Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

Dorabianie przez internet:)

11 sty 2011 - 21:50:27

Hej Dziewczyny

Polecono mi dziś fajny program :) Zarejestrowałam się na pewnej stronie, zainstalowałam program, włączyłam go i on sobie czuwa.
To co chcę przedstawic to możliwośc dorobienia paru groszy na internecie. Pomysł mi się spodobał, bo dużo czas\u spędzam na komputerze i nic nie msuzę robic, a punkty lecą. Zasady są takie, że zbieramy punkty, które można wymienic po jakimś czasie na pieniądze, które wysyłają Nam na konto :) Chodzi o to, że jest to baner z reklamami. Byłam do tego sceptycznie nastawiona, ale kiedy zobaczyłam, że mam już 482 punkty to spodobało mi się.;p Dlaczego nie korzystac skoro i tak jestem przy komputerze ?:) 1 punkt to 1 grosz :) Wystarczy, że program jest uruchomiony i że klikamy w reklamy, które pojawiają się na dole, lub wystarczy, że program jest włączony i klikamy tylko wtedy gdy wyskakuje komenda sprawdzająca. Oczywiście za osoby,kttóre zaprosze mam jakieś punkty, ale Wy też z tego korzystacie :) Ktoś chętny? Link wysyłam na priv :D

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Dorabianie przez internet:)

19 cze 2013 - 12:47:56

1 punkt to 1 grosz? Na bogato ;-) Pracuję przez internet, ale promując pożyczki internetowe, od ProfiCredit. Zarobić można dobre pieniądze - oczywiście nie jest to proste, ale np. mając stronę internetową, która ma całkiem niezłą oglądalność, można na spokojnie zarobi na życie. Płacą 2% wartości pożyczek - takie oferty można polecać nawet bez posiadania strony - trochę zaangażowania i kasa jest!

Dorabianie przez internet:)

19 cze 2013 - 12:52:46

W jakim czasie uzbierałaś te 482 pkt? :)

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Dorabianie przez internet:)

19 cze 2013 - 12:53:01

Ja też mam pewien serwis, gdzie za wykonanie akcji (rejestracja w różnych serwisach, konkursach) zarabiamy pieniądze. Za akcję mamy od 10gr do 80gr. W ciągu dnia można zarobić ok. 3-4zł, a czasem nawet więcej. Wypłaty od 10zł, wiele form m.in. przelew bankowy, paypal ;) serwis wiarygodny, ja już wypłacałam, poza tym, są dowody wypłat. Jakby ktoś był zainteresowany to pisać na priv ;) Co najlepsze jedną akcję można wykonywać kilka razy, ale za każdym razem na inny mail :)

Dorabianie przez internet:)

19 cze 2013 - 12:57:28

Też bawiłam się w robienie akcji i rzeczywiście jakieś pieniążki były. W miesiąc udało mi się zarobić ponad 100zł, ale później były problemy z zaliczaniem akcji i dałam sobie z tym spokój. Ale rzeczywiście coś tam zarobić można było, tylko zakładanie mnóstwa maili było również trochę czasochłonne..

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Dorabianie przez internet:)

19 cze 2013 - 13:10:23

Ale opłacalne, ja mam akurat dużo maili ;) byłam kiedyś konkursomaniaczką ;) ostatnio na tym portalu przez 2 dni zarobiłam 10zł i od razu wypłaciłam żeby spr. czy działa i jak najbardziej. Teraz zbieram większą kwotę ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOLORKI WŁOSÓW 2011