Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

Tally Weijl

08 sty 2011 - 20:03:36

Mam pytanie czy można zamówić przez internet ze sklepu Tally Weijl ?Czy w ogóle jest sklep internetowy od tej firmy? Narazie nie ma czasu na jeżdżenie po większych sklepach.

niezweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

Tally Weijl

08 sty 2011 - 20:05:17

sama bym chciała wiedzieć :)

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

Tally Weijl

08 sty 2011 - 20:09:54

hallo

Tally Weijl

08 sty 2011 - 20:10:33

Nie wiem, ale miałam tam ostatnio nieprzyjemną sytuację w tym sklepie. Widzę na wieszaku sukienkę cena 19,99 ! No to biorę swój rozmiar i lecę przymierzyć zadowolona, że zauważyłam ładny i tani ciuszek. Ściągam sukienkę z wieszaka a tam cena 119zł.. dosłownie byłam rozczarowana. Wracam w to miejsce gdzie wisiały sukienki... Pierwsza (ta, którą wyczaiłam na początki za 19,99zł) a kolejne w innych rozmiarach za 119zł.D Dziwny chwyt marketingowy..

http://forum.szafa.pl/46/2820646/20-rocznica-slubu-rodzicow-prezent.html pomocy

Tally Weijl

08 sty 2011 - 20:11:14

Przecież można w Internecie sprawdzić...

niezweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

Tally Weijl

08 sty 2011 - 20:20:23

właśnie znalazłam

Czy TALLY WEiJL posiada swój sklep internetowy?
Zakupy w naszych sklepach to niesamowite doświadczenie! Nasi sprzedawcy realizują swoje zadania tworząc „totalny sexy” wizerunek dla każdej klientki. Muzyka, przygotowana przez naszego DJ’a kreuje niepowtarzalną atmosferę w każdym sklepie TALLY WEiJL. Właśnie dlatego produkty TALLY WEiJL są wyłącznie dostępne w naszych sklepach lub sklepach partnerskich.

Tally Weijl

18 sty 2011 - 00:20:42

Ja natomiast, wczoraj, mialam baaardzo przyjemna sytuacje w Tally Weijl ;)
Zapakowalam sobie rzeczy z promocji i wyliczylam ze powinnam zaplacic ok. 65 €, a przy kasie laska mowi: 29.90 €!!!
Kupilam spodnie z przodem ze skory, sukienke bandazowa na jedno ramie, naszyjnik z sowa, bransoletke, dluzsza koszule szara z guziczkami, pasek z kokardka :) i komplet paskow w 3 kolorach!!!
Bylam naprawde mile zaskoczona. Jeszcze nigdy nie zaplacilam tak malo za tyle rzeczy :)

Tally Weijl

18 sty 2011 - 00:24:43

Cytat
tofana
Ja natomiast, wczoraj, mialam baaardzo przyjemna sytuacje w Tally Weijl ;)
Zapakowalam sobie rzeczy z promocji i wyliczylam ze powinnam zaplacic ok. 65 €, a przy kasie laska mowi: 29.90 €!!!
Kupilam spodnie z przodem ze skory, sukienke bandazowa na jedno ramie, naszyjnik z sowa, bransoletke, dluzsza koszule szara z guziczkami, pasek z kokardka :) i komplet paskow w 3 kolorach!!!
Bylam naprawde mile zaskoczona. Jeszcze nigdy nie zaplacilam tak malo za tyle rzeczy :)

Nie wiem gdzie Ty robilas zakupy, ale ja jestem w Niemczech i tu jest peeeelno przecenionych rzeczy, mozna kupic fajnie ciuszki za smieszna cene ;) I tez az milo isc do kasy i za tyle rzeczy tak malo zalpacic :)

Tally Weijl

18 sty 2011 - 00:32:40

uwielbiam ten sklep:)

Tally Weijl

18 sty 2011 - 00:34:53

bylam w tally weijl w łodzi i nie ma ZADNYCH wyprzedazy jak dla mnie,zero jedena wielka DU....:(( zazdroszcze Ci tam w niemczech takich wyprzy!!

Tally Weijl

18 sty 2011 - 00:35:53

niestety nie ma sklepu internetowego :/

Tally Weijl

25 sty 2011 - 09:51:45

Jesli to bylo do mnie to we Wloszech, a nie w niemczech ;)
Tylko tutaj zdarzaja sie takie pomylki :)))) bo zrobilam rachunek i zadnym sposobem nie wychodzi tyle. Po prostu miss na kasie nie nabila wszystkiego :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy