Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Palety z Anglii

18 sty 2011 - 12:08:04

Witam:)


Rozważamy z mężem plan zakupu palety zabawek z Anglii, wiem iż bardzo dużo osób tak robi i sprzedaje na allegro ... Może jest wśród Was taka osoba która miała już z tym jakiś kontakt? I może mi powiedzieć czy faktycznie się to opłaca? Czy wszystkie zabawki były sprawne ? Skąd brałyście takie palety? Może mogłybyście polecić godnego sprzedawce?


Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję...

Palety z Anglii

07 mar 2011 - 16:09:37

Mama ten sam pomysł, ale nigdzie nie mogę doszukać konkretnych odpowiedzi jak to działa w praniu faktycznie, może ktoś zna dokładniej temat?

zweryfikowana
Posty: 1.380
Ostrzeżenia: 1/5

Palety z Anglii

07 mar 2011 - 16:12:33

A więc tak :D
Mój tato kupił kiedyś paletę, co prawda z Niemiec, ale kupił. Miał tam być sprzęt AGD. Były to w dużej ilości rzeczy zepsute, lecz dało się naprawić. Niektóre trzeba było wyrzucić. Otóż paleta ta, jak mój tata się domyślił, została wcześniej przebrana przez kogoś innego i dostaliśmy szmelc:D Polecam tylko od zaufanych sprzedawców :P

Palety z Anglii

07 mar 2011 - 16:12:49

nie pomoge, moze ktos sie znajdzie wiec podbijam;)

Palety z Anglii

27 wrz 2013 - 11:53:55

Nasza firma posiada takie palety.Pełną informacje wraz z cenami przesyłamy na emila .Pozdrawiam

Palety z Anglii

27 wrz 2013 - 11:58:36

Pracuje w miejscu, gdzie przypływają kontenery z towarami typu zabawki, ciuchy, obuwie itp. różne cuda. Ludzie zamawiają sobie takie rzeczy.
Towar często dochodzi do nas już uszkodzony, gdy np. nie był dobrze zabezpieczony na czas transportu morskiego czy inne czynniki.

Baaardzo często takie towary sprawdza Urząd Celny - i ja także :D
Grzebiemy, czy nie ma znaków towarowych zastrzeżonych. Nazwy zabawek, jakieś motywy typu Hello Kity (ostatni mój przypadek gdzie ponad 21 tysięcy pierścionków i bransoletek oraz torebek z tym znakiem został ZNISZCZONY ) i nie dotarł do klienta , co więcej musiał zapłacic dodatkowo za utylizacje .


Trzeba kupować z głową ! Bo opłacalne to jest, ale tylko towar o którym mamy pojęcie. Gdy wiemy co chcemy kupic . ;)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Palety z Anglii

27 wrz 2013 - 12:01:13

no właśnie, tylko gdzie takich zaufanych sprzedawców szukac...

Palety z Anglii

29 mar 2014 - 21:52:17

Witam,poproszę o dokładniejsze dane ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Palety z Anglii

07 kwi 2014 - 11:50:21

zapraszam na stronę ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) tam szczegóły dotyczące palet z różnymi artykułami z uk. Ceny za palety najniższe w kraju, Na przykład artykuły dziecięce już od 20%

Palety z Anglii

22 kwi 2014 - 16:45:51

Witam,Zajmuje się tym tematem od bardzo dawna i ogólnie jest tak, że jak znajdziesz dobrego dostawcę, który sprzedaje oryginalne palety i ich nie przebiera to masz duże szanse dorobienia sobie przy zakupie jednej czy dwóch palet miesięcznie. Na takiej palecie możesz znaleźć dużo rzeczy które mają jedynie uszkodzone opakowanie, albo w rowerku brakuje śrubek, wszystko do kupienia w każdym dużym sklepie. Czasem jest tak, że nie musisz być elektronikiem aby coś naprawić, gdzieś przerwany kabelek albo wystarczy wymienić baterię. Czasem rzeczywiście coś jest używane, możesz zarobić mało lub odzyskać tylko pieniądze no i w najgorszym przypadku rzecz uszkodzona, możesz zostawić na części i przyda Ci się później. Czasem trafi Ci się super paleta czasem trochę gorsza, bo na palety układane są rzeczy po kolei bez segregacji, więc zawsze ponosisz ryzyko, że możesz trafić na mniej opłacalną paletę. Tematem warto się zainteresować, ale podstawa dostawca. Wystarczy poszukać w internecie, jest dużo ogłoszeń hurtowników, cała trudność to wybranie tego właściwego, który nie wyjmuje z palety co lepsze dla siebie, a dla Ciebie zostają już same trefne zabawki. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Palety z Anglii

29 maj 2014 - 17:30:46

Witam, ja również chętnie zapoznam się ze specyfikacjami palet. Proszę o kontakt

Palety z Anglii

17 kwi 2015 - 10:21:15

Jestem także zainteresowany paletami z Anglii, z sprzętem komputerowym, car audio i rtv, bo na tym sie znam, interesuje mnie również: ogród, i elektronarzędzia.

Palety z Anglii

19 kwi 2015 - 19:46:23

Chetnie rowniez dowiem sie wiekszej ilosci szczegolow

Palety z Anglii

16 cze 2015 - 13:10:30

witam , siedziałam w tym 6 lat , leglana firma bezpośrednie sprowadzanie itp . wiem wszystko kupowałam bezpośrednio sprowadzałam i sprzedawalam na allegro , byłam jedną z pierwszych osób które działały w tym temacie w Polsce i wszystko ładnie pięknie , towar jak towar raz lepszy raz gorszy , ale co z tego nawet jak ci sie nawet trafi dobry towar jak sprzedaz na allegro tak spadła beznadziejnie , że towar tanio wystawiany a i tak nie moze sie sprzedac , co z tego ze kupisz go za 1/4 ceny rynkowej , jak jest tego tyle na allegro ze i tak go nie sprzedasz nawet w okazyjnej cenie , chyba ze ktos ma sklep lub siły na bazar ,a kupić by potem 3-4 miesiące sprzedawać jedną rzecz to co to za interes , chyba ze ktoś ma na to chęci i nerwwy , to już nie jest ta sama sprzedaz na allegro co 5-6 lat temu o tym trzeba pomyśleć !!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

psychol nie koleżanka