ale po kilku praniach stanik do wywalenia - fiszbiny powyłaziły, koronka zaczęła się pruć... Dlatego wolę H&m - są tańsze i trwalsze.. 65 B widziałam chyba, co do C nie mam pewności. Ale mnie już 65 trochę ciśnie i źle się z tym czuję.

A jeśli chodzi o tabelki to w ekskluzywnych butikach w Krakowie mieli to samo. Chciałaqm kupić sobie parę kompletów na specjalne okazje i np do odkrytych pleców i było to samo. Ekspedientki mierzyły obwód pod biustem i dobierały rozmiar odbiegający najwyżej 2 cm od obwodu.
Cytat
Szczebora
Cytat
puchuskubatek
[...] W h&m rozmiarówka obejmuje po 2 cm w obydwie strony. nie mogę znaleźć tabeli, by pokazać, ale jak będę w H&m specjalnie dla niedowiarków zrobię zdjęcie. A poza tym sporo się nałaziłam po salonach z bielizną bo trudno mi cokolwiek znaleźć i wszędzie słyszałam to samo. Dziewczyny, z tego co tu czytam wy kupujecie staniki o jakieś 10 cm za ciasne... Nie przeszkadza wam to oddychać?
[...]
może jak kupuje się badziewie, to się rozciąga aż tak... Zgodnie z katalogiem nie powinno się rozciągać. Dlatego sa dobierane odpowiednie materiały. Z takim myśleniem dżinsy też trzeba kupować 2 rozmiary mniejsze, bo się rozciągną...
Sorry, ale w takim razie staniki z H&M to gówno jakich mało, bo kupione tam 85 rozciąga się do ponad 110cm. Sorry, ale tyle to ja nie mam nawet w biodrach. To są Twoje 2cm?
jak ktoś kupuje o 10 cm za małe to nie dziw, ze się rozciąga. I to nie moja wina, ze inne firmy mojego rozmiaru nie produkują, a jak gdzieś znajdę, to musze wydać 250 za komplet. Od lat kupuję w H&m i MI nic się nie rozciąga, mimo, że nie jest to super firma.

ale ty bzdury piszesz. Sam fakt, że nosisz te samą miseczkę przy obwodzie 65 i 70 mówi za siebie , że nie mas zpojecia. Akurat przy zmianie obwodu zmieniaja sie wymiary stanika i trzena brac inna miskę

i nie porównuj jeansów to biustonosza, bo pupą i biodrami nie oddychasz, po za tym stanik nie jest robiony z jeansu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 21:40 przez Dziub.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:39:44

ja mam B/C i jak dla mnie idealnie ;)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:39:47

Hmm wydaje mi sie ze mam normlanie , blisko ale masz racje pewnie ale strasznie ciezko dobrac, po mierzeniu 10 stanika juz mi sie odechciewa i trace cierpliwosc ;P

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:43:22

Ja to mam liliputy ;(
i jestem bardzo nie zadowolona , nie chciala bym mieć gigantów , ale najmniejsze biustonosze są duże i chyba przejde na zerówki ;(
Wszystko przez to że schudłam wogole jestem szkieletor ;/

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:45:01

Cytat
puchuskubatek
[...]jak ktoś kupuje o 10 cm za małe to nie dziw, ze się rozciąga. I to nie moja wina, ze inne firmy mojego rozmiaru nie produkują, a jak gdzieś znajdę, to musze wydać 250 za komplet. Od lat kupuję w H&m i MI nic się nie rozciąga, mimo, że nie jest to super firma.
250 zł???Dziewczyno skąd ty bierzesz takie ceny. Dobry stanik kupisz spokojnie za 100 zł,a jak dobrze poszukasz nawet za mniej....

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:45:05

matko i znowu "znawczynie cycków" jadą od pierwszej strony !!!

wy macie z sobą jakiś problem ?

czy to rozm. 75A czy 60C - to i tak tak samo małe cycki!!!

i nawet idealnie dobrany stanik nie uczyni z nich balonów!

Zaczynacie mnie nudzić tymi swoimi cyckowymi "mądrościami " ... nie macie ciekawszych zainteresowań ?

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:45:32

Nie chcę już zmieniać wcześniejszego postu, ale mam info dla "małobiuścistych', o którym zapomniałam:

mój kumpel twierdzi, że moje cycki są wielkie i ochydne, wszystkie jego lale miały A albo B, jedna tylko C i on jest małymi piersiam ZACHWYCONY! Uwielbia malutkie biuściki i myślę, że wielu facetów tak ma, więc jak któraś ma kompleksy, to niech o nich zaraz zapomni :)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:45:49

hm ja mam też 75A. Czasem podobają mi się moje małe poposki( jak nazywa je mój chłopak, a czasem, jak nie mam dnia albo naoglądam się jakiś modelek to nie mogę na nie patrzeć ;) zmienna jestem. Kiedyś myślałam, że mam miseczkę B, ale jest w internecie taki 'miernik piersi' i okazało się, że jednak 75A , wyobraźcie sobie moja rozpacz :) hehe . Jest o tyle dobrze, że jestem drobna ważę tak, jak Ty 50 kg przy 165 cm więc nie wygląda to źle :)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:47:48

Cytat
zabka211
Hmm wydaje mi sie ze mam normlanie , blisko ale masz racje pewnie ale strasznie ciezko dobrac, po mierzeniu 10 stanika juz mi sie odechciewa i trace cierpliwosc ;P
probowalas roznych krojow? I różnych firm ? :) Najlepiej przejsc sie do stajconarnego sklepu i pomierzyc. W dobrym sklepie z prawdziwą brafitterka cos na pewno sie znajdzie.

zerknij na stanikowa mape swiata,moze w twojej okolicy jest taki sklep.
http://stanikowamapa.prv.pl/

Jak znajdziesz swoj pieerwszy idealny stanik, bez problemu znajdziesz kolejne,kolejny i kolejny.....;-)
Cytat
mortriszia
matko i znowu "znawczynie cycków" jadą od pierwszej strony !!!

wy macie z sobą jakiś problem ?

czy to rozm. 75A czy 60C - to i tak tak samo małe cycki!!!

i nawet idealnie dobrany stanik nie uczyni z nich balonów!

Zaczynacie mnie nudzić tymi swoimi cyckowymi "mądrościami " ... nie macie ciekawszych zainteresowań ?
Sie mylisz, bo tu nie chodzi o powiekszanie sobie cycków dobrym rozmiarem. A raczej niszczenie biustu złym rozmiarem. Duze obwody = wiszacy biust za kilka lat....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 21:50 przez Dziub.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:49:39

Cytat
Madame_eL
Nie chcę już zmieniać wcześniejszego postu, ale mam info dla "małobiuścistych', o którym zapomniałam:

mój kumpel twierdzi, że moje cycki są wielkie i ochydne, wszystkie jego lale miały A albo B, jedna tylko C i on jest małymi piersiam ZACHWYCONY! Uwielbia malutkie biuściki i myślę, że wielu facetów tak ma, więc jak któraś ma kompleksy, to niech o nich zaraz zapomni :)
chciałabym w to uwierzyć, ale jeszcze żaden facet mi tak nie powiedział :)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 21:50:08

Ja też nie mam biustu i nie mam z tego powodu kompleksów . chociaż jak biegnę to mi nic nie dynda)::)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niechciany zięć ?