Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

7 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

53 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 13:52:29

witam,
macie jakies porady jak zwiekszyc sprzedaz na szafie? ciagle obnizam ceny zeby tylko sie pozbyc zbednych rzeczy ale nikt nie kupuje...

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 13:55:54

to wymieniaj a nie sprzedawaj, więcej chętnych się znajdzie :D

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 13:58:30

jak juz wspomnialam zbednych rzeczy w szafie chce sie pozbyc, co oznacza ze nie mieszcze sie w szafie dlatego nie chce sie wymieniac, poza tym nawet jesli to nie zadowalaja mnie rzeczy innych szafiarek bo poprostu nie sa w moim stylu :( a jak juz cos mi sie spodoba to znowu inne szafiarki nic u mnie nie znajduja albo maja sklonnosc do przesady i nagle wygurowyja sobie ceny swoich rzeczy :/

niezweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 4/5

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 13:58:39

a moze ona potrzebuje kasy ?

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 13:59:54

ja nie znam złotego środka ale obniżanie cen nic nie daje, teraz na szafie nic się nie dzieje bo w sklepach są wyprzedaże więc trudno coś tutaj sprzedać.. ja mam ceny głównie w okolicach 10-15 zł i nadal cisza, te rzeczy które miałam z metkami wystawiłam na all....gro i od razu zeszły wiec może lepiej próbować tam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-04 00:32 przez p4tka.

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:01:56

Cytat
Any-B1728
a moze ona potrzebuje kasy ?
cóż jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy to nie sprzedawałby tak tanio ubrań :)

może inny portal z ciuchami albo allegro?
no a w ostateczności wynieść do piwnicy/na strych.

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:02:45

może się wyróżnij ?
chociaż ostatnio jak był o tym wątek to okazało się , że mało kto na to patrzy :)
ale to chyba jedyny sposób.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:03:14

ja mam ceny średnio 5-20zł poza biżuterią i szkatułkami decoupage i też nie mam za bardzo ofert, ba- jak miałam wyższe ceny to było większe zainteresowanie [;

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:04:38

u mnie pomogła obniżka cen! :)

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:06:28

mowicie zeby zwiekszyc ceny? :D a myslalam ze jak jest taniej to wtedy wiecej osob bedzie chcialo kupic i szybciej sprzedam

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:08:11

jesli nasze rzeczy nie sa w twoim stylu...to nic dziwnego ze twoje nie sa w naszym i nie chcemy ich kupować..proste??poza tym nie sadze ze jest tak taniutko...już kilka rzeczy jak zerknęłam pobieżnie na twoja szafę wcale nie sa tanie za 39+przesylke za uzywany sweter??osttanio kupiłam od 1 z dziewczyn która tu sprzedaje nowe rzeczy z metka z hurtowni kupiłam super modny nowiusienki swterek za 38zl;) a co do tekstu..moze potrzebuje kasy?? sory a kto jej nie potrzebuje?? po za tym wyprzedanie swojej szafy nie zbije majatku to nie spposob na zarabienie...chociaz jak patrze na niektorych ceny ...za te szmatki to tak mi sie wydaje:D
nie ma co sie nad soba użalać, ja ostatnio sprzedałam 3 rzeczy ale byl okres ze nic nie szlo jakies 2 miesiace

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:11:19

ja nie mam pojecia;/ u mnie juz chyba od miesiaca nikt nic nie kupil ;/

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:14:02

Też nie mam pojęcia jak zwiększyć sprzedaż...wydaje mi się , że mam niskie ceny,a ciuchy nie zniszczone i fajne ale nadal nic :(
Z drugiej strony wydaje mi się,że coraz mniej osób chce tu kupować - wszyscy są nastawieni na sprzedaż a chętnych brak.

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:15:04

ja też potrzebuje kasy i chętnie się pozbędę swoich ciuszków na szafie;p
a co do zwiększenia sprzedaży.. niestety nie mam pojęcia.. chyba po prostu jakoś trafić do szafowiczek

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

jak zwiekszyc sprzedaz na szafie?

30 sty 2011 - 14:15:31

tak sie sklada ze czesc rzeczy mam drozszych a czesc tanszych, i nie chcialabym duzo stracic bo duzo mam takich rzeczy w ktorych albo nie chodzilam, albo ubralam 2-3 razy, wiec gdybym miuala wszystko sprzedac po 10 zl to pewnie by sie sprzedalo. Uwazam ze 29zl za sweter z h&m ktory kosztowal ponad 80zl jak nei wiecej, i ten sweter jest naprawdze w dobrym stanie, to nie jest to wygorowana cena


nom niby wszyscy sa nastawieni na sprzedaz, ale wlasnie wczoraj kupilam sweterek od szafiarki, i wlasnie czekam na niego, i kupilabym wiecej, jakbym wiecej swoich rzeczy sprzedala, z tym ze sprzedam swoje 4 rzeczy i kupuje jedna, zeby miejsce w szafie bylo.

swoja droga widzialyscie nowa reklame lidla?

beda w sprzedazy koszyki do szafy dosyc "miejscooszczedne " wiec jak cos sprzedam na szafie to je kupie :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 14:19 przez bella3.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przesylka za pobraniem