Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:12:48

hej drogie koleżanki mam problem z taką jedną panną, już opowiadam co i jak;
dwa lata temu na studia chodziłam do klasy z taką "A", jak to w stosunkach klasowych każdy z każdym rozmawiał wygłupiał itd, tylko że ta ''A'' była jakaś dziwna, no cóż każdy jest jaki jest, pod koniec pierwszego roku przestała chodzić do klasy bo i tak by nie zdała tylko udawała inteligentną i co później się okazuje że spotyka się z moim chłopakiem z którym byłam 4 lata, miał okazje poznać ją i zawsze mówił że to idiotka czemu z nią rozmawiam a tu coś takiego??? ale kij z nim pocierpiałam trochę i mi przeszło, znalazłam nową miłość i tu znowu problemy z jej strony, raz na jakiś czas przypomina o sobie, wszystko musi wiedzieć co u mnie, co robię, mnie osobiście nie obchodzi co się u nich dzieje i co robią z nikim n ie rozmawiam na ich temat a tu się czepia jak rzep psiego ogona, wzięła sobie chłopa i jeszcze jakieś pretensje, że jestem taka i owaka tylko co ja jej zrobiłam? dawne koleżanki jej nie odzywają się do niej bo uważają że to jakieś psychiczne dziecko zazdrosna czy co? tylko o co? co mam zrobić z tym psycholem ? ja się jej nie boje olewam sobie ją po całości chyba chce tak się pokłócić i nie ma z kim każdy ją w d**** ma, tylko co mam robić jak prośby i groźby nie działają żeby się uspokoiła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 13:22 przez Tigra2234.

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:15:32

kopa w du_pe i niech leci w kosmos!!!!

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:16:06

Nie chce mi się tego czytać. Nie używasz znaków interpunkcyjnych co nie tylko utrudnia czytanie ale też czasami zmienia sens zdania.
Pozdrawiam Cię.

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:19:33

ignorować - to działa najlepeij

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:20:38

Cytat
patita3
Nie chce mi się tego czytać. Nie używasz znaków interpunkcyjnych co nie tylko utrudnia czytanie ale też czasami zmienia sens zdania.
Pozdrawiam Cię.
zgadzam sie...Jednak jesli nawet chcialabym bardzo zrozumiec sens pytania, wypowiedzi, pomijajac zasady interpunkcji to i tak niewiele zroumialam.

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:21:53

Idiotyczne zachowanie, nawet nie domyślam się, o co jej chodzi, bo to jest jakieś chore. :D

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:22:31

Cytat
witadag
Cytat
patita3
Nie chce mi się tego czytać. Nie używasz znaków interpunkcyjnych co nie tylko utrudnia czytanie ale też czasami zmienia sens zdania.
Pozdrawiam Cię.
zgadzam sie...Jednak jesli nawet chcialabym bardzo zrozumiec sens pytania, wypowiedzi, pomijajac zasady interpunkcji to i tak niewiele zroumialam.
moze nie czytasz ze zrozumieniem ;)

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:25:28

W Malezji jest kara śmierci za posiadanie narkotyków, takiej to bym wykupiła bilet do tego egzotycznego miejsca a do walizki wsadziła parę gramów .. :D . Nie no , ale tak serio , to na prawdę nie wiem co bym takiej zrobiła. Nawrzeszczała, i kazała się ode mnie odwalić. Masz faceta, więc jeśli to nie działa, to niech On z nią pogada. :)

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:26:17

Po prostu ją zignoruj(jak pyta co u Ciebie to nie odpowiadaj-bo co ją obchodzi Twoje życie) i nie daj się wciągnąć w jej gierki.Szkoda czasu i nerwów....... Czasem tak bywa,że takie osoby szukają zainteresowania u innych-wprowadzają chaos i naprawdę jedyne co można zrobić to całkowicie je zignorować-to ją bardziej zaboli niż jakieś kłótnie-bo okaże się że ona nie ma wpływu na Twoje życie....choć bardzo by chciała...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 13:27 przez mirrona.

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:31:05

nie odzywaj sie nie odpisuj bo to bardziej ja wqrzy i da sobie wkocu spokoj:)

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:31:14

Cytat
monis8989
Cytat
witadag
Cytat
patita3
Nie chce mi się tego czytać. Nie używasz znaków interpunkcyjnych co nie tylko utrudnia czytanie ale też czasami zmienia sens zdania.
Pozdrawiam Cię.
zgadzam sie...Jednak jesli nawet chcialabym bardzo zrozumiec sens pytania, wypowiedzi, pomijajac zasady interpunkcji to i tak niewiele zroumialam.
moze nie czytasz ze zrozumieniem ;)
zazwyczaj nie mam z tym problemu ale coz...

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:31:48

to nie mozesz od razu powiedziec jej zeby sie odwalila od Ciebie ??Jak nie powiesz jej wprost,ze za nia nie przepadasz to ciagle bedzie do Ciebie pisac i pytac sie jak zyjesz,no bo czemu nie skoro ciagle odpisujesz ;p

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:34:12

Ja raczej zawsze czytam ze zrozumieniem ale napisałaś to tak jakbyś miała z 13lat mniej więcej wiem o co ci chodzi ale czego od nas oczekujesz?przecież jesteś dorosłą kobietą sama decydujesz z kim rozmawiać i komu się zwierzać jak panna się pyta o twoje osobiste sprawy powiedz jej żeby się nie interesowała bo nie jest nawet twoją koleżanką a co dopiero przyjaciółką .

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:39:15

hahaha maja dzieci problemy;)
moim zdaniem dziewczyna ma jakas chora obsesje na twoim punkcie, napewno to jeden z objawow jej zazdrosci wobec twojej osoby .
olej to i nie przejmuj sie nia, jak ona widzi, ze ciebie ruszaja jej zagrywki, to jeszcze bardziej rosnie w sile i daje jej to niezmierna satysfakcje ze udaje sie jej cie wkurzać .

psychol nie koleżanka

18 sty 2011 - 13:45:22

tak mi się wydaje że chyba ma obsesje na mój temat, ja z nią nic nie pisze, nic nie rozmawiam wcześniej dawałam jej sygnały i mówiłam wprost że nie chce utrzymywać z nimi kontaktu, że mnie to nie interesuje, wszystko co robię kopiuje do swojego życia... no ile można rozmowa z nią nic nie da próbowałam ale dałam sobie spokój

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AWANTI zgłaszajcie się