Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 11:43:20

hej wszystkim
nie wiem czy tylko ja to zauważyłam ale jest coś takiego na tej ''naszej szafie''
że jest sporo osób które mam wrażenie zakładają sobie konto tylko po to by być złośliwym dla innych
są to zazwyczaj osoby niezweryfikowane nie mające nic w swojej szafie
zero transakcji zero komentarzy
a najbardziej się mądrzą na forum !
mają najwięcej do powiedzenia na wszystkie tematy przeważnie mają już po 3,4 ostrzeżenia i zazwyczaj są nie uprzejme!
oczywiście nie chcę nikogo urazić bo nie wszystkie osoby z pustą szafą tak się zachowują ale większość niestety tak
hehe może takie osoby nie powinny mieć ''prawa głosu na forum''-dopóki chociaż nie będą miały przeprowadzonej jakieś transakcji
ale to tylko takie moje prywatne spostrzeżenie ....

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 11:50:22

Powinny być jakieś ograniczenia odnośnie korzystania z Szafowego forum. Nie wiem jak to miałoby wyglądać, ale na pewno nie podoba mi się teraźniejsza sytuacja, prawie jak na Samosi - wystarczy parę minut, żeby się zarejestrować i można pisać do woli, niektóre to chyba tu mają po 10 niezweryfikowanych kont... ja nie mówię, żeby weryfikować pod względem tego ile kto kupił (bo przecież niektóre z nas są tu tylko dla forum), ale to bez sensu, że jedna i ta sama osoba może się tutaj przedstawiać jako sto różnych... może jakaś blokada na IP, albo widoczne IP?

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 11:54:25

może nie powinny. też to widze.. takie osoby wolą być anonimowe. dowartosciowują się czyjąś przykroscią... czemu tak jest, nie wiem ale zawsze tak było- wśród kolezanek, niekoleżanek, w szkole pracy czy nawet sąsiedztwie. a tu moga to robic anonimowo.. eh.

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 11:56:32

Cytat
Shrekula
może nie powinny. też to widze.. takie osoby wolą być anonimowe. dowartosciowują się czyjąś przykroscią... czemu tak jest, nie wiem ale zawsze tak było- wśród kolezanek, niekoleżanek, w szkole pracy czy nawet sąsiedztwie. a tu moga to robic anonimowo.. eh.

''święta prawda''

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 11:56:47

ja też się zgadzam... nie podobają mi się wypowiedzi niezweryfikowanych lasek na szafie...

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 11:58:54

Oj tam =..= Chca być niemiłe to niech będą kultury nie nauczysz. Ja jestem suką i będe =..= nie zawsze, czasem mam lepszy dzień

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:00:17

No i inna sprawa... możliwość założenia dowolnej liczby kont z jednego konta ułatwia oszustkom pracę... dostaną bana na jedno konto, to założą drugie i tak w kółko.

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:06:28

niektórym dziewczynom to się ładnie musi nudzić aby zakładać tyle kont i pisac takie komantarze...he he he no ale coz pamietajcie dziewczyny ze z takimi osobami sie nie dyskutuje szkoda naszego cennego czasu ktory mozemy poswiecic na cos kreatywnego, tworczego i rozwojowego a nie tak jak osoby które maja pustogłowie i nie maja nic sensownego do powiedzenia :D

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:06:44

na pocztku tez bylam niezweryfikowana , ale nikomu nie robilam przykrosci, i teraz nic sie nie zmienilo,jak ktos jest nieokrzesany to bezwzgledu na to czy bedzie zweryfikowany czy nie to bedzie swinia.
ale fakt ze powinny byc jakies ograniczenia co do wchodzenia na fora.

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:11:42

Cytat
janedoe
ja też się zgadzam... nie podobają mi się wypowiedzi niezweryfikowanych lasek na szafie...
Zapłaciłaś 3 złote i czujesz się lepiej, że Ci na zielono świeci? Wypowiedzi Ci się nie podobają. Zapisz się do angielskiego klubu Gentelmenów, gdzie kultura i tradycje zobowiązują. Ja nie mogę się zweryfikować bo jestem papierowa, wystarczy?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:11:45

uwazam ze te co tak sie zachowuja maja jakies problemy emocjonalne;) i szkoda mi takich ludzi- sa bardzo nieszczesliwe nawet jak pisza ze sa;) takie moje zdanie o takich ludziach!.

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:12:07

albo najbardziej 'soczyste' komentarze pod ubraniami, na temat jaką szmatę ma ktoś na sobie, albo jaki jest gruby, albo brzydki, zwykle zostawiają osoby które nie pokażą żadnego swojego zdjęcia.

żałosne

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:13:39

ja osobiście jestem tylko dla forum:) tranzakcji nie przeprowadzam bo kupuje na żywo albo na allegro-nic bym w życiu tutaj nie kupiła:)

nie rozumiem tego że niezweryfikowana to gorsz...bo 3 zlote nie zapłaciłam...sorry to troche żalosne:/

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:20:38

Cytat
PastwaLosu
ja osobiście jestem tylko dla forum:) tranzakcji nie przeprowadzam bo kupuje na żywo albo na allegro-nic bym w życiu tutaj nie kupiła:)

nie rozumiem tego że niezweryfikowana to gorsz...bo 3 zlote nie zapłaciłam...sorry to troche żalosne:/

Ej, ale nie chodzi o wszystkie niezweryfikowane, tylko takie, co to wchodzą na forum, bo im się nudzi i chcą potrollować, albo narobić spamu... nie dałoby się jakoś tego zlikwidować?

dziwna ''przypadłość''

11 sty 2011 - 12:20:58

Cytat
janedoe
ja też się zgadzam... nie podobają mi się wypowiedzi niezweryfikowanych lasek na szafie...

jako niezweryfikowana, ale za to od początku istnienia szafy i śmiem wyrazić swoje święte oburzenie takim generalizowaniem
nie wszystkie niezweryfikowane wrzucajmy to jednego wora, to stereotyp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasza cudowna poczta polska:]