Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:41:19

wsadz do nich woreczek z wodą i wloz do zamrażalki aby zamarzła ta woda w woreczku, troche sie rozepchają i nie beda tak cisnac :)

zapraszam do mojego wątku
http://forum.szafa.pl/7/2889681/2889681.html#msg-2889681

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:46:30

Rozciąganie u szewca kosztuje około 20 zł:) kilka razy oddałam buty w jego rece gdy piły mnie w palce. Różnica ogromna!

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:55:15

obawiam się że z satyną ciężko będzie. Najlepiej rozbija się zamsz naturalny, skóra naturalna, eko skóra i eko zamsz.

Ale możesz spróbować ze skarpetą, jeśli bardzo uciskają, to weź najgrubszą jaką masz, zamocz ją w wodzie, wyciśnij dobrze, żeby była wilgna ale nie kapała woda i wtedy ubierz buty i pochodź w nich, zrób pare przysiadów, stawaj na palcach, żeby materiał się rozchodził delikatnie.
Inny sposób to pianka rozciagająca, kosztuje ok. 10zł.
Jednak z wodą i preparatami uważaj, jeśli masz od wewnatrz buta materiał a nie skórę to mogą Ci się zacieki na zewnątrz buta zrobić.

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:56:22

zalrzy z czego sa zrobione-tkanina spryskac od srodka plynem do plokania ubrac skarpete i rozchodzic,skaj-to samo plus ogrzac goracym powietrzem np suszarka majac je na nogach i ruszajac stopami,palcami,skora,zamsz-od srodka spryskac czyms z alkoholem i rozchodzic mozna rozciagnac u szewca ok 8zl ale to trwa pare dni

zweryfikowana
Posty: 2.100
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:59:26

Miałam ten sam problem przed studniówką....Posłuchałam dziewczyn i ZANIOSŁAM NA ROZCIĄGANIE do szewca na 2 dni i pomogło....Byłam mega zadowolona i wytrzymałam w nich do samego końca ;))

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 18:54:45

Jeszcze któraś mi pomoże? :)

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 05:02:45

Cytat
agarrada
Jeszcze któraś mi pomoże? :)
abrakaabra i gotowe pzreciez juz praktycznie napisaly o wszystkich mozliwosciach!

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 07:33:26

Proponuję oddać do szewca, żeby je powiększył :) (ja oddałam butki i z 38 pasowały na 39)
Pozdrawiam

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 07:49:04

slyszalam, ze mozna sie przespac w butach, ktore chcesz rozchodzic, oczywiscie jezeli nie sa to glany. nie probowalam, wiec nie wiem, co ze stopami rano.. ^^ na Twoim miejscu wzielabym paragon i wrocil;a sie do sklepu, zeby je wymienic.

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 07:51:09

:D Ja kiedyś poprosiłam mojego faceta żeby nałożył :D dodam że ma stopę 42, a ja 39 :P Odkurzył mieszkanie w nich i były rozchodzone :P Tylko go stópki bolały potem :)

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 08:13:17

włozyć kopytko
lub ubrac w mokrej grubszej skarpecie
lub chopdzic ile sie da po domu
kupić spray do rozciagania butow i przy okazji te miejsca gdzie popsikasz nie obetra nozki :)

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 08:34:06

zwilż skarpetę octem i chodz po domu , jak się rozbiją wywietrz na balkonie :) to stary babciny sposób

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 08:36:28

Ja zawsze zakładam skarpetki z froty i tak chodzę aż mnie zaczną boleć nogi :D
Ale widzę tu lepsze sposoby ;) I mniej bolesne ;)

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 08:52:02

Cytat
bejsunia
:D Ja kiedyś poprosiłam mojego faceta żeby nałożył :D dodam że ma stopę 42, a ja 39 :P Odkurzył mieszkanie w nich i były rozchodzone :P Tylko go stópki bolały potem :)


haha, musiał komicznie wyglądać:))

Jak rozchodzić nowe buty?

26 sty 2011 - 08:55:01

Znam taki sposób wypróbowany przeze mnie. Dotyczy to butów ze skóry,ale możesz spróbować i z eko.Nie wiem z czego te buty.
Załóż wilgotną skarpetkę i choć w nich po domu,siedź itp.,tak,aby formowały się na stopie.Nie przesadź z wilgotnością skarpetki:)
Mnie się sprawdził,więc życzę powodzenia i udanej studniówki!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy bank