Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Słuchajcie, ile może trwać zwrot pieniędzy na konto? Oddałam wczoraj w C&A kurtkę i pani z kasy "wklepała" mi pieniądze z powrotem na kartę... mam potwierdzenie, mam rachunek, ale... na koncie nie ma tych pieniędzy:/ Ile zazwyczaj czeka się na taki zwrot? Bo jak się coś kupuje to konto jest obciążane natychmiast...

poczekaj do tygodnia czasu
później ukłoń się pani w sklepie po raz drugi.

Kurczę, no właśnie myślałam, że oddają od razu. Idę sobie wesoło do bankomatu dzisiaj, a na koncie pustki. Nie powiem, trochę mnie to martwi, że to tyle trwa:(

hmmm, a może to jest jak ze zwykłym przelewem bankowym?
nie wiem, ale może któraś lub któryś wie;-)

Pamiętam, że kiedyś robiłam zwrot w H&M i kasa była od razu zaksięgowana na koncie:/

w niektórych sklepach zwrot jest do 14 dni tyle się czeka np. w Camaieu

pamiętajcie, że w każdym sklepie jest inaczej
co do przelewu - czekaj cierpliwie

tyle co przelew a nawet dłuzej bo sklep musi sie "rozliczyc" za co Ci kase przelewa:)
kilka dni

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

ja kiedys tak spodnie zwracałam i pamietam ze dosyc długo szła ta kasa na moje konto - około 5 dni.

ja zwracałam ciuch i za 3 dni były

Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie:)

Do kilku dni roboczych zazwyczaj ok 3dni.

akurat zajmuje sie zwrotami od klientów i przelewem pieniedzy na ich konta i w sklepach takie rzeczy sa załatwiane na drugi dzień, a to ile dni bedzie sie tym zajmował bank to sklep nie ma juz wpływu. zazwyczaj trwa to do 7 dni roboczych. Warto jednak takie sprawy sobie monitorować. W razie gdyby jednak pieniazki nie wpłynęły na konto to można udac sie do banku z potwierdzeniem które dostałas w C&A.

jak dostajesz formularz zwrotny z tego sklepu do 8 dni najszybciej. lepeij na konto. Ja też zwracać będę zamówiłam niedawno bluzkę w rozmiarze 36 przysłali mi razem z formularzem zwrotnym na pocztę. Bluzka była wielka na mnie.

Z tego co wiem to mają do 14 dni, ale warto przedzwonić do sklepu lub napisać maila do centrali sieciówki i zapytać. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!