Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

26 minut temu

sprawdzony stomatolog

30 minut temu

sklep detailingowy

54 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:21:13

No własnie.. Kupiłam wczoraj buty i uciskają mi palce ..
A studniówka już w sobotę..

Proszę o jakieś sposoby! : )

zweryfikowana
Posty: 280
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:42:58

poproś kogoś kto ma numer większą nogę od Ciebie niech włoży pochodzi chwilkę ja tak robiłam i później były ok..:)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:45:31

Ja zawsze zakładam sobie i spaceruję po domu, albo po prostu je zakładam i w nich siedzę ;P
Trochę późno o tym pomyślałaś, zostało Ci chodzenie po domu ;)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:46:33

jesli zamszowe to polecam trzymac je nad gotującą się wodą i gdy będą naparowane to rozciągać rękami lub wkladać na nogę z podwojną skarpetą:)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:47:24

Dopiero teraz coś mi się spodobało : )

Na razie dreptam w nich po domu i wczoraj delikatnie opukałam je młotkiem :D

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:49:14

do soboty masz jeszcze trochę czasu.. proponowałabym dac do szewca na tzw. kopyto jesli Cię piją.

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:51:20

O właśnie, albo do szewca. Ja miałam z eko skórki sandały i zaczęły mnie cisnąć w piętę, w 5min coś z nimi zrobił i były akurat ;)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:51:23

Tzw.dać do szewca na Kopyto albo kupić pianke do rozciągania obuwia!

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:52:17

Jeśli są skórzane kup preparat rozciągający buty. Psikasz takim i wkładasz stopę, żeby się do niej dopasowały.

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:53:04

A słyszałam jeszcze żeby buty ubrać na mokrą nogę i chodzić w nich dopóki noga nie wyschnie..

Probowała któraś ?


Buty to półbuty, satynowe,.

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:57:13

w deichamnie(czy jak to tam) sa takie specjalne preparaty;) zreszta nie ttylko tam w innych obuwniczych rowiez ;)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:01:53

Jak satynowe to nie mam sposobu. Chyba jedynie dużo po domu w nich chodzić. O sposobie na mokrą stopę nie słyszałam, ale watro spróbować :)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:06:06

ja zakładam podwójną skarpetę ;) pomaga ;) tylko ja mam ten problem że stopę mam wąska i szczupłą no i nie raz tak rozciagłam że odstawały mi z boku :(( co nie ciekawie później wyglądało (jak noszone po kimś) ... także może lepsze będzie jednak to kopyto u szewca ;) szkoda żebyś sobie buciki zniszczyła...nie próbowałam nigdy rozciągać butów tak jak to napisałaś wkładając mokrą nogę...ale osobiście twierdzę że to trochę nie higieniczne raz, a dwa jeśli buty nie są skórzane to mogą Ci się po prostu poodklejać lub zniszczyć i w ogóle będziesz miała problem...

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:28:30

Cytat
margos1917
jesli zamszowe to polecam trzymac je nad gotującą się wodą i gdy będą naparowane to rozciągać rękami lub wkladać na nogę z podwojną skarpetą:)

to serio pomaga? bo genialnie kupiłam buty o rozmiar za małe, ale szukałam ich już tak długo, że nie mogłam się powstrzymać;p


a takie "rozbijanie" u szewca ile mniej więcej kosztuje?

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:37:17

Denaturatem je potraktoj !!! ;)
Jezeli mocno uciskaja to denaturatem jezeli lekko to rozchodz no chyba ze sie nie bedzie dawalo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-25 17:41 przez sara9921.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!