Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 17:47:18

moj brat podarowal kiedys mamie laurke na dzien mamy. I nie byloby w tym nic dziwnego ze mial juz wtedy 24 lata ;D po prostu nie wiedzial co by dac, a tak bylo wesolo ;p mina mamy- bezcenne ;D

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 17:50:19

Jakiś tandetny pierścionek za 5 zł, jak się okazało, z 10 różańca i jakiś mini miś w komplecie. Miliony lat temu od pierwszego chłopaka:P

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 17:50:34

tez sie kiedys wku na klasowych mikołajkach , kiedy ja zrobilam komus naprawde fajny prezent za ta kwote ktora byla wyznaczona a ja dostalam jakas cholerna ksiazke (6stron, dla 4latkow taka) o kubusiu puchatku :/

najgorszy prezent

16 lut 2012 - 14:54:04

Cytat
maroussia
Mnie się jakaś taka wybitna gafa nie zdarzyła chyba, ale mojemu narzeczonemu owszem. Rok temu dostał książkę "Gdzie jest mój ser" - bzdurna i dziwna jednocześnie alegoria jak żyć i osiągnąć sukces czy coś

Jak dla kogo bzdurna ;) Dla mnie "Kto zabrał mój ser" jest ciekawą, choć na pozór bajkową historią, dającą do myślenia :)

A co do moich prezentów - klasowe mikołajki, bez losowania, tylko składka. Jedna dziewczyna zobowiązała się kupić prezenty. Inni dostali ładne, dość duże maskotki i po jednym wafelku. Ja dostałam maskotkę wielkości jakichś 5 cm (breloczek) i dwa grześki bez czekolady, będące na granicy przydatności do spożycia. Pomyślałam, że w ten sposób chciała wynagrodzić tę ogroooomną maskotkę, ale nie :D Po jakimś czasie przyszła z pytaniem, czy to ja dostałam dwa wafle i jeżeli je jeszcze mam, to żebym jednego oddała :D

najgorszy prezent

15 sty 2022 - 01:02:10

Ja na swoje 22 urodziny otrzymałem od wujka ubranka dla dzieci dear sophie ??

najgorszy prezent

31 sty 2022 - 12:53:30

U mnie najgorszym podarunkiem były skarpetki w jaskrawych kolorach. Mojemu darczyńcy polecam stronę http://niesamowityprezent.pl/ Na stronie są przykłady wyjątkowych upominków dla rozmaitych osób. Warto poczytać. Strona rozwija się, bo przybywają nowe artykuły. Szczerze polecam i zachęcam do lektury.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

najgorszy prezent

16 lut 2022 - 14:02:58

najgorsze to są chyba kosmetyki.. dlatego ja ich nigdy nikomu nie kupuje, wole dac karte podarunkowa niech ktos sam sobie wybierze co chce miec

najgorszy prezent

23 lut 2022 - 10:15:45

karta podarunkowa ma sens.. ale mozna tez dac kase :D

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

najgorszy prezent

25 lut 2022 - 22:43:41

mozna ale wtedy ktos przetraci na rachunki czy wtopi mu sie w zycie a jak jest karta to juz trzeba kupic cos z tej firmy. ja daje do notino bo maja ogromny wybor kosmetykow

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

najgorszy prezent

26 lut 2022 - 11:20:05

no i chyba taka karta to jednak lepsze rozwiazanie :D

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

najgorszy prezent

27 cze 2022 - 10:06:19

Czytając te wpisy - uśmiałam się zdrowo !
Ludzie mają wyczucie i poczucie humoru - szok!!

_______________________
https://www.infertility.org.pl/korzysci-z-wysylki-towarow-kontenerami-morskimi-transportem-wodnym/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy Wy nie umiecie odpisywać?